18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Nożem robię tak.

Meler • 2020-11-10, 04:40
Zawsze tylko oglądałem , nareszcie mogę dodać coś swojego. Mały wypadek w pracy.





a1lp2ha3

2020-11-10, 12:06
Hexagon a ty sie duzo myjesz ludwikiem bo ze zmywaka nie schodzisz chyba ze pos biurko pale opie**olic

baronturbina

2020-11-10, 12:21
Wypadek przy pracy powinno być.

Wojownik12

2020-11-10, 13:53
a1lp2ha3 napisał/a:

Hexagon a ty sie duzo myjesz ludwikiem bo ze zmywaka nie schodzisz chyba ze pos biurko pale opie**olic


widze że mamy specjalistę na pokładzie

Hexagon

2020-11-10, 13:55
a1lp2ha3 napisał/a:

Hexagon a ty sie duzo myjesz ludwikiem bo ze zmywaka nie schodzisz chyba ze pos biurko pale opie**olic



pałę to swojej mamusi co najwyżej możesz opierolic (czy co wy tam robicie w wolnym czasie) a teraz marsz do łazienki tępa dzido i szoruj ten brudny ryj !!! :) tylko nie oszukuj bo tatuś przyjdzie sprawdzić :)

Yanush

2020-11-10, 14:04
W domu? Czy jako pracownik restauracji?

W domu to ciul, ale jako pracownik restauracji, to wstydził byś się mieć tak długie i brudne paznokcie.

Dlatego pytam o restauracje, bo często taki uraz jest jak ktoś nie umie trzymać noża i kroi na wpół zamrożone mięso, ewentualne uczy się szatkować.

No i by dowiedzieć się w razie czego do jakiej restauracji nie chodzić :)

ad3k77

2020-11-10, 14:16
Pazury byś obciął, ale zupa wygląda smakowicie

Meler

2020-11-10, 14:30
Yanush napisał/a:

W domu? Czy jako pracownik restauracji?
W domu to ciul, ale jako pracownik restauracji, to wstydził byś się mieć tak długie i brudne paznokcie.
Dlatego pytam o restauracje, bo często taki uraz jest jak ktoś nie umie trzymać noża i kroi na wpół zamrożone mięso, ewentualne uczy się szatkować.
No i by dowiedzieć się w razie czego do jakiej restauracji nie chodzić

nie nie, budowlanka. A pazury przydają mi się do gitary, ale dziękuje ze dbacie o ich długość

cz...........ek

2020-11-10, 14:31
To męska ręka czy damska bo nie wiem czy fapać? ;)

Sztrucla

2020-11-10, 14:34
W tle czernina ?

Meler

2020-11-10, 14:37
czarnybombelek napisał/a:

To męska ręka czy damska bo nie wiem czy fapać?

. Męska ,możesz fapać.

Sztrucla napisał/a:

W tle czernina ?


To już w szpitalu, moczyłem w jakimś roztworze.

Yanush

2020-11-10, 14:39
Meler napisał/a:

nie nie, budowlanka. A pazury przydają mi się do gitary, ale dziękuje ze dbacie o ich długość



Ok, do gitary spoko. Ale ziomek z budowlanki mówi, że nie przydatne na budowie, bo o wszystko zacierasz, chyba że jesteś ten co pokazuje, a mało robi. To wtedy ok.

Meler

2020-11-10, 14:47
Yanush napisał/a:

Ok, do gitary spoko. Ale ziomek z budowlanki mówi, że nie przydatne na budowie, bo o wszystko zacierasz, chyba że jesteś ten co pokazuje, a mało robi. To wtedy ok.


Nie pokazuje, sam robię. Jak bym pokazywał nie były by takie czarne. Robię podłogi miękkie PVC, Linoleum i dywany. Stad tez ostry nóż. A tak z innej beczki naprawdę Wy wszyscy obcinanie paznokcie co dwa dni?


;-)



;-)

Yanush

2020-11-10, 15:15
Meler napisał/a:

Nie pokazuje, sam robię. Jak bym pokazywał nie były by takie czarne. Robię podłogi miękkie PVC, Linoleum i dywany. Stad tez ostry nóż. A tak z innej beczki naprawdę Wy wszyscy obcinanie paznokcie co dwa dni?




Tak, jako kucharz muszę mieć czyste ręce. Czasem codziennie by każdy z moich gości restauracyjnych wiedział że otrzymuje sterylnie przygotowane jedzenie, jeżeli robię akurat bez rękawic. No i to jest tzw. też HIGIENA, współczuję partnerce jak w takich pazurach z murzynem pod spodem wjeżdżasz w muszle. Ale bez obrazy, taka strona. Ogólnie wszystkiego dobrego, a zacięcie takie to codzienność w gastronomii, ostatnio typ upierdo*ił u mnie w pracy kciuka tasakiem bo był "wczorajszy".

I 6kg żeberek poszło w kosz..... Ehhhhh te adminy....

Przynajmniej powód usunięcia posta daj adminie....

SupremeLeader

2020-11-10, 15:37
Meler napisał/a:

A tak z innej beczki naprawdę Wy wszyscy obcinanie paznokcie co dwa dni?



Ja tam codziennie obgryzam.