18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Grudzień 2020
PNWTŚRCZPTSOND
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
Styczeń 2021
PNWTŚRCZPTSOND
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Luty 2021
PNWTŚRCZPTSOND
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728


Lewa wolność słowa

pnaj • 2021-01-12, 11:53
301

https://www.pap.pl/aktualnosci/news%2C791089%2Cprezes-serwisu-parler-zrobimy-wszystko-aby-jak-najszybciej-wrocic-do-trybu

Google i twitter chyba zaczyna sobie strzelać w stopę.
Zaczęli blokować treści to ludzie zaczęli uciekać z twitter-a, to teraz próbują blokować portale, te im też uciekną.

Mam nadzieję, że skończą jak myspace lub jako serwisy dla wąskiej grupy odszczepieńców typu julek lgbt. Może w ich miejsce wejdą normalne firmy i kasa na kretynów się skończy.

Idź w chmurę mówili, to cię z dnia na dzień wyr*chają bez mydła.
Powoli trzeba się chyba zacząć uśmiechać do open source, ruskich serwerów i wyszukiwarek bo teraz sadol może w każdej chwili zniknąć z indeksu googla i dns-ów.

Najgorszą paranoją będzie, jak po którejś aktualizacji twój windows będzie ci blokował systemowo treści, które ich zdaniem są prawdziwe lecz nie lewackie.
Z drugiej strony skoro tak zaczynają robić to oznacza, że propagowanie lewej ideologii zaczyna się sypać, jak kiedyś komuna.
banerr • 2021-01-12, 13:40  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (63 piw)
Teraz widać kto rządzi. Masz mieć takie zdanie i poglądy jakie chce korporacja żydków. Jeżeli odstajesz lub masz własne zdanie wypadasz.
ch*j w dupę jakiejkolwiek cenzurze i cenzorom.

Ćwirek...

Halman • 2021-01-12, 08:00
301

to konfitura współpracująca z policją...

Indonezyjscy rekruci wojskowi

pieldolnik • 2021-01-12, 23:18
280
Nawiązując do poprzedniego tematu TUTAJ w Indonezji rekrutacja wygląda jeszcze bardziej hardkorowo.

Zaufanie zaufaniem, ale jaja ze stali to drugie :shock:

Anonimowyja • 2021-01-12, 23:39  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (22 piw)
Tyle strzałów i nikt nie trafił...

Pomocni ..

McSadol • 2021-01-12, 21:10
225
Fajnych ma kumpli . :) .

plastic • 2021-01-12, 21:35  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (31 piw)
być k***ą jest o wiele prościej, niż nią nie być. obecna rewolucja obyczajowa na świecie stawia samopoczucie na pierwszym planie.

wynik jest prosty i widoczny na każdym poziomie życia.

Pogoniły intruzów

Macx83wwww • 2021-01-12, 02:40
225
Tajlandia



:krejzi:
burn1878 • 2021-01-12, 04:28  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (133 piw)
Nienawidzę tych skrzeczących k***iszonów. No nie ma bardziej upierdliwych zwierząt od gęsi i potwierdzi to chyba każdy, kto miał z nimi do czynienia.
Za dzieciaka jeździłem na wakacje do rodziny na wieś gdzie po podwórku biegało takich z kilkanaście sztuk rok w rok.
Przez pierwsze lata bałem się biegać, jeździć na rowerze, kopać piłkę, bo wywoływało to w nich jakiś dziki szał i próbowały kąsać, więc sp***alałem ile sił w nogach.
Któregoś roku jednak miarka się przebrała. Miałem ze 12 lat, noga wyćwiczona od napie**alania w gałę całymi dniami po szkole, czułem więc, że tym razem k***iu nie odpuszczę i zajebię kopa, ile bozia dała pary. Na idealny moment nie musiałem długo czekać, już pierwszego dnia grzecznie przechodząc przez podwórze, siedziały paniska na krótkiej, zielonej trawce, że niby tak grzecznie sobie czilując. ch*j że na środku wydeptanej ścieżki do jedynej furtki prowadzącej za podwórze. Oczywiście mój chód i osoba to było dla nich zbyt wiele. Gdy tylko zbliżyłem się na 10 metrów, podniosły się, rozłożyły swe skrzydła i było słychać tylko SSSSS niczym te j***ne żmije jakieś.
Zatrzymałem się. Wtem wyłonił się on, największy kozak w grupie i żwawo stąpa w moim kierunku. Wiedziałem, że się nie wycofa, ja jednak również nie zamierzałem tego robić, a myśl o satysfakcji z odegrania się za te wszystkie lata terroru wypełniła me serce. Jak pomyślałem, tak zrobiłem. Naładowałem energię w prawej stopie niczym Goku kamehame i odpaliłem ch*jowi prosto w łeb. Zapadła cisza. Sk***ysyn padł niczym kaczka od strzelby. Pozostałe zamilkły i schowały rozpostarte skrzydła. Zajęło chwilę, zanim zrozumiałem, że chyba go ubiłem, bo leżał w bezruchu. Widywałem wielokrotnie, jak ciotka zabijała kury toporkiem przez ucinanie głowy, tu jednak nie było żadnej pośmiertnej reakcji w postaci drgawek. Mało kiedy w życiu czułem tyle satysfakcji co wtedy, autentycznie. Wziąłem ch*ja pod pachę i poszedłem z nim do domu. Wszyscy w środku miny, jakbym przytargał ze sobą jakiegoś tygrysa, lamparta czy innego krokodyla. Skwitowałem to tylko słowami - teraz mam spokój. Dwa dni później jadłem z ch*ja faszerowaną szyjkę, smakowała wybornie.

Zamykaj klapę...

Halman • 2021-01-12, 17:51
209

bo dostaniesz w japę... :amused:

Budujemy nowy dom

Macx83wwww • 2021-01-12, 05:08
196
Trzeba będzie uzupełnić braki kadrowe



Wygląda na kolejną ofiarę Covida ;-)

Motocykle są niebezpieczne...

Halman • 2021-01-12, 13:31
193

normalnie jak samsungi.... :krejzi:
Driver19cm • 2021-01-12, 14:57  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (26 piw)
Oooooo, ktoś zostawił motocykl na środku pustkowia , w trakcie konfliktu wojennego

To na pewno to nie jest żadna pułapka, siadamy i jedziemy ! ! ! :homer_uv:

Ciekawski da Silva

phrontch • 2021-01-12, 23:44
174
Sprawdza, czy prawdziwa kobieta różni się od tej w formacie jpg