18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nowy trend w świecie bajek

Besteher • 2020-07-02, 18:29
Jak widać głupoty ciąg dalszy. Teraz rasizmu doszukuje się w podkładaniu głosu.

janlew

2020-07-02, 18:38
No i słusznie, przecież rasa ma znaczenie. Jeden jest biały, inny jest rasy czarnej. To normalne, bo przecież rasy ludzi się różnią i na tym właśnie zbudowany jest rasizm. Popieram decyzje. No to rasizm!!!
Na a tak poza wszystkim to trochę upokarzające musieć grać murzyna.


mygyry

2020-07-02, 19:14
Fajnie, ale ciężko mi teraz będzie zrozumieć zwierzęce postacie w bajkach

Rozjebie

2020-07-02, 19:19
Ale tak abstrah*jąc od tego, to co takiego złego jest w rasizmie?? Niech się biali trzymają z białymi, czarni z czarnymi, żółci z żółtymi itp., co w tym takiego strasznego? Ja nie będę się czuł jakiś wybrakowany czy smutny, jeśli w moim otoczeniu nie zobaczę więcej murzyna lub żółtka. Po co mi multikulturalizm? ch*j mnie obchodzi kultura czarnych czy żółtych, nie mam obowiązku interesować się innymi kulturami.
Jeśli Mokebe chce mieć tak samo jak biały, wozić się luksusowymi autami i pić drogiego szampana, to niech zapie**ala na to tak samo jak biały, do k***y nędzy

ProVVe

2020-07-02, 21:26
Chwila k***a... To co? Teraz czarnych maja grać czarni i postacie, historie itp itd z tego co czytałem jakby bezpośrednio związane z nimi czarni? To co k***a robił czarny w filmie o królu Arturze albo Thorze? Skąd k***a czarni w legendach Europejskich? Trzeba ich wyj***ć z białych filmów popieram. Kolejna kwestia film "Fantastyczne zwierzęta: zbrodni grindelwalda" pamiętam jak dziś... Lewackie p*zdy miały problem, że postać węża chyba nagini jeśli dobrze pamiętam gra azjatka... Jak te k***y ujadały o rasizmie , że to uwłaczające stereotypy... Niech się k***a określą... Jeden bambo reżyser powiedział, że biali aktorzy nie pasuja do jego filmów i nie będzie ich brał... Te k***y same tworza rasizm i jak ktoś się do niego stosuję tez jest nie dobrze... Przysięgam nienawidzę lewackiego sp***olenia chyba nawet bardziej niz bambusowych...

j***ć poprawność, lewackie k***y i j***ć cz4rnuchów...

PS. Chciałbym tych odmieńców zrzucić na jeden kontynent, a resztę normalnych ludzi na drugi... Byśmy mieli relacje na żywo jak sie to gówno zjada w ubóstwie

Eknen

2020-07-02, 21:50
Ok. Wyobraźmy sobie ogłoszenie : "Szukamy czarnego aktora do podkładania głosu dla czarnego bohatera " Jeśli ma być równouprawnienie to ogłoszenie
" Szukamy białego aktora do podkładania głosu dla białego bohatera" nie powinno wzbudzać żadnych emocji?

Arathnmor

2020-07-02, 23:34
Tak to jest jak się fałdy na mózgu od lewactwa prostują. Żądam zmiany dubbingu w Hobbicie - smoka może jedynie podkładać smok, w polskiej wersji oczywiście ten wawelski. Jak to gdzieś przemknęło w internetach - nie na darmo to się nazywa gra aktorska.

RoboCat

2020-07-03, 06:08
Ja bym do tego dodal jeszcze ze tylko dana rasa moze korzystac z wynalazkow swojej rasy.

bloodwar

2020-07-03, 06:24
Mają rację! W ramach pełnego separatyzmu wprowadźmy jeszcze zasadę, że jedna rasa może korzystać z zasiłków z podatków opłacanych tylko przez przedstawicieli swojej rasy!

Cz...........as

2020-07-03, 06:57
Przecież to dyskryminacja ze względu na kolor...

cosiedziwiszstanislaw

2020-07-03, 07:15
Słyszeliście o żydówie B. Spectre? Ona wyjaśniała jakiś czas temu, kto stoi za multi-kulti w Szwecji i w ogóle w Europie.

Se...........cz

2020-07-03, 09:41
Czy kaszanke i czarne idzie gdzieś dostać jeszcze???

atbi

2020-07-03, 10:04
Aha czuli czarne postacie nie są warte czasu białych aktorów ;-)