Kwiecień 2020
PNWTŚRCZPTSOND
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
Maj 2020
PNWTŚRCZPTSOND
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Czerwiec 2020
PNWTŚRCZPTSOND
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     


Szczęśliwa ucieczka

phrontch • 2020-05-08, 21:45
273
Pies prawie się stał czyimś posiłkiem



Dachowanie ciężarówki

phrontch • 2020-05-08, 10:11
273
Ziemia się rozstąpiła



Śmiertelne potrącenie

_Yarko_ • 2020-05-08, 21:59
213

Niewidoczny, bez odblasków, na środku ulicy.

Ostatni lot

_Yarko_ • 2020-05-08, 22:08
184

Elektryzujący widok.

Głupi człowiek

phrontch • 2020-05-08, 21:32
178
Jakiś idiota zamortyzował swoim ciałem lądowanie psa z dziewiątego piętra. Nie znany jest powód psiego lotu





Ostatnie sekundy
~Angel • 2020-05-08, 23:17  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (61 piw)
FloriXx_00 napisał/a:

Poligon wzywany na rewir kssssszzzzyt.



On już się nie wypowie na tym portalu ;-)

Hodowca świń

petru23 • 2020-05-08, 22:40
132
Jak szybko trafi na stos to się okaże ale... Dla mnie akcja co najmniej poj***na


Mialem dziś zooma w sprawie pracy z prezesem pewnej firmy (odległa gałąź IT) + kilku innych zakwalifikowanych kolesi. W sumie 5 osób. Kolejno się przedstawiamy, mówimy czym się zajmowaliśmy, co robimy teraz i jeden z "kolegów" mówi

-... A aktualnie zajmuje się... Niekiedy myślę, że hodowlą świń.
Prezes - ale że jak hodowlą świń?
- no... Aktualnie wychowuje trojke dzieci, bo żona ma pracę zdalną :shock:

Biorąc pod uwagę powage sytuacji oraz tak na prawdę pierwszy kontakt z prezesem niemałej firmy...
103
Cytat:

W amerykańskim mieście Oklahoma, w jednej z restauracji McDonald's doszło do strzelaniny. Pracownicy poinformowali 32-letnią klientkę, która weszła do budynku, że oferują jedzenie wyłącznie na wynos. Amerykanka wróciła z pistoletem i zaczęła strzelać do obsługi.

Do całego zdarzenia doszło w nocy. 32-letnia Gloricia Woody weszła do jednej z restauracji McDonald's, aby zamówić coś do jedzenia. Jeden z pracowników poinformował ją, że wchodzenie do budynku jest aktualnie zabronione w związku z obostrzeniami wprowadzonymi na terenie kraju. Zaproponował zamówienie posiłku na wynos, poprzez stację Drive-Thru.

Po kilku minutach wymiany słownej oraz szarpaninie, Amerykanka została wypchnięta z restauracji. Sytuacja jednak okazała się daleka od opanowanej. Kobieta po chwili wróciła bowiem do budynku, tym razem z pistoletem w ręce.

Według zeznań świadków, 32-latka oddała trzy strzały. Każdy z nich ranił innego pracownika restauracji. Pierwszy z nich został trafiony w ramię, drugi w okolice szyi/barku, natomiast trzeci w boczną część brzucha. Pracownik, który początkowo przepychał się z kobietą doznał urazu głowy. Żadnemu z nich nie zagraża niebezpieczeństwo w związku z ewentualnymi powikłaniami po strzelaninie.

32-letnia Gloricia Woody została już zatrzymana. Policjanci znaleźli ją kilka przecznic na południe od restauracji w której doszło do strzelaniny. Kobieta nie stawiała rzekomo żadnych oporów podczas zatrzymania.



I teraz zagadka: Jaki kolor skóry miała sprawczyni?

spoiler

Wypadek jakich wiele..

Halman • 2020-05-08, 05:27
94


W Sankt Petersburgu, 6 maja motocyklista zmienił stan skupienia na karmę dla kotów, kierowca daewoo bez większych obrażeń.

Nie wiem co to za chińskie przedszkole..

Halman • 2020-05-08, 09:35
93

ale rygor mają fch*j... :kawa: