18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nowy wzór bluzy Nike dla polskich kibiców

Gamba • 2010-03-04, 21:45
Oprócz nowych, "ślicznych" koszulek polskich reprezentantów (tych z flagą Monako na rękawach), Nike przygotował także nie lada gradkę dla polskich kibiców... Bluzę, którą każdy szanujący się kibic futbolu mieć powinien... Moją uwagę przykuł rewers tej bluzy, a dokładniej napis na niej :D


uookie

2010-03-05, 08:23
'default name', kojarzysz? ...no to teraz każdy ma okazję zaistnieć w internecie dzięki nowym koszulkom kadry.

Wa...........is

2010-03-05, 09:13
Powinno być "Neandertal"

Prozac

2010-03-05, 09:39
szkoda ze z gwiazda dawida nam strojow nie wymyslili.....

utko

2010-03-05, 09:43
Boże , wk***ia mnie to powoli , wielką aferę robią media , gimby itp. że polacy w koszulkach granatowych grali , a niech se grają choć te rękawki to serio by zmienić wypadało .

Gondone

2010-03-05, 10:02
Gamba napisał/a:

gradkę

:->

uookie

2010-03-05, 10:05
chłopacy myśleli, że grają dla jakiejś innej reprezentacji i od razu poszło im lepiej. proponuje poeksperymentować jeszcze z innymi kolorami, może zielonożółtymi jak brazylijczycy.

gregohr

2010-03-05, 10:22
tjaaa...jakiś znawca w Nike'u musiał pomielić Holland z Poland i wyszło mu na bluzie Nederland.

blacha89

2010-03-05, 12:13
Nie rozumie o co chodzi z tymi koszulkami, przecież przed meczem było powiedziane, że jest to jeden z kompletów rezerwowych na wyjazdy (bo na takie trzeba mieć rezerwę, bo gospodarz pierwszy wybiera stroje). No, ale to granatowe coś jest może nawet 3 lub 4 kompletem strojów. No a co do tych bluz to tylko koncepcja kolorystyki i kroju, no a napis jest to tylko 'default name', równie dobrze mogłoby na tej bluzie pisać z tyłu "fuck off".

gregohr

2010-03-05, 12:36
blacha89 napisał/a:

Nie rozumie o co chodzi z tymi koszulkami, przecież przed meczem było powiedziane, że jest to jeden z kompletów rezerwowych na wyjazdy (bo na takie trzeba mieć rezerwę, bo gospodarz pierwszy wybiera stroje). No, ale to granatowe coś jest może nawet 3 lub 4 kompletem strojów. No a co do tych bluz to tylko koncepcja kolorystyki i kroju, no a napis jest to tylko 'default name', równie dobrze mogłoby na tej bluzie pisać z tyłu "fuck off".



nie rezerwowe, tylko oficjalne wyjazdowe. Zawsze ma się dwea komplety- "domowe" i "wyjazdowe", muszą się one różnić. I to są oficjalne wyjazdowe. To raz. A dwa- default name? who the fuck told You that??? może z łaski swojej wejdziesz do najkstora i zobaczysz, że pozostałe reprezy mają swoje nazwy? ale nie, ty musisz wiedzieć lepiej nie sprawdzając tego...

blacha89

2010-03-05, 13:25
To wejdź dzisiaj na stronę nike zobacz te bluzy na miniaturce bluzy widnieje napis POLAND, A napis na tym projekcie który widzisz na powiększeniu pozostał po zmianie kolorów na bluzie holenderskiej, więc to jest błąd grafika i tyle. No a stroje mogą do EURO ulec znaczącym zmianą, zresztą nawet PZPN powiedział stanowcze nie dla tej kolorystyki.

gregohr

2010-03-05, 14:06
bluza z Holandią i Orłem była w nikestorze do kupienia- teraz zniknęła, jak roztrąbiono pomyłkę.
Teraz zjepzpn mówi "nie"- ale już się mleko wylało, że wcześniej zdecydowali -i pewnie kontrakt podpisali- na stroje obsydianowe. I wycofują się z decyzji (zresztą podjętej przez komisję) po czasie- pewnie Nike'owi trzeba będzie zapłacić za zmianę decyzji.

Czemu po zmianie kolorów na bluzie chorwackiej jest Hrvatska a nie Nederland?

Gamba

2010-03-06, 00:38
Gondone napisał/a:

Gamba napisał/a:


gradkę


:->


shit -.-
Biję się w pierś jako, że zawsze staram się pisać składnie i poprawnie :P Na usprawiedliwienie dodam tylko, że pisałem w pracy, a tam posługuję się tylko angielskim i to dlatego taki byk :P

axtxn

2010-03-06, 13:23
uookie napisał/a:

chłopacy


tjaa...

Nawet jak by mieli super stroje to im to nic nie da...
Dajmy sobie spokój z niby naszym narodowym sportem...