18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Numer dwa.

de_Sade • 2019-09-25, 11:05
Jeżeli zastanawiacie się, dlaczego Bottas jest numerem dwa w Mercedesie, to tu macie odpowiedź:


McQurwa

2019-09-25, 12:32
olał test na pierwszego kierowcę w teamie

shiters

2019-09-25, 16:46
hahaha debil, lubie go

hajdemalajde

2019-09-25, 19:49
shiters napisał/a:

hahaha debil, lubie go



Debile się przyciągają

Sk8

2019-09-25, 21:31
A Kubica utrzyma kubek?

dobra_kawa

2019-09-25, 22:13
"valteri with his girlfriend in hotel room"
-Valteri its james
-We Need you to give that position to Lewis
-Get in there Lewis


edmund

2019-09-25, 22:48
Sk8 napisał/a:

A Kubica utrzyma kubek?



w jego teamie nie ma kasy na kawę ,
może i dobrze bo po co pić lurę

ellsworth

2019-09-25, 23:07
Ogólnie to za takie rzeczy nie biorą się orły intelektu. Jak tak nieraz słucham wypowiedzi Kubicy to mam wrażenie, że gość ma ociężałość umysłową. Wsłuchajcie się, zwłaszcza w starsze wypowiedzi, bo można powiedzieć że przez lata się jakoś wyrobił, przecież on się wypowiada jak by sklecenie każdego zdania stanowiło ekstremalne obciążenie dla umysłu.

de_Sade

2019-09-25, 23:24
ellsworth napisał/a:

Ogólnie to za takie rzeczy nie biorą się orły intelektu. Jak tak nieraz słucham wypowiedzi Kubicy to mam wrażenie, że gość ma ociężałość umysłową. Wsłuchajcie się, zwłaszcza w starsze wypowiedzi, bo można powiedzieć że przez lata się jakoś wyrobił, przecież on się wypowiada jak by sklecenie każdego zdania stanowiło ekstremalne obciążenie dla umysłu.



Właśnie nie wiem, co o tym myśleć. Może być tak, że on jest bardzo wąsko wyspecjalizowanym jełopem. Z drugiej strony, z tego co się orientuję, to on w zasadzie nie rozmawia na co dzień po polsku. Dodatkowo jeżeli jest introwertykiem, nie lubiącym tracić czasu na pierdoły, skupionym na swojej pracy i zestresowanym, to może właśnie słabo wypadać przed kamerą; dużo gorzej, niż powinien z uwagi na swój ewentualny potencjał.

Kristoff

2019-09-26, 00:00
Sk8 napisał/a:

A Kubica utrzyma kubek?



kubica to taki nasz internet explorer, zanim by doniósł kawę byłaby zimna

kotorminator

2019-09-26, 09:33
Odnośnie wykształcenia Kubicy, to skończył tylko podstawówkę a później już tylko zapie**alanie na torach.

Justynka99

2019-09-27, 10:09
kotorminator napisał/a:

Odnośnie wykształcenia Kubicy, to skończył tylko podstawówkę a później już tylko zapie**alanie na torach.



Ale mówi w 4 językach i nawet gdyby nie był kierowcą to by sobie poradził na rynku pracy znacznie lepiej, niż większość sadoli.

Caravaggio

2019-09-28, 00:16
Co jak co, ale w porównaniu do literackich wypocin polskich celebrytów, którzy gówno mają do powiedzenia, to książkę autobiograficzną Kubicy bardzo chętnie bym przeczytał. Na pewno ma dużo więcej do opowiedzenia z ostatnich parunastu lat niż niejeden ch*jek czy p*zda ze "ścianki".