18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nowy system anty-kradzieżowy.

tills • 2021-09-17, 14:22
Nowy system anty-kradzieżowy :-)




Ajdahoa

2021-09-17, 21:27
JAK MU MUZŁUMANIN ZA PLATFORMY ZJEBIE ŻONĘ I CÓRĘ NA JEGO OCZACH TO ZATĘSKI ZA PIS ... Jak platforma niemiecka z lewicą wprowadzą gender i
jego córa stwierdzi że jest chłopem i chce mieć ku*asa to też zatęskni za PiS a nawet kościołem ... A jak platforma podwyższy mu wiek emerytalny a pensje obniży jak to już zrobiła dawniej to będzie musiał zapie**alać za parę euro u niemca na szparagach ... Również wtedy zatęskni za PiS ... A ha jeszcze jedno : J E B A Ć - Platformę niemiecką i lewicę sk***iałą zdrajców psychopatów.




Folur

2021-09-17, 21:35
ecnart napisał/a:

co tam Folurku, gdzie masz avek? jak tam kolejny dzien zaburzeń psychicznych? do lekarza chodzisz?



zrób sobie niewolniku kolejnego bąbla bo inflacja galopuje :lol:

ra0mir

2021-09-17, 21:35
ecnart napisał/a:

rolnicy k***a głosowali w przeciwienstwie do takich p*zd przynajmniej sie przyznaja ze ch*jowo zagłosowali i robią protesty a Ty co k***a zrobiłeś?



Ja głosowałem na PiS

:mrgreen:

jawox

2021-09-17, 22:25
mazdamoja napisał/a:

nikt by tego nie ukradł z kluczykami w stacyjce ,,,,,



A próbowałeś kiedyś tym jeździć? Zadbane wersje suną po szosie 100 razy lepiej niż dzisiejsze kible 2-3 letnie z salonu.

wrc81

2021-09-17, 23:26
Bardzo źle sie dzieje za kaczki ale za rudego to kraina mlekiem i miodem

Tuco

2021-09-18, 00:33
Kuwa, to jest chyba najsłabszy fejk roku. I na koniec oczywiście - ebaćpis.

Behemot

2021-09-18, 23:01
zwierzak30 napisał/a:

A kto ci broni narobić bombelków i pobierać pincet plusy i inne,co to Oni biorą.
Aaaaa czekaj,jak w dupę swemu chłopcu się spuścisz,to nie zaskoczy.
Co was pedały,tak te benyfity na dzieci w dupe pieką?



Nie kto a co - honor i duma, słyszałeś k***a o czymś takim u siebie na dzielni? Pieką a wiesz czemu? bo przez was to wszystko piedolnie, łącznie z nami - apolitycznymi , produktywnymi młoidymi ludźmi. j***ć w pysk roszczeniowców!

Jack Daniel's napisał/a:

Każdy, kto pisze 'j***ć PiS' musi ich bardzo kochać, skoro chce odbywać z całą partia stosunek.
Chociaż zapewne jest j***ny w dupsko



pedał tylko o ruachaniu w dupsko... ilu tu pedałów z pisu tfu! i j***ć ciebie... prądem!

Ajdahoa napisał/a:

JAK MU MUZŁUMANIN ZA PLATFORMY ZJEBIE ŻONĘ I CÓRĘ NA JEGO OCZACH TO ZATĘSKI ZA PIS ... Jak platforma niemiecka z lewicą wprowadzą gender i
jego córa stwierdzi że jest chłopem i chce mieć ku*asa to też zatęskni za PiS a nawet kościołem ... A jak platforma podwyższy mu wiek emerytalny a pensje obniży jak to już zrobiła dawniej to będzie musiał zapie**alać za parę euro u niemca na szparagach ... Również wtedy zatęskni za PiS ... A ha jeszcze jedno : J E B A Ć - Platformę niemiecką i lewicę sk***iałą zdrajców psychopatów.



r*chanie małych dzieci to pisowska domena poplecznicy klechów pedofili.

Jack Daniel's

2021-09-22, 22:32
Behemot napisał/a:


pedał tylko o ruachaniu w dupsko... ilu tu pedałów z pisu tfu! i j***ć ciebie... prądem!



Twoja matka inaczej krzyczała

Folur

2021-10-02, 21:41
zwierzak30 napisał/a:

A kto ci broni narobić bombelków i pobierać pincet plusy i inne,co to Oni biorą.
Aaaaa czekaj,jak w dupę swemu chłopcu się spuścisz,to nie zaskoczy.
Co was pedały,tak te benyfity na dzieci w dupe pieką?



żebyś ich miał jak najwięcej tfu uju niemyty!