18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Nowy model fotoradaru

krzyks_08.0 • 2018-05-18, 11:46
Bardzo poręczny, wielofunkcyjny :ja_pie**ole:



Włączony dźwięk jak najbardziej wskazany 8-)

krzyks_08.0

2018-05-18, 22:38
Wiochmen napisał/a:




Tak naprawde malo jest osob co ogarniają "nagłe sytuacje" czy to motorem, autem czy nawet rowerem...nie kazdy kto jezdzi na czym kolwiek nie musi byc w tym mistrzem, tylko k***a nie ty jestes od tego zeby to weryfikowac...sprowokowales h*jowa sytuacje, na ktora nie ma usprawiedliwienia...dla mnie to ty jestes elementem spolecznym ktory powinien byc zamkniety na jakims obszarze tylko z drugimi takimi "pomysłowymi" ludzmi jak ty...



Oddaj prawo jazdy zanim kogoś zabijesz, bo nie ogarniasz nagłych sytuacji i panikujesz pod byle powodem :homer:

kamleokamelei

2018-05-19, 00:03
A ta czarna plama na asfalcie, to nie jest przejechany zwierzak? Może dlatego gościu ma przy sobie szpadel, żeby resztki stwora z drogi zebrać. I może dlatego taki nerwowy.

SpijaczWymiotów

2018-05-19, 00:09
Velture napisał/a:

Te teksty o wstawianiu na jótóba to już k***a wiesniactwo chyba nawet większe niż januszo-szeryfowanie tego sebusia.



Napisał ktoś kto w każdym filmie z motorem wstawia "motop*zda" lub podobne zwroty :homer:

pekka satan

2018-05-19, 03:08
Po prostu "szpadlopator" bez homologacji... Dobrze, że tylko pouczenie dostał, bo nasza Policja wystawiała na podstawie takich urządzeń wysokie mandaty.

kordas

2018-05-19, 09:10
sereja3 napisał/a:

Ja nie wierzę. Większość z Was tutaj broni wsióra ze szpadlem.
A zadam pytanie takie jak prowadzący auto: Czy ma fotoradar? Może faktycznie gość jechal więcej niż 40 ale jak to mamy udowodnić ( można liczyć kępy trawy na sekunde, fakt) ? Wie ktoś może co to za wioska i jaki znak ograniczenia tam stoi? Może jest ograniczenie do 40 np dla ciężarówek.
Jak tak to eksperci z sadistic klepią na policje, że pomiarów nie umie robić a tutaj pochwalają dziada z dzidą :D


Ustowo w kierunku Kurowa
https://www.google.com/maps/@53.3800702,14.5158801,3a,75y,202.94h,77.41t/data=!3m6!1e1!3m4!1sWgRtEdZdW8pBMfOF-3TTRw!2e0!7i13312!8i6656

jacek44

2018-05-19, 12:24
U mnie kilka lat temu też był dobry drogowy kozak. Śmigał do dziewczyny, zjazd z asfaltu, droga piaskowa (strasznie pyląca się), a ten między domami latał w okolicach 100km/h.

Sąsiad się wk***ił, bo miał małe dzieci, no to zatrzymał gówniarza i mu mówi - jeździj wolniej, bo tu dzieci wracają ze szkoły itp, itd. Nie poskutkowało.

Zatrzymał go drugi raz - już do niego ostrzej, że w p*zde dostanie w końcu za taką jazdę, a tamten się tylko śmiał :)

No to za trzecim razem ten sąsiad i jeszcze taki drugi, wyczekali odpowiedni moment, odeszli jakieś 100m od zabudowań i wykopali na drodze poprzeczny rów o głębokości jakieś 50cm. Jak jechał inny samochód, to go zatrzymywali i mówili żeby jechał inną drogą. W końcu wpada ten gówniarz. Zjechał z asfaltu, widzi tego sąsiada przy drodze, to tylko uśmiech i rura. Tigra mało się nie zapaliła. Rozpędził się już tak dość mocno, nagle jak nie pie**olnie w ten rowek. Aż mu koło wyj***ło. Wysiadł, zaczął strzelać z p*zdy, a sąsiad udał głupka, że on nie wykopał żadnego dołu i siema ;)

mvsk

2018-05-20, 23:16
aż z ciekawości sprawdziłem - przyjmując, że nagranie jest niespowalniane (a na to wygląda) gość przejechał odcinek 110-120 m w ok. 8 sekund, co daje ok. 55 km/h - nie można powiedzieć żeby było to jakieś skrajne wariactwo zwłaszcza, że z prawej są pola. Wniosek - gość ze szpadlem powinien zmienić dilera albo brać połowę

TheByQ

2018-05-21, 05:01
@sereja3 Tyś k***a kiedykolwiek widział tutaj komentarz usunięty za wulgaryzmy? Prędzej go usuną za zgrywanie cwaniaka.

SpijaczWymiotów

2018-05-29, 05:38
TheByQ napisał/a:

@sereja3 Tyś k***a kiedykolwiek widział tutaj komentarz usunięty za wulgaryzmy? Prędzej go usuną za zgrywanie cwaniaka.


Pocisnij dyslektiko ,angela albo innego to nie dość, ze wpis usuną to i warna dostaniesz...to takie zacytuje angel "pisowskie" :roll: