Sierpień 2019
PNWTŚRCZPTSOND
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Wrzesień 2019
PNWTŚRCZPTSOND
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
Październik 2019
PNWTŚRCZPTSOND
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   


Daj pysia.

de_Sade • 2019-09-19, 16:36
294
Takie trochę na pół gwizdka to wszystko, ale jest przynajmniej jakieś pole do negocjacji, a nie tak, jak z niektórymi ludzkimi samicami, od razu odmowa.

smuzg • 2019-09-19, 18:10  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (42 piw)
To co się dzieje teraz w niemieckich miastach w biały dzień na placach zabaw przechodzi ludzkie pojęcie... Ciekawy czy już mają zasiłek imigrancki.

Śmierdzisz!

de_Sade • 2019-09-19, 20:06
285
Psiknę cię trochę!

radek225 • 2019-09-19, 20:16  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (43 piw)
pie**olone dindu nuffiny. Nie potrafią spasować, jak ktoś ich uspokaja, tylko drą mordy jak poj***ne.

Turecki program kosmiczny.

de_Sade • 2019-09-19, 16:02
245
Jak się okazuje, nie tylko Indie mają swój program lotów kosmicznych!

Gniew zdradzonej kobiety

Ve...........ek • 2019-09-19, 11:15
174
No i cześć :ciasteczkowy:

radek225 • 2019-09-19, 12:10  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (40 piw)
borys42 napisał/a:

Dobra fajna dupa to po co zdradzał, chyba, że mu nie dawała to cóż.....



Wielka dupa, krótkie tłuste, świńskie nóżki. Ty żeś chyba nigdy dobrej dupy nie widział. A taka zemsta za zdradę to jest żałosna. Pewnie sama na tą furę poleciała, woził jej pewnie dupę, gdzie chciała, a na koniec rozj***ła mu ją młotkiem i oj***ła sprayem. Z tym nagraniem koleś nie dość, że upokorzy panienkę, to jeszcze sąd ją skaże i zabuli ona za przywrócenie auta do stanu pierwotnego, a koleś na jej koszt wymieni sobie wszystko, co mu pukało, stukało i się zużyło od normalnej eksploatacji. Są dużo bardziej wysublimowane sposoby na zemstę niż rozj***nie komuś samochodu. Nie pochwalam zdrad ani przez faceta, ani przez kobietę, ale takie coś to gruba przesada i żałosna chęć zwrócenia na siebie uwagi.

Oj, aż mnie zatkało

Ve...........ek • 2019-09-19, 11:22
163
Cytat:

This was on Brazil, Interlagos track. The seatbelt was falsificated, not an original one. The driver didn't knew. He broke both arms, both legs, nose and a few ribs but survived.



Więc jeśli jeszcze są na sali jacyś przeciwnicy zapinania pasów podczas jazdy (bo na jedno wychodzi co przy takich pasach) samochodem to tutaj mały podgląd jaka to może być dla was w przyszłości frajda.

Tutaj macie x0.1 tempo samego momentu uderzenia:


Tutaj pas po wypadku:
Dmger • 2019-09-19, 11:32  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (33 piw)
On miał zapięte pasy, z opisu wynika że podróbki - o czym nie wiedział.

Podwójna motop*zdeczka

phrontch • 2019-09-19, 06:29
137
Tak się kończy nieuzasadnione opuszczenie kuchni



Podrap mnie!

de_Sade • 2019-09-19, 20:28
120
O tu! Po pleckach!!!

Bedejot • 2019-09-19, 22:04  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (32 piw)

Motop*zdeczka

robo_ • 2019-09-19, 20:29
115
Tak niewiele brakowało do harda!



Bobas killer

Centurionero • 2019-09-19, 20:36
105




Do tragedii doszło 31 sierpnia. Julia Sharkom świętowała swoje 21. urodziny. Jak podają zagraniczne media, kobieta chciała wyciągnąć córkę z samochodu przez uchyloną szybę. Dwulatka przypadkiem nacisnęła przycisk zamykania okna i przygniotła szyję matki. 
Nieprzytomną 21-latkę odnalazł jej mąż, Artur. Mężczyzna wyłamał zablokowane okno i wyciągnął uwięzioną żonę. Następnie wezwał na miejsce pogotowie ratunkowe. Julia została przewieziona do szpitala w Brześciu. Kobieta zmarła osiem dni po wypadku. Doznała asfiksji, która poważnie uszkodziła jej mózg.

21-latka osierociła dwójkę dzieci: czteroletnią Margaritę i dwuletnią Ariannę.

Ciekawe jaki to był samochód, bo dzisiejsze auta mają mechanizm, który cofa szybę gdy stoi coś na przeszkodzie.
Owlman • 2019-09-19, 21:16  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (42 piw)
Centurionero napisał/a:

...Ciekawe jaki to był ... mechanizm, ...e.



Zapalimy?

de_Sade • 2019-09-19, 20:19
104
W rosyjskiej wsi Fedorowka znajduje się rozlewnie paliwa. 17 września wydarzył się niefortunny wypadek w trakcie napełniania dwóch cystern:



Jeden z kierowców trafił do szpitala. Pożar objął 200 metrów kwadratowych, jednak ostatecznie straż pożarna szybko go opanowała.