18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:14
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-14, 11:08
Wrzesień 2019
PN WT ŚR CZ PT SO ND
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
Październik 2019
PN WT ŚR CZ PT SO ND
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
Listopad 2019
PN WT ŚR CZ PT SO ND
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

Jest weekend

~Sunday2019-10-26, 12:02

Czas na kuchenne karaoke

Cejrowski wali bongo

Adolfik1232019-10-26, 11:48
Nie wiem czy się nadaje, ale mnie rozjebało ostro 1:30 najlepsze
x................x • 2019-10-26, 12:52   Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (45 piw)
Cerjowski jest takim jebanym ignorantem że brak mi słów

Metoda na wnuczka

~Angel2019-10-26, 17:27
Panie ja nie wiem, to pewnie dziecko wzięło

JADARO • 2019-10-26, 18:01   Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (38 piw)
Takim to by ręce i nogi ujebał żeby patrzeć jak pełzają larwy jebane.

Protesty w Bagdadzie

~Sunday2019-10-26, 18:44
Cytat:

By rozpędzić tysiące demonstrantów w Bagdadzie, gdzie po trzech tygodniach wznowiono antyrządowe protesty, iracka policja i wojsko użyły w piątek gazu łzawiącego. Przed planowanymi piątkowymi manifestacjami w stolicy rozmieszczono liczne oddziały sił bezpieczeństwa. Iraccy żołnierze użyli gazu łzawiącego wobec protestujących, którzy próbowali przejść przez most prowadzący do silnie strzeżonej Zielonej Strefy w Bagdadzie, gdzie znajdują się budynki rządowe i ambasady, w tym placówka USA.



Granat chemiczny, który utknął w czaszce jednego z protestujących.

To prawdopodobnie ten facet

tvn24 napisał/a:

Piątkowe protesty to kontynuacja demonstracji o podłożu gospodarczym, które rozpoczęły się na początku października. Biorący udział w protestach Irakijczycy sprzeciwiali się korupcji rządzących, powszechnemu bezrobociu (bez pracy jest około 25 proc. młodych Irakijczyków) i zastojowi w ważnych inwestycjach. Władze są oskarżane o korupcję blokującą odbudowę kraju po latach konfliktów religijnych i wojnie z dżihadystyczną organizacją Państwo Islamskie (IS). Część demonstrantów domagała się ustąpienia rządu premiera al-Mahdiego, który powstał jako gabinet technokratów. )

forshow • 2019-10-26, 18:49   Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (36 piw)
Zawsze to lepsze niz sam koran w glowie

Wypadek na budowie

phrontch2019-10-26, 7:35
Kierowca podobno przeżył

skampel • 2019-10-26, 8:08   Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (44 piw)
Filmik od dzieciaków dla dzieciaków bawiących się jeszcze zabawkami w piaskownicy.
Fejk.

Putin dziś nie zaśnie.

meriadoc2019-10-26, 10:35
W linii ustawiono 21 czołgów, wszystkie wycelowały w jeden cel i wystrzeliły równocześnie. Szanse na coś takiego na prawdziwym polu bitwy są bliskie zeru, ale jako efektowny pokaz spełniło swoją rolę.

Nagranie wykonano ostatniego dnia ćwiczeń Iron Spear 1902, które odbywały się w pierwszej połowie października na łotewskim poligonie Adazi. Skoncentrowano szereg oddziałów zmechanizowanych państw NATO, które stacjonują na wschodniej flance sojuszu w ramach batalionowych grup bojowych. Główną siłą były łącznie 44 czołgi z ośmiu państw: Francji (Leclerc), Hiszpanii (Leopard 2), Niemiec (Leopard 2), Norwegii (Leopard 2), Polski (PT-91), Wielkiej Brytanii (Challenger 2), Włoch (Ariete) i USA (M1 Abrams).

W ramach ćwiczeń odbywał się konkurs strzelecki. Załogi musiały się wykazać szybkością, z jaką cel dostrzegą, namierzą i do niego wystrzelą, precyzją z jaką w niego trafią oraz tym, jak się będą przy tej okazji komunikować. Wygrali Francuzi, drugie miejsce zajęli Norwedzy, trzecie Amerykanie. Pozostałej klasyfikacji nie ujawniono.

Halman • 2019-10-26, 10:41   Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (46 piw)
meriadoc napisał/a:

Putin dziś nie zaśnie.



Car Władimir po dobrze przespanej nocy idzie już po Ciebie i te Twoje czołgi...

Ubogacony Kulturowo Samochód

x................x • 2019-10-26, 14:53
Koleś odkupuje (czasem po prostu czyści) samochody zabrane przez komornika
po wnętrzu można się tylko domyślać kto mógł być poprzednim właścicielem.

Skoiler niżej

Miej wysrane a będzie Ci dane

leho2019-10-26, 23:07
Screen pochodzi z facebooka. Eksperci czy jest to realne ?