18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nowy model fotoradaru

krzyks_08.0 • 2018-05-18, 11:46
Bardzo poręczny, wielofunkcyjny :ja_pie**ole:



Włączony dźwięk jak najbardziej wskazany 8-)

tarcer123

2018-05-18, 17:14
up masz zajebiście silną psychikę...




:idzwch*j: :amused:

KlinikaAborcyjna

2018-05-18, 17:23
Zutylizować i to szybko zanim ta k***a ze szpadlem kogoś zabije :kawa:

mesiash

2018-05-18, 17:30
Jechanie po drodze tej jakości i w takim otoczeniu więcej niż 40km/h to jest pierwsza poj***na rzecz na tym filmiku. Nie dziwi mnie ilość trupów w wypadkach, jak jest tylu ludzi broniących potencjalnego mordercy.

radek225

2018-05-18, 17:38
Mnie już powoli zaczyna wk***iać ten "Stop Cham", "Ku przestrodze" i inne tego typu serie. Kiedyś to właściciele kamerek faktycznie spotykali na drogach wsiurów i buraków. Dziś coraz częściej to nagrywający są z piekła rodem. Nie bronię ani wsiura z łopatą ani wieśniaka za kierownicą. Jeden i drugi są siebie warci, jeden i drugi mogą sobie przypić piątkę iść do domu bez klamek. Kierowca za zpie**alanie, (choć nie umiem wyliczyć, ile dokładnie jedzie to widać, że jest to niemal 2x szybciej niż 40km/h) oraz tekst z jutubem. Pieszy zaś to widać wieśniak dopiero co oderwany od pługa. Rozumiem, że bulwersacja, bo nagminnie tą drogą ludzie zapie**alają, i mają w dupie przepisy, ale ja rozwiąząłbym ten porblem w bardziej kreatywny sposób, gdyby gmina miała w dupie zgłaszane uwagi odnośnie zbyt szybkiej jazdy. A wystarczyło jechać 10km/h więcej. Nie wleczesz się już jak ślimak 40km/h na prostej, gość z łopatą by nie wyskoczył. Nawet fotoradar by Ci zdjęcia nie cyknął, a i pieskom raczej nie chciałoby się wtedy takiego zatrzymywać.

river013

2018-05-18, 17:59
Odcinek zabudowany tylko z jednej strony więc o ch*j wam chodzi z tym płaczem.
Koleś "zapie**ala", ale ch*j w to.
Po co ktoś ma mu się pod koła wpie**olić ? Bo na polowanie zapie**alał ?

j***ć tego zjeba ze szpadlem, tym szpadlem.
Mógł bezpośrednio spowodować wypadek.

Wirtualny

2018-05-18, 19:27
Może mi ktoś wyjaśnić, po co cenzurować takie ścierwo umysłowe?

LordVIP

2018-05-18, 19:43
Trafisz na jutuba! (ale będziesz ocenzurowany) teraz mnie popamiętasz wieśniaku :terror:

Nemayu

2018-05-18, 19:56
Chodzi też o hałas. Im szybciej jedziesz tym więcej hałasu robisz.

Oponka

2018-05-18, 20:17
czyli, że jak po mojej wsi, pod moimi oknami, zapie**ala ktokolwiek to mam ze szpadlem wyskoczyć, czy ki ch*j??

mógł podejść do sprawy kreatywniej. żwiru naj***ć chociażby.

P4GER

2018-05-18, 20:25
Beka z gościa ze szpadlem, niech skonczy z dragami pojeb jeden

yesan

2018-05-18, 20:25
p*zduś wyrywający Karyne napie**ala po bocznej drodze (gdzie pewnie często biegają dzieci i zwierzęta domowe) - co tu się dziwić, że ktoś się wk***ił i wyskoczył z tym nieszczęsnym szpadlem? Januszowe rozwiązanie na Sebixowe zachowanie.

Wiochmen

2018-05-18, 21:42
k***a tragedia jak czytam te komentarze,podniecacie sie jakims zjebem ktory stworzyl wieksze zagrozenie niz ten "zapie**alajacy"

inny sie chwali jak to gosc na motorze sie przez niego wyj***l... h*j ze mógl sie zabic wazne za hałasowal i klan zagłuszyl...serio?


To na wsiach ludzie powinni sie dawno pozabijac jak ktos ma swinie czy krowy i jebie u sasiada...

Od karania ludzi są odpowiednie sluzby a nie zj***ne samosądy wedle wlasnego uznania...poj***ny kraj bo poj***ni ludzie w nim zyja...i tu sie chyba nigdy nic nie zmieni jak spoleczenstwo ma takie podejscie

krzyks_08.0

2018-05-18, 22:02
Wiochmen napisał/a:


inny sie chwali jak to gosc na motorze sie przez niego wyj***l... h*j ze mógl sie zabic wazne za hałasowal i klan zagłuszyl...serio?



Przeze mnie się wyj***ł, czy przez własną głupotę? Równie dobrze mógł się wyj***ć widząc w ostatniej chwili suszarkę. Co ty pie**olisz? Sam jesteś nieogarniętą motop*zdą, która potrafi się rozpędzić na prostej, ale w w razie zagrożenia nie ogarnia? :idzwch*j:

Wiochmen

2018-05-18, 22:12
matisadi napisał/a:

Sam jesteś nieogarniętą motop*zdą, która potrafi się rozpędzić na prostej, ale w w razie zagrożenia nie ogarnia?




Tak naprawde malo jest osob co ogarniają "nagłe sytuacje" czy to motorem, autem czy nawet rowerem...nie kazdy kto jezdzi na czym kolwiek nie musi byc w tym mistrzem, tylko k***a nie ty jestes od tego zeby to weryfikowac...sprowokowales h*jowa sytuacje, na ktora nie ma usprawiedliwienia...dla mnie to ty jestes elementem spolecznym ktory powinien byc zamkniety na jakims obszarze tylko z drugimi takimi "pomysłowymi" ludzmi jak ty...

sereja3

2018-05-18, 22:22
polishblood napisał/a:

Trafisz na jutuba! (ale będziesz ocenzurowany) teraz mnie popamiętasz wieśniaku :terror:


ch*j z gościem ale zabudowania nie są ocenzurowane i nawet somsiady go poznajo po gaciach....

A.... I Niech mnie który moderator odważy się usunąć komentarz za wulgaryzmy. Wtedy przytocze 3 inne komentarze z dużą ilością piwek na głównej.
siema