18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nowy rok, nowe nominacje do Nagrody Darwina

siwybis • 2021-01-01, 16:53
Jak w temacie, pierwszy kandydat.


qwerq221

2021-01-01, 18:26
heheh sylwester czy nie kurier zapie**ala

35i

2021-01-01, 18:32
Piękne. Szczególnie to "łooo" debila. Zasłużone piwko.

hubecik

2021-01-01, 18:48
Busa jakiś obrońca zwierząt prowadzi

dżonyłojlker

2021-01-01, 18:49
Cz jest na sali jakiś meloman, który rozwikła co muczy ta krowa? Bo ja słyszę coś w rodzaju: Jezu Marcin muu.

35i

2021-01-01, 19:25
Fragment artykułu opisującego zdarzenie:
"W noc sylwestrowo-noworoczną 40-letni mężczyzna podczas odpalenia fajerwerków został potrącony przez busa.
Z ustaleń wynika, że mężczyzna w chwili odpalania fajerwerków znajdował się na jezdni, poza przejściem dla pieszych.
Kierujący pojazdem dostawczym, 35-letni mężczyzna, prawdopodobnie nie zauważył nachylonej nad fajerwerkami osoby ubranej na czarno. W dodatku nad drogą unosiła się wówczas mgła.
Potrąconego przetransportowano natychmiast do szpitala w Kościanie. Mężczyzna prawdopodobnie doznał złamania obojczyka i niegroźnych potłuczeń.
Kierowca auta był trzeźwy. Dokładne okoliczności i szczegóły zdarzenia wyjaśni natomiast kościańska policja."

Dlaczego nigdy nie podają, czy baran szwendający się po jezdni był trzeźwy? Powinni takich debili obciążać pełnymi kosztami interwencji policji, pogotowia, naprawy samochodu i kosztami leczenia. Już kiedyś pisałem, że mało nie trafiłem naj***nego gościa, srającego na białą linię na środku jezdni na krajówce o 3-4 w nocy. Dobrze, że jechałem na długich.

luxpiotr

2021-01-01, 19:49
Gość nazywa się chyba Warzywo

OmegaControl

2021-01-01, 20:18
0700zglossie napisał/a:

Mi tam go nie żal, j***na fajtłapa która lądu od baterii podpalić nie potrafi, już nie wspomnę o wyborze lokalizacji.



Lądu mówisz?

Pandemio-psychoza

2021-01-01, 20:38
OmegaControl napisał/a:

Lądu mówisz?



Bo to technika "spalonej ziemi".

Strielok1

2021-01-01, 21:05
0700zglossie napisał/a:

Mi tam go nie żal, j***na fajtłapa która lądu od baterii podpalić nie potrafi, już nie wspomnę o wyborze lokalizacji.



Lądu k***a? Oślepnę kiedyś przez was...

Noside

2021-01-01, 21:09
Ryczał tak, że aż mi się przypomniał cytat:
Niech ryczy z bólu ranny łoś! Zwierz zdrów przebiega knieje.

Kostek_PL

2021-01-01, 23:16
0700zglossie napisał/a:

Mi tam go nie żal, j***na fajtłapa która lądu od baterii podpalić nie potrafi, już nie wspomnę o wyborze lokalizacji.



Cytat z wiki

Ląd – obszar skorupy ziemskiej niepokryty wodami mórz i oceanów. Lądy zajmują około 29% powierzchni Ziemi, łącznie 149 milionów km². Dla większych, zwartych obszarów lądu przyjęto nazwę kontynent, mniejsze obszary lądu to wyspy. Średnie wzniesienie lądu ponad poziom morza wynosi 875 metrów. W odniesieniu do kontynentów zamiennie używa się nazwy „stały ląd”, w odróżnieniu od wysp, których nie zalicza się do powierzchni lądu.

VS

Lont – przewód służący do zdalnego lub opóźnionego odpalenia ładunku wybuchowego lub pirotechnicznego przy pomocy ognia.



Zakładam, że miałeś na myśli to drugie, lecz śmiem podejrzewać, żę jesteś zwykłym gapciem......

klaser11

2021-01-01, 23:35
Prowadził pies który nie lubi strzałów w Sylwestra :P

xareten1

2021-01-02, 09:37
0700zglossie napisał/a:

Mi tam go nie żal, j***na fajtłapa która lądu od baterii podpalić nie potrafi, już nie wspomnę o wyborze lokalizacji.



Lontu...

;-)

MajsterCF

2021-01-02, 10:39
0700zglossie napisał/a:

Mi tam go nie żal, j***na fajtłapa która lądu od baterii podpalić nie potrafi, już nie wspomnę o wyborze lokalizacji.



Kolejna fajtłapa co słownika ortograficznego, nie odróżnia od atlasu geograficznego. To nie "ląd" tylko lont.

bania88

2021-01-02, 10:47
Gmork napisał/a:

Cz jest na sali jakiś meloman, który rozwikła co muczy ta krowa? Bo ja słyszę coś w rodzaju: Jezu Marcin muu.



Bo ucięte. To jego baba była, mówiła „Jezu Marcin, musisz się z tym tak lierdolić?!”
Tylko ucięte.