18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Nowy model fotoradaru

krzyks_08.0 • 2018-05-18, 11:46
Bardzo poręczny, wielofunkcyjny :ja_pie**ole:



Włączony dźwięk jak najbardziej wskazany 8-)

~Velture

2018-05-18, 11:50
Te teksty o wstawianiu na jótóba to już k***a wiesniactwo chyba nawet większe niż januszo-szeryfowanie tego sebusia.

biosone

2018-05-18, 11:52
Powinien przyjsc z plokuraturą

kiedy pisalem bylem pierwszy a ten juz na sadolu siedzi lol @up

nowynick

2018-05-18, 11:54
Velture napisał/a:

Te teksty o wstawianiu na jótóba to już k***a wiesniactwo chyba nawet większe niż januszo-szeryfowanie tego sebusia.



ciężko stwierdzić, bo mi burakometr wysiadł już przy akcji ze szpadlem...

El_Vito

2018-05-18, 11:55
Ma szpadel rację, choć metody przyjął dość niekonwencjonalne. No ale skoro Państwo to "kamieni kupa" i nie potrafi wyegzekwować by rajdowcy jeździli zgodnie z przepisami, to człowiek musiał wziąć sprawy we własne ręce. I był przy tym bardzo skuteczny, bo rajdowiec wyraźnie zwolnił. Czyli efekt osiągnięty, a szkoda nikomu się nie stała.

Noside

2018-05-18, 12:00
"Wstawię Cię na jutuba" No k***a koniec żartów normalnie. Ja jebię, on pewnie od razu tym szpadlem zaczął sobie grób kopać na środku drogi..

~DMT

2018-05-18, 12:09
Aż mi się przypomniała akcja, jak z 10 lat temu gówniarzowi rozj***łem szybę w seicento, bo mi k***a zapie**alał pod domem z 80/h (nie raz, ani nie dwa, strefa 30) :mom_please:

nano50

2018-05-18, 12:20
@MaszAyahuaskę Mandacik się zapłaciło?

janlew

2018-05-18, 12:27
Ja tam uważam że nigdy nie zaszkodzi odrobina sprawiedliwości wymierzona szpadlem.

krzyks_08.0

2018-05-18, 12:33
MaszAyahuaskę napisał/a:

Aż mi się przypomniała akcja, jak z 10 lat temu gówniarzowi rozj***łem szybę w seicento, bo mi k***a zapie**alał pod domem z 80/h (nie raz, ani nie dwa, strefa 30) :mom_please:



Ja kilka lat temu, będąc u rodziny na wsi, odj***łem bardziej subtelny numer. Wiecznie popie**alały tam motop*zdy z wyj***nymi tłumikami. Ustawiłem się za bramą z kijem. Jedzie motop*zda, to wymierzyłem do niego tak, jakbym miał co najmniej wiatrówkę w rękach. Sk***iel tak hamował, że wylądował w rowie, a potem do mnie z mordą, że stwarzam zagrożenie. To ja się grzecznie pytam, czym k***a? Kijem? I kto tu k***a stwarza zagrożenie zapie**alając ponad setkę? Stoję na posesji, mam prawo robić co chcę, przed koła mu nie wlazłem. Od tamtej pory na wsi mają spokój. ;-)

sereja3

2018-05-18, 14:21
Ja nie wierzę. Większość z Was tutaj broni wsióra ze szpadlem.
A zadam pytanie takie jak prowadzący auto: Czy ma fotoradar? Może faktycznie gość jechal więcej niż 40 ale jak to mamy udowodnić ( można liczyć kępy trawy na sekunde, fakt) ? Wie ktoś może co to za wioska i jaki znak ograniczenia tam stoi? Może jest ograniczenie do 40 np dla ciężarówek.
Jak tak to eksperci z sadistic klepią na policje, że pomiarów nie umie robić a tutaj pochwalają dziada z dzidą :D

~DMT

2018-05-18, 14:43
nano50 napisał/a:

@MaszAyahuaskę Mandacik się zapłaciło?



Sprawę załatwiliśmy między nami. Gówniarz bez prawka jeździł i wiedziałem o tym (syn znajomego 13l.). W pierwszej kolejności zatrzymałem go, upomniałem, że ma pierwsze i ostatnie ostrzeżenie. Nie posłuchał, to mu wyk***iłem szybę cegłówką, a wieczorem jeszcze od starego wpie**ol dostał. Od tej pory, można by było radary do niego kalibrować... równiuteńko 30 po całym osiedlu, nie tylko koło mojej posesji...

-_..........._-

2018-05-18, 15:06
Ja też kiedyś tak załatwiłem miłośnika quadów "na kij". Pyknął drzewko, wpie**ol od tatusia był, tatuś oczywiście do mnie przyszedł, na co mu pokazałem, z czego "celowałem", śmiejąc się, że sprawdzałem czy kij jest prosty :)

A po co? Otóż po to, że nie lubię krzywym kijem po łbie okładać.

eclipse2012

2018-05-18, 15:22
na moje oko jechał 58 km/h

Takafura

2018-05-18, 17:08
Jedno z niewielu moich zachowań zbliżonych do owego Szeryfa to zwrócenie uwagi młodemu kierowcy że w strefie zamieszkania piesi tacy jak mój dzieciak mają pierwszeństwo i nie zapie**ala się tu 90 km/h. Wspomniałem życzliwie o podobnej sytuacji i przebitych 4 oponach, nie wiem czy dotarło.
Ps. Nie było pyskówki bo miałem nad nim z 20 lat i z 30 kg przewagi ;)