18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nowy kobiecy rekord świata...

~Velture • 2023-03-31, 12:51
Świat zachodni doszedł do takiego punktu popie**olenia, że facet aby ośmieszyć cały ten zj***ny trans cyrk wystąpił w kobiecych zawodach... i wygrał...
Ustanowił nowy rekord.

Gość centralnie miał na celu ośmieszenie tego trans sp***olenia i zarejestrował się jako kobieta w kobiecych zawodach i przebił poprzedni "kobiecy" rekord...


Poprzedni "kobiecy" rekord był ustanowiony przez... trans-kobietę czyli faceta.

Ten facet czyli kobieta co miała ten rekord wcześniej teraz się żali, że gośc miał brodę i nie wyglądał jak kobieta haahahahahah.

(wrzucam z translatora bo nie chce mi się tyle tłumaczyć)
Cytat:


Brodaty zawodowy trójboista siłowy wziął udział w zawodach kobiet w Kanadzie — i pobił rekord należący do transpłciowca, który go obserwował.

Avi Silverberg, główny trener Team Canada Powerlifting od ponad 10 lat, wziął udział w sobotnim turnieju Heroes Classic w Lethbridge w Albercie po tym, jak zidentyfikował się jako kobieta.

Film udostępniony przez grupę działaczy sportowców, Niezależną Radę ds. Sportu Kobiet (ICONS), pokazuje, jak podchodzi do platformy z brodą i ma na sobie zwykły męski podkoszulek.

Następnie od niechcenia wyciskał na ławce prawie 370 funtów - pobijając obecny rekord kobiet Alberty o prawie 100 funtów.

Ten rekord – 275 funtów – należał do transatletki Anne Andres, którą widziano, jak obserwowała Silverberga podczas wolontariatu na imprezie.


Andres jest także rekordzistką Alberty w martwym ciągu, wynoszącą 544 funty, co daje jej lokalny rekord w sumie we wszystkich trzech bojach, podnosząc łącznie 1245 funtów.




Translifter wygrał osiem z dziewięciu zawodów zgłoszonych w kategorii kobiet w ciągu ostatnich czterech lat, powiedział ICONS.

Podnoszenie Aviego Silverberga.
Avi Silverberg wszedł na sobotnie spotkanie, twierdząc, że identyfikuje się jako kobieta.
Instagram / @everydayavi
Kiedy Silverberg pobiła swój rekord, Andres stanął na krawędzi platformy, idąc z powrotem dopiero po tym, jak zawodnik odszedł.

ICONS powiedział, że Silverberg „kpił z dyskryminacyjnej polityki [Kanadyjskiego Związku Trójboju Siłowego]”, która pozwala zawodnikom rejestrować się na wydarzenia pod ich „tożsamością i ekspresją płciową, a nie płcią lub płcią”, przysięgając „bez konsekwencji” za to.

Polityka transpłciowa CPU stanowi, że osoba „powinna mieć możliwość uczestniczenia w płci, z którą się identyfikuje, i nie podlegać wymogom dotyczącym ujawniania danych osobowych poza tymi wymaganymi od sportowców cispłciowych”.

Avi Silverberg bije rekordy w wyciskaniu na ławce na imprezie.
Wydawało się, że Avi Silverberg bez wysiłku pobił rekord kobiet.
Twitter / @icons_women
Stwierdza również: „Nie powinno być też żadnego wymogu terapii hormonalnej ani zabiegu chirurgicznego”.

Jednak polityka związku dotycząca rejestracji zawodów stanowi, że „wydany przez rząd dokument tożsamości ze zdjęciem zawodnika (z wyłączeniem zawodników młodzieżowych) musi zostać zweryfikowany podczas ważenia lub kontroli sprzętu, w tym daty urodzenia, prowincji i płci na wszystkich zawodach”.

Nie jest jasne, czy Silverberg przedstawił wydany przez rząd dokument tożsamości identyfikujący go jako kobietę, czy też był do tego zobowiązany.


Silverberg jest jednym z tych członków wykonawczych, wymienionych na stronie internetowej CPU jako wiceprezes w Albercie.

Nie od razu zgadzał się na prośby o wywiad.

Andres w jednym ze swoich wielu postów w mediach społecznościowych o życiu trans sportowca.
Transpłciowy sportowiec nazwał Silverberga „tchórzem i bigotem” ze „złośliwymi zamiarami”.
Instagram / , @rawrlifts
Tak czy inaczej, według ICONS, „to, na co Avi tak wyraźnie wskazuje, to to, że zasady zezwalające mężczyznom na dostęp do sportów kobiecych całkowicie usuwają wszelką uczciwość w zawodach kobiet”.

„Nie ma znaczenia, jak Avi wyraża siebie lub postrzega siebie. Najwyraźniej nie pasuje do sportu kobiet, podobnie jak żaden inny mężczyzna, niezależnie od motywacji do udziału”.

Silverberg, który jest także trenerem online i felietonistą zajmującym się trójbojem siłowym, nie odniósł się bezpośrednio do konkurencji.

Jednak Andres opublikował serię długich odpowiedzi wideo, nazywając go „tchórzem i bigotem” ze „złośliwymi zamiarami”.

Mimo to w jednym klipie otwarcie przyznała, że ​​„może mój udział niekoniecznie jest sprawiedliwy – wiesz, jest nauka, cokolwiek”.

W innym uzupełnieniu powiedziała jednak, że to nie był jej problem, ponieważ „przeszła transformację prawie 20 lat temu”.

„Przeszedłem operację – mogę bez żadnych wątpliwości udowodnić, że przeszedłem przez wszystkie etapy, co oznacza, że ​​niezależnie od decyzji organu zarządzającego, zdam ten test”.

„Właściwie troszczę się o kobiety w sporcie, ponieważ JESTEM kobietą w sporcie” – napisała obok jednego z filmów.

Wpływowy kulturysta Greg Doucette był jednym z tych, którzy podkreślali ten odcinek, zauważając, jak absurdalne było dla mężczyzny tak łatwe współzawodnictwo w rzekomej imprezie wolnej od narkotyków pomimo znacznie wyższego poziomu testosteronu.

„Myślę, że to dowodzi. Jeśli facet może po prostu się pojawić, a potem ustanowić… rekord, czy to nie dowodzi, że to nie fair? Więc ile czasu minie, zanim przyszłe moce nagle się obudzą, poczują zapach kawy i zrozumieją, że jeśli urodzisz się kobietą, nie będziesz tak potężna, tak silna… jakbyś urodziła się mężczyzną.

1089
Co myślisz? Zostaw komentarz.
„Stwierdzam fakty” — powiedział Doucette o „nieuczciwej przewadze” — porównując ją do przewagi, jaką miałaby kobieta, gdyby wzięła udział w pokazie drag queen przeciwko mężczyznom.

„Dla mnie odpowiedź jest prosta – dodajemy oddzielną kategorię, nową kategorię, kategorię trans”, powiedział, mówiąc, że jest to szczególnie ważne w sportach walki, w których zawodniczki mogą doznać kontuzji.


IceNuke

2023-03-31, 13:21
Ta trans wygląda jak Mirek Okiński

nowynick

2023-03-31, 13:38
chorzy umysłowo mogą startować w zawodach z normalnymi ludźmi?

Agoreth

2023-03-31, 13:42
No i dobrze. :lol:
Może lewaki się chwilkę zastanowią.

nowynick

2023-03-31, 14:01
Agoreth napisał/a:

No i dobrze.
Może lewaki się chwilkę zastanowią.



nic k***a nie jest dobrze. Na razie dopuszczają zjebów umysłowych do ciężarów czy biegów, a co jak to pójdzie dalej i zaczną grać przeciwko kobietom w hokeja czy rugby albo co gorsza wejdą z nimi na ring? Przecież przeciętny facet może przypadkowo ciężko uszkodzić a nawet zabić kobietę walcząc z nią na serio na pięści...

bigoslaw_lyzka_von_wood

2023-03-31, 15:36
nowynick napisał/a:

nic k***a nie jest dobrze. Na razie dopuszczają zjebów umysłowych do ciężarów czy biegów, a co jak to pójdzie dalej i zaczną grać przeciwko kobietom w hokeja czy rugby albo co gorsza wejdą z nimi na ring? Przecież przeciętny facet może przypadkowo ciężko uszkodzić a nawet zabić kobietę walcząc z nią na serio na pięści...



Piękna wizja - chcę to zobaczyć1
Przecież o to chodzi - niech (się )zabijają ścierwa :P

AbdulWisiMiLacha

2023-03-31, 16:37
Rick83 i Jarosławkaczyński wasza matka się odnalazła siedzi wyżej.

ProVVe

2023-03-31, 17:19
nowynick napisał/a:

nic k***a nie jest dobrze. Na razie dopuszczają zjebów umysłowych do ciężarów czy biegów, a co jak to pójdzie dalej i zaczną grać przeciwko kobietom w hokeja czy rugby albo co gorsza wejdą z nimi na ring? Przecież przeciętny facet może przypadkowo ciężko uszkodzić a nawet zabić kobietę walcząc z nią na serio na pięści...



Sam bym wskoczył, żeby obić jakas lewą upośledzona babę za kasę. Szczególnie te, które są agresywne i sądzę, że nigdy im się nic nie stanie kiedy wk***iają spokojnych ludzi

Cipczan

2023-03-31, 18:10
Niech p*zdę pokaże cwaniaczka!

Wiewór

2023-03-31, 18:22
Tak se wymyślili to tak maja.
W ogole ja jestem gorącym zwolennikiem aby w każdej dyscyplinie sportu była kategoria open. Może startować każdy kto chce. Robić co chce. Brać jakie chce anaboliki. Wszystko dla wyników. Wszystko jest dozwolone.

biegu86

2023-03-31, 18:54
Wiewór napisał/a:

Tak se wymyślili to tak maja.
W ogole ja jestem gorącym zwolennikiem aby w każdej dyscyplinie sportu była kategoria open. Może startować każdy kto chce. Robić co chce. Brać jakie chce anaboliki. Wszystko dla wyników. Wszystko jest dozwolone.



Dokladnie, ale wtedy oburzenie kobiet bedzie ogromne bo nie beda wygrywać więc zakazali by wkrótce z racji, że to seksistowskie.

Cryo

2023-03-31, 19:42

Oni jak zawsze wszystko przewidzieli :D

qu4si

2023-03-31, 20:26
To tak jak przed kilku lat głupie feministki chciały coś udowodnić i same się zaorały. Udowodniły że w 4 wniosły lodówkę czy pralkę na 3 piętro. I się chwaliły że nie ma pracy której nie zrobiły by kobiety i dlatego chcą równo zarabiać. Po czym internet ich wyśmiał że normalnie to wnoszą w 2 facetów. Więc jak one zrobiły w 4 to powinny tyle samo zarobić co 2 gości. Szach mat idiotki

Solifugae

2023-03-31, 20:41
nowynick napisał/a:

nic k***a nie jest dobrze. Na razie dopuszczają zjebów umysłowych do ciężarów czy biegów, a co jak to pójdzie dalej i zaczną grać przeciwko kobietom w hokeja czy rugby albo co gorsza wejdą z nimi na ring? Przecież przeciętny facet może przypadkowo ciężko uszkodzić a nawet zabić kobietę walcząc z nią na serio na pięści...



Nie chcę Cię martwić kolego, ale to już było, trans zawodniczka MMA rozj***ła czaszkę (plus kilka innych urazów) jakiejś zawodniczce, i nikt nie widzi w tym problemu.

No...........95

2023-03-31, 21:05
nowynick napisał/a:

nic k***a nie jest dobrze. Na razie dopuszczają zjebów umysłowych do ciężarów czy biegów, a co jak to pójdzie dalej i zaczną grać przeciwko kobietom w hokeja czy rugby albo co gorsza wejdą z nimi na ring? Przecież przeciętny facet może przypadkowo ciężko uszkodzić a nawet zabić kobietę walcząc z nią na serio na pięści...



Jeśli choć odrobina mózgu została im w głowach to da im to do myślenia ,chociaż smutne jest to kosztem czyjegoś życia. Jeśli całkowicie są przerażci ideologicznym rakiem to nie ma dla nich ratunku.

Cryo napisał/a:

Oni jak zawsze wszystko przewidzieli



Pewnie mają plan wydarzeń od samych rockefellerów.