18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Lipiec 2021
PNWTŚRCZPTSOND
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Sierpień 2021
PNWTŚRCZPTSOND
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Wrzesień 2021
PNWTŚRCZPTSOND
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   


Kostka jak skręcona 7

Sunday • 2021-08-27, 20:00
203

Słychać wyraźnie :-D

"Adam i Ewa "..

McSadol • 2021-08-27, 21:04
201
.. na romantycznym spacerze koło cmentarza :lol:

paczfiko • 2021-08-27, 21:21  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (32 piw)
A ostatnio koleś chodził z dildem w dupie i przebrany za dz**kę, to nikt nie zwrócił uwagi, ale jak ,,dewianci,, chodzą nago po ulicy (i to jeszcze jakiejś bocznej) to jest chore. Przez tą pie**oloną ,,wolność słowa,, będziemy żreć te gówno i zachwalać jakie to dobre. Jakie to jest chore:
pedały na ulicy z dildem w dupie- nie no spoko, przecież nie robią nikomu krzywdy ( jakiś łeb tu tak pisał )
Kobieta i mężczyzna nago na ulicy- ...... Tu już sobie sami dopiszcie.
Nie pozdrawiam: lgbt ( jeszcze jak to piszę to słownik automatycznie pisze z dużej. Szok.) I pochodne tego dziadostwa, q przede wszystkim żydów

Chłostanie kabelkami...

Halman • 2021-08-27, 14:29
200

chyba od tego musi mieć jakieś przebłyski internetu...

Znowu go nakryli

_Yarko_ • 2021-08-27, 12:55
195
Zauważył radiowóz i próbował zbiec.

Gdzie mój but?

_Yarko_ • 2021-08-27, 10:07
194
Dokąd ja jadę?


Lepiej przyciszyć, emocjonalny komentator.

Hormony

zwierzak30 • 2021-08-27, 12:56
189
Przyczyną niepohamowanej żądzy. :mrgreen:
Lekcja.
Temat: Przystosowanie do życia w społeczeństwie.




Wnioski.
Psy poznając nowego osobnika.Wąchają sobie dupy.
W dzisiejszym "postępowym"społeczeństwie,trzeba sprawdzić co kto ma w spodniach (dosłownie i w przenośni) żeby wiedzieć z kim się gada.

Wypadek audi podczas pościgu

Goral311 • 2021-08-27, 11:00
181
Cytat:

Lęborscy śledczy przedstawią zarzuty 22-latkowi, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej, jechał pomimo zatrzymanego prawa jazdy i popełnił szereg wykroczeń w ruchu drogowym. Kierujący audi mężczyzna, który uciekał przed policją, stracił panowanie nad autem i dachował.



Dla leniwych akcja od 2:35



Nagrywane lodówką :idzwch*j:
Puczysta • 2021-08-27, 11:31  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (26 piw)
Zginał? To by była najbardziej satysfakcjonująca wiadomość.

Sprawy wewnętrzne...

Halman • 2021-08-27, 13:53
176

tych co to wiecznie czują sie pokrzywdzeni przez białych...

Podwójny shot na pasach

McSadol • 2021-08-27, 21:06
158
gość i pchlarz za jednym razem ..

Cezar87 • 2021-08-27, 21:27  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (23 piw)
porczmanki napisał/a:

Ale to jest dobre Piwko dla kierowcy, za obywatelską postawę i dezynsekcję ulic.



Wiem wiem ze to post tylko aby piwek nalapac od innych dzieciakow, ale i tak mam nadzieje ze zginiesz podoba smiercia i to niebawem :)

Nieudane zmartwychwstanie

Yakov • 2021-08-27, 10:34
141
Jeśli wciąż się zastanawiacie dlaczego Afryka od 400 lat (upadek Imperium Songhaj) nie była w stanie stworzyć żadnej cywilizacji, to być może ta historia sprzed kilku dni przybliży was do odpowiedzi.

"Młody Zambijczyk postanowił naśladować Jezusa Chrystusa i udowodnić innym wiernym, że może zmartwychwstać podobnie jak on. Pastor pozwolił zakopać się żywcem. Po trzech dniach... z ziemi wydobyto jego martwe ciało.

Jak podają media, naśladowcą Jezusa Chrystusa był 22-letni James Sakara, pastor kościoła syjonistycznego w mieście Chadiza we wschodniej Zambii. Duchowny poprosił swoich wiernych, by żywcem zakopali go w ziemi, gdzie miał spędzić trzy dni. Do tego planu udało mu się nakłonić trzy osoby, które wykopały jego grób.

Młody mężczyzna przed próbą zmartwychwstania cytował Biblię i przekonywał, że polecenie Chrystusa skierowane do apostołów - "czyńcie to na moją pamiątkę" - w noc, gdy został zdradzony, w rzeczywistości odnosiło się również do jego zmartwychwstania, a nie tylko do spożywania chleba i wina podczas komunii świętej.

Gdy Sakara zakończył swoje przemówienie, trzej asystenci związali mu ręce, położyli go w grobie i zasypali ziemią. Kiedy po trzech dniach członkowie zgromadzenia odkopali mężczyznę, okazało się, że ten nie żyje. Nad jego martwym ciałem odprawiono rytuały i modlono się o wskrzeszenie. Gdy mimo to Sakara wciąż leżał bez życia, jego zwolennicy uświadomili sobie, że próba zmartwychwstania się nie powiodła".

Jeden z "grabarzy" sam zgłosił się na policję, pozostali dwaj wciąż są poszukiwani.






W filmie same głupoty i zdziwieni obrotem spraw świadkowie: