18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nowy sąsiad.

Haylash • 2020-12-28, 09:26
Reakcja jak najbardziej zrozumiała :-D




Zaj***ne skądś tam

Halman

2020-12-28, 09:33
prawak ogląda od góry, lewak od dołu...

0_rafiks_0

2020-12-28, 09:34
Zaj***les, trudno. Twoj sposob na zycie. Ale na ch*j to tu wrzuciles?

aaaaaaaaaaaaaa

2020-12-28, 10:20
To jest sposób na biznes. Wynajmujesz rodzinkę czarnych i wprowadzasz na osiedle. Każesz im robić bydło, czyli to co mają we krwi i kupujesz za pół ceny domy w okolicy...

Halman

2020-12-28, 10:27
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

To jest sposób na biznes. Wynajmujesz rodzinkę czarnych i wprowadzasz na osiedle. Każesz im robić bydło, czyli to co mają we krwi i kupujesz za pół ceny domy w okolicy...


i do pustych domów wpie**olą sie z buta następni czarni i juz za darmo zrobią bydło i jest gotowe drugie Detroit...

aaaaaaaaaaaaaa

2020-12-28, 10:40
Halman napisał/a:

i do pustych domów wpie**olą sie z buta następni czarni i juz za darmo zrobią bydło i jest gotowe drugie Detroit...



Do każdego kupionego domu wprowadzasz jednego wynajętego białego z bronią....

zbynekmaslanka

2020-12-28, 11:01
Odwrotnie się dzieje w niektórych miastach. Oglądałem dokument o amerykanskim miescie Detroit . Detroit to takie staczające się miasto w dobie kryzysu. Był wywiad z murzynem który mówił że kiedyś było tam wiele czarnych teraz nie ma nikogo. Kryzys spowodował to że nie ma miejsca dla niewykwalifikowanych ludzi.

niklot

2020-12-28, 11:07
zbynekmaslanka napisał/a:

Odwrotnie się dzieje w niektórych miastach. Oglądałem dokument o amerykanskim miescie Detroit . Detroit to takie staczające się miasto w dobie kryzysu. Był wywiad z murzynem który mówił że kiedyś było tam wiele czarnych teraz nie ma nikogo. Kryzys spowodował to że nie ma miejsca dla niewykwalifikowanych ludzi.



Pasożyt musi mieć żywiciela. Kiedy nie ma na kim się paść poszukuje nowej ofiary.

LB...........BZ

2020-12-28, 12:05
niklot napisał/a:

Pasożyt musi mieć żywiciela. Kiedy nie ma na kim się paść poszukuje nowej ofiary.



Wystarczy spojrzeć jak liczba murzynów się zmieniała. Nie dziwie się białym, że nie chcieli z tym cudakami mieszkać.


Noside

2020-12-28, 14:09
Smutne. W końcu nie będzie gdzie uciekać. Swojej ziemi i swoich zasad trzeba bronić.

niklot

2020-12-28, 14:12
LBZ napisał/a:

Wystarczy spojrzeć jak liczba murzynów się zmieniała. Nie dziwie się białym, że nie chcieli z tym cudakami mieszkać.



To się nazywa zamurzynienie. W RPA najpierw mordują białych i niszczą bogate farmy by postawić na nich własną opatentowaną przez wieki technologię czyli chatki z gówna. I w to zamieniają wszystko gdzie się pojawią.

zbynekmaslanka

2020-12-28, 14:36
niklot napisał/a:

To się nazywa zamurzynienie. W RPA najpierw mordują białych i niszczą bogate farmy by postawić na nich własną opatentowaną przez wieki technologię czyli chatki z gówna. I w to zamieniają wszystko gdzie się pojawią.



Nie wiem czy nie pieprzę głupot ale wydaje mi się że taki goscio z YouTuba mieszkający w Chinach i pol swojego życia w RPA mówił że tam o wszsytko obwiniają tubylcy białych, że non stop czuł jakby czarni patrzyli na niego jak kogoś w rodzaju "przestępcy czy złodzieja" przez którego teraz żyją w biedzie.

T3RMINATOR

2020-12-28, 15:35
Przynajmniej Polska jest jednolita demograficznie z odsetkami innych nacji.

mazga50

2020-12-28, 16:51
Opcją jest wykurzyć murzynów siłą: ogniem i stalą.

Kosmodysk

2020-12-28, 19:38
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

To jest sposób na biznes. Wynajmujesz rodzinkę czarnych i wprowadzasz na osiedle. Każesz im robić bydło, czyli to co mają we krwi i kupujesz za pół ceny domy w okolicy...



Ta, wpuść karalucha do mieszkania, to rozejdą się na cały budynek.