18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nożem robię tak.

Meler • 2020-11-10, 04:40
Zawsze tylko oglądałem , nareszcie mogę dodać coś swojego. Mały wypadek w pracy.





RYHOO

2020-11-10, 16:14
Panie szkoda zupy wsypuj kaszę do michy i kaszana własna bedzie

Meler

2020-11-10, 16:33
Yanush napisał/a:

Tak, jako kucharz muszę mieć czyste ręce. Czasem codziennie by każdy z moich gości restauracyjnych wiedział że otrzymuje sterylnie przygotowane jedzenie, jeżeli robię akurat bez rękawic. No i to jest tzw. też HIGIENA, współczuję partnerce jak w takich pazurach z murzynem pod spodem wjeżdżasz w muszle. Ale bez obrazy, taka strona. Ogólnie wszystkiego dobrego, a zacięcie takie to codzienność w gastronomii, ostatnio typ upierdo*ił u mnie w pracy kciuka tasakiem bo był "wczorajszy".
I 6kg żeberek poszło w kosz..... Ehhhhh te adminy....
Przynajmniej powód usunięcia posta daj adminie....

Ty, ja tez myje codziennie po pracy ręce , teraz po ciachnieciu nie myślałem o HIGIENIE tylko zapie**alalem na SOR bo paluch był do szycia. A pod pazurami jest głównie krew bo troszkę się lało.

Yanush napisał/a:

Tak, jako kucharz muszę mieć czyste ręce. Czasem codziennie by każdy z moich gości restauracyjnych wiedział że otrzymuje sterylnie przygotowane jedzenie, jeżeli robię akurat bez rękawic. No i to jest tzw. też HIGIENA, współczuję partnerce jak w takich pazurach z murzynem pod spodem wjeżdżasz w muszle. Ale bez obrazy, taka strona. Ogólnie wszystkiego dobrego, a zacięcie takie to codzienność w gastronomii, ostatnio typ upierdo*ił u mnie w pracy kciuka tasakiem bo był "wczorajszy".
I 6kg żeberek poszło w kosz..... Ehhhhh te adminy....
Przynajmniej powód usunięcia posta daj adminie....

Ty, ja tez myje codziennie po pracy ręce , teraz po ciachnieciu nie myślałem o HIGIENIE tylko zapie**alalem na SOR bo paluch był do szycia. A pod pazurami jest głównie krew bo troszkę się lało.

Recydywista

2020-11-10, 17:28
Meler napisał/a:

Idź do roboty kiedyś to zobaczysz jak to jest. Mam 38 lat od 20 robię to co robię i to pierwszy wypadek. Racja fleja ze mnie. Pozdrawiam



w p*zdzie to mam, mam 32 lata zapie**alam od 16, starczy sie j***na flejo umyc i obciac paznokcie, ale to za ciezko co ?

Meler napisał/a:

nie nie, budowlanka. A pazury przydają mi się do gitary, ale dziękuje ze dbacie o ich długość



nie pie**ol brudasie, widac ze tam ten syf zalega .
tfu k***o brudna

dantee

2020-11-10, 17:33
ale ten syf spod paznokci mógłbyś usunąć :D

Janiol

2020-11-10, 17:44
A to tak sie robi czarnine

notak

2020-11-10, 18:56
a na poważnie, to dobrze że nie pracujesz na krajzedze,
ale jeśli kucharz jesteś to rzuć jakiś fajny przepis

Meler

2020-11-10, 18:58
Recydywista napisał/a:

w p*zdzie to mam, mam 32 lata zapie**alam od 16, starczy sie j***na flejo umyc i obciac paznokcie, ale to za ciezko co ?
nie pie**ol brudasie, widac ze tam ten syf zalega .
tfu k***o brudna

widze po tobie i większości twoich komentarzy ze jesteś niedowartościowanymi cwe*em który tylko grać twardziela w komentarzach. Lap piwko za to jaki to z Ciebie twardy sadol i wypie**alaj

notak

2020-11-10, 19:01
dantee napisał/a:

ale ten syf spod paznokci mógłbyś usunąć



kiedyś baby deptały kapustę niemytymi nogami
jak miały ciotę była lekko różowa
i taka była najlepsza
więc nie przesadzaj , bo bakterie robią dobrą robotę,
a wysterylizowanych ciot , aż za dużo teraz

michal190386

2020-11-10, 19:44
super twoj pierwszy wypadek w pracy ja obecnie lecze sie ze zlamania 4i5kosci srodrecza 1,5roku temu moj kierownik zlamal kregoslup raczej go nie przebije


byszek

2020-11-10, 20:01
Jakie k***a brudne paznokcie

sa...........os

2020-11-10, 20:11
Recydywista napisał/a:

w p*zdzie to mam, mam 32 lata zapie**alam od 16, starczy sie j***na flejo umyc i obciac paznokcie, ale to za ciezko co ?
nie pie**ol brudasie, widac ze tam ten syf zalega .
tfu k***o brudna



Ja pie**olę, nie zesraj się sfrustrowany idioto. Przez takich cepów jak ty odechciewa się ludziom wrzucać cokolwiek na tę stronę. 32 lata a zachowanie gnojka z podstawówki.

chico35

2020-11-10, 20:25
słyszałes kiedyś o obcinaczu do paznokci?

octave25

2020-11-10, 20:27
Na podstawie tego zdjęcia mogę powiedzieć, że jesteś leworęczny i pracowałeś w rękawiczkach. Zapewne w kuchni. Jesteś sous-chef to masz tu filmik jak się powinno używać noża w kuchni.

https://youtu.be/1eL7llVPuJg


cz...........ek

2020-11-10, 20:29
Meler napisał/a:

Męska ,możesz fapać.


Dzięki, ogierze:*

Meler

2020-11-10, 21:17
octave25 napisał/a:

Na podstawie tego zdjęcia mogę powiedzieć, że jesteś leworęczny i pracowałeś w rękawiczkach. Zapewne w kuchni. Jesteś sous-chef to masz tu filmik jak się powinno używać noża w kuchni.






Minuta 5.22 tak to sobie zrobiłem. I taka mam robote.