18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Nowy Jacek Bartosiak. CPK i ład światowy2018.

PieronJasnySzlag • 2018-12-31, 15:58
Wywiad z dr Jackiem Bartosiakiem, geopolitykiem i prezesem CPK.
Polecam każdemu który myśli że Francja lub Niemcy boją się o naszą praworządność.

ePeeL

2018-12-31, 16:01
Czyli jakiś głąb ma mi mówić jak mam myśleć, ta? Idź z tym na jakiegoś fanpejdża dla idiotów, którzy nie potrafią łączyć prostych faktów.

ag...........th

2018-12-31, 16:02
Znany z tego że "mówi jak jest" to MMK. O tym panu pierwszy raz słyszę.

mygyry

2018-12-31, 16:13
Cytat:

Czyli jakiś głąb ma mi mówić jak mam myśleć, ta? Idź z tym na jakiegoś fanpejdża dla idiotów, którzy nie potrafią łączyć prostych faktów.


Jeżeli ktoś pod wpływem tego typu wywodów wyrabia sobie ukierunkowanie zdanie to i tak jest idiotą, niemniej warto posłuchać tego typu rzeczy zarówno zwolenników jak i przeciwników, żeby można było wyciągać własne wnioski, zweryfikować tezy z dostępnymi danymi czy chociażby w ogóle zainteresować się tematem.
Ogólnie nie wiem po ch*j to tu, bo to nawet do polityki i religii się nie nadaje.

mesjans

2018-12-31, 18:09
ePeeL napisał/a:

Czyli jakiś głąb ma mi mówić jak mam myśleć, ta? Idź z tym na jakiegoś fanpejdża dla idiotów, którzy nie potrafią łączyć prostych faktów.


Pewnie jak ci matka mówi żebyś założył czapkę bo zimno to też jej mówisz "nie mów jak mam myśleć".

No...........iX

2018-12-31, 18:55
Bartosiak to chyba najlepszy z analityków z Polsce. Warto zwrócić uwagę na momenty, w których unika odpowiedzi wprost. Z jego analizy wynika, że albo się dogadają w ciągu kilku miesięcy, albo rozpętają wojnę.