Październik 2019
PNWTŚRCZPTSOND
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
Listopad 2019
PNWTŚRCZPTSOND
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
Grudzień 2019
PNWTŚRCZPTSOND
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     


Na chwilę spuścił laskę z oczu

Sunday • 2019-11-30, 09:30
380

Suki takie są :ciasteczkowy:
Hogger • 2019-11-30, 10:03  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (57 piw)
"w każdej kobiecie k***y jest 2/3 a w każdej polce 3 czarne bolce "

Prawdziwi zapaśnicy

Ve...........ek • 2019-11-30, 00:30
376
A wszyscy pie**olicie, że ten wrestling to taki udawany. Jestem całkowicie przekonany, że ból jest w 100% autentyczny. :amused:

Tędy przejdę

Sunday • 2019-11-30, 23:03
369

Taki ch*j :szydera:

Kuchnia indyjska

Sunday • 2019-11-30, 17:15
344

A mówią, że brudasy...

Niezwykle sprawny papież

MichaU • 2019-11-30, 16:38
338
Ciekawostka z formie gifa - jeden z największych Polaków, pomimo zaawansowanego wieku, wciąż był całkiem gibki.

Halman • 2019-11-30, 18:33  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (44 piw)
poligon6 napisał/a:


Tako rzekłem.



Wyobraź sobie taką hipotetyczną sytuację - Polska podpisuje z Rosją układ, na podstawie którego:
1. Polska będzie utrzymywać na swój koszt wszystkie ambasady Rosji i rosyjskie uczelnie wyższe, licea i gimnazja na terenie Polski.
2. Polska zgodzi się, aby Rosja posiadała na terytorium Polski siatkę jawnych, umundurowanych funkcjonariuszy, zarówno obcego pochodzenia jak i rekrutowanych miejscowo oraz tajnych agentów i agentów wpływu rekrutowanych i szkolonych od niemowlęctwa.
3. Funkcjonariusze ci będą mieli gwarantowany wstęp do szkół, szpitali, więzień, jednostek wojskowych, w celu gromadzenia informacji i prowadzenia działań propagandowych i manipulacyjnych na rzecz Rosji i jej interesów.
4. Funkcjonariusze ci wstępując do polskiego wojska zostają od razu co najmniej kapitanami, a nawet generałami i mają nie tylko pensje pochodzące z dochodu narodowego Polski, ale także maja dostęp do największych tajemnic.
5. W stosownych przypadkach będą mieli tez pensje i przywileje takie same jak pracownicy tych ośrodków, ale pod wieloma względami nie będą podlegać takim samym przepisom np. ci w szkołach nie będą podlegali kuratorium i ministerstwu.
6. Funkcjonariusze ci będą mogli na terenie swoich eksterytorialnych placówek codziennie (a minimum raz w roku) przesłuchiwać polskich obywateli bez świadków i przy zachowaniu tajemnicy, na okoliczność posłuszeństwa prawu i interesom Rosji.
7. Rosja zastrzega sobie prawo do organizowania, bez uzyskiwania stosownych zezwoleń, manifestacji ulicznych w święta państwowe Rosji we wszystkich miejscowościach w Polsce oraz okresowych przemarszów drogami publicznymi do wybranych placówek dyplomatycznych.
8. Ponadto, Polska przyzna im bezpłatną opiekę medyczną i emerytury.
9. W przypadku łamania prawa przez tych funkcjonariuszy, w szczególności gwałcenia polskich dzieci, o ile nie zostali złapani na gorącym uczynku, Moskwa zastrzega sobie prawo do nie informowania polskich władz i podejmowania kroków zgodnie ze swoimi interesami - np. tuszowania sprawy, zastraszania ofiar, przenoszenia winnych na inną placówkę, kłamania, oskarżania innych, etc.
10. Rosja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania swoich funkcjonariuszy do otwartego krytykowania i wpływania na polską politykę wewnętrzną i zewnętrzną, prawa obywatelskie, kierunki badań naukowych i inny dowolny aspekt życia społecznego i politycznego.
11. Rosja zastrzega też, że jest niezależnym państwem i Polska nie ma tam prawa krytyki, a manipulacje są niedopuszczalne i będą ścigane przez polską policję, prokuraturę i sądy.
12. Polska ma też oddać Rosji wszystkie ziemie i nieruchomości jakie kiedykolwiek należały do władz Imperium Rosyjskiego lub Związku Radzieckiego albo obywateli któregoś z tych krajów.
13. Polacy robią codzienną składkę pieniężną na rzecz Rosji.
14. Polski rząd finansuje działalność agentów Rosji pracujących w Polsce.
15. Umowa gwarantująca te wszystkie przywileje nie podlega wypowiedzeniu !
Podoba się?... Nie?... a, co jeżeli to zamiast Rosji byłyby Niemcy?
Też nie?...
Więc dlaczego zgodziliśmy się na coś takiego samego w stosunku do WATYKANU? (konkordat)
Watykanu, który zawsze trzymał z zaborcami! (patrz układ z Hitlerowcami) i potępiał nasze powstania narodowe?

Niesamowity refleks

Sunday • 2019-11-30, 13:26
336

O mały włos ;-)

Stół...

DMT • 2019-11-30, 19:30
321
Z powyłamywanymi nogami...

Zajebista promocja

phrontch • 2019-11-30, 09:47
304
Brazylijka w ramach black Friday postanowiła zapłacić tylko za jedną parę spodni



gofolek • 2019-11-30, 10:00  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (31 piw)
Oszczędzę wam liczenia --- 9szt

Uliczny performer

Sunday • 2019-11-30, 16:51
298

Genialny repertuar :brawo:
pazuzu • 2019-11-30, 17:29  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (27 piw)
Trochę to smutne że koleś zarabia kasę dając się kopać w jaja

Nielada wyczyn lady

Ve...........ek • 2019-11-30, 00:19
291
Mała kompilacja rosyjskiej myśli technicznej :krejzi: