18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Nowy trend w świecie bajek

Besteher • 2020-07-02, 18:29
Jak widać głupoty ciąg dalszy. Teraz rasizmu doszukuje się w podkładaniu głosu.

SpeedyG

2020-07-03, 11:11
Według lewaków podział ludzi na rasy nie ma sensu bo jest tylko jedna rasa ludzka i nie istnieją żadne gatunki czy podgatunki. Idąc tokiem rozumowania lewaków rasizm nie istnieje i nie istnieją rasiści, ponieważ rasizm to tylko nauka o gatunkach, podgatunkach i rasach, a człowiek to człowiek jak pies, kot czy koń też nie dzieli się na rasy.

Jebaka80

2020-07-03, 14:17
cosiedziwiszstanislaw napisał/a:

Słyszeliście o żydówie B. Spectre? Ona wyjaśniała jakiś czas temu, kto stoi za multi-kulti w Szwecji i w ogóle w Europie.



Masz coś więcej na ten temat ?

M00nSpeLL

2020-07-03, 15:15
Coordinator napisał/a:

Ale tak abstrah*jąc od tego, to co takiego złego jest w rasizmie?? Niech się biali trzymają z białymi, czarni z czarnymi, żółci z żółtymi itp., co w tym takiego strasznego? Ja nie będę się czuł jakiś wybrakowany czy smutny, jeśli w moim otoczeniu nie zobaczę więcej murzyna lub żółtka. Po co mi multikulturalizm? ch*j mnie obchodzi kultura czarnych czy żółtych, nie mam obowiązku interesować się innymi kulturami.
Jeśli Mokebe chce mieć tak samo jak biały, wozić się luksusowymi autami i pić drogiego szampana, to niech zapie**ala na to tak samo jak biały, do k***y nędzy



no nie masz obowiązku się interesować innymi kulturami. ogólnie wyglądasz na takiego, co mało ma zainteresowań i mało rozumie.

Rozjebie

2020-07-03, 18:09
M00nSpeLL napisał/a:

no nie masz obowiązku się interesować innymi kulturami. ogólnie wyglądasz na takiego, co mało ma zainteresowań i mało rozumie.



Nie narzekam na brak zainteresowań, misiu i wole zresztą nawet brak zainteresowań, niż takie jak twoje - ciągniecie po godzinach staremu :D

St...........on

2020-07-03, 19:11
Coordinator napisał/a:

Ale tak abstrah*jąc od tego, to co takiego złego jest w rasizmie?? Niech się biali trzymają z białymi, czarni z czarnymi, żółci z żółtymi itp., co w tym takiego strasznego? Ja nie będę się czuł jakiś wybrakowany czy smutny, jeśli w moim otoczeniu nie zobaczę więcej murzyna lub żółtka. Po co mi multikulturalizm? ch*j mnie obchodzi kultura czarnych czy żółtych, nie mam obowiązku interesować się innymi kulturami.
Jeśli Mokebe chce mieć tak samo jak biały, wozić się luksusowymi autami i pić drogiego szampana, to niech zapie**ala na to tak samo jak biały, do k***y nędzy



Napisał koleś z telefonu wyprodukowanego u żółtków :amused:

Motopizdeczka

2020-07-04, 02:26
Coordinator napisał/a:

Ale tak abstrah*jąc od tego, to co takiego złego jest w rasizmie?? Niech się biali trzymają z białymi, czarni z czarnymi, żółci z żółtymi itp., co w tym takiego strasznego? Ja nie będę się czuł jakiś wybrakowany czy smutny, jeśli w moim otoczeniu nie zobaczę więcej murzyna lub żółtka. Po co mi multikulturalizm? ch*j mnie obchodzi kultura czarnych czy żółtych, nie mam obowiązku interesować się innymi kulturami.
Jeśli Mokebe chce mieć tak samo jak biały, wozić się luksusowymi autami i pić drogiego szampana, to niech zapie**ala na to tak samo jak biały, do k***y nędzy



Problem tylko w tym, że po pewnym czasie doświadczysz ekspansji ze strony murzynów czy tam arabusów i twoja białą przestrzeń przestanie być tak całkowicie biała jak sobie wyobrażasz. Jak można w ogóle być tak gurwa krótkowzrocznym? -_-

jebacpisdy

2020-07-04, 06:06
Coordinator napisał/a:

Ale tak abstrah*jąc od tego, to co takiego złego jest w rasizmie?? Niech się biali trzymają z białymi, czarni z czarnymi, żółci z żółtymi itp., co w tym takiego strasznego? Ja nie będę się czuł jakiś wybrakowany czy smutny, jeśli w moim otoczeniu nie zobaczę więcej murzyna lub żółtka. Po co mi multikulturalizm? ch*j mnie obchodzi kultura czarnych czy żółtych, nie mam obowiązku interesować się innymi kulturami.
Jeśli Mokebe chce mieć tak samo jak biały, wozić się luksusowymi autami i pić drogiego szampana, to niech zapie**ala na to tak samo jak biały, do k***y nędzy



I to jest właśnie problem, biali nauczyli murzynów ze nie trzeba zapie**alać, można nie robić nic i państwo da kasę albo iść kraść albo handlować prochami. Max co taka czarna małpa może robić to skakać jak ten pie**olony rezus z piłka do kosza ku uciesze bandy debili....

Stachu81

2020-07-04, 07:06
RoboCat napisał/a:

Ja bym do tego dodal jeszcze ze tylko dana rasa moze korzystac z wynalazkow swojej rasy.



No to chyba musiałbyś książki drukowane na owczej skórze czytać.

;-)

~Velture

2020-07-04, 09:09
Skoro inni biali nie użyczają już głosu czarnym... :krejzi:


TL:DR
Jeden z twórców south parku, Trey Parker, postanowił polecieć w ch*ja po tym jak wszyscy zj***ni lewaccy aktorzy rezygnują z użyczania głosu czarnym i postanowił przestać podkładać głos kawałkowi gówna w swojej kreskówce :)

Stwierdził, że jest dla niego nieodpowiednim podkładanie głosu brązowemu kawałkowi gówna :amused: :bambo:

wioletkak

2020-07-22, 05:32
Jeszcze trochę i w Polsce kolory skóry się wymieszaja. Powoli białych jest coraz mniej wiec może zejdziecie z tego rasizmu i zaczniecie się choć trochę przystosowywać. :lol:

to...........10

2021-08-01, 18:32
Rozjebie napisał/a:

Ale tak abstrah*jąc od tego, to co takiego złego jest w rasizmie?? Niech się biali trzymają z białymi, czarni z czarnymi, żółci z żółtymi itp., co w tym takiego strasznego? Ja nie będę się czuł jakiś wybrakowany czy smutny, jeśli w moim otoczeniu nie zobaczę więcej murzyna lub żółtka. Po co mi multikulturalizm? ch*j mnie obchodzi kultura czarnych czy żółtych, nie mam obowiązku interesować się innymi kulturami.
Jeśli Mokebe chce mieć tak samo jak biały, wozić się luksusowymi autami i pić drogiego szampana, to niech zapie**ala na to tak samo jak biały, do k***y nędzy



Masz rację! Niech Polacy też trzymają się osobno. Jak Polak chce sobie klepać w necie, to niech sobie klepie ze zrobionego w Polsce telefonu albo kompa. Internet niech sobie Polacy też zrobią własny. W sumie, to niech sobie zrobią własną teorię informacji, a nie podpierdzielają wynalazki tego geja Alana Turinga :amused: