Kwiecień 2019
PNWTŚRCZPTSOND
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
Maj 2019
PNWTŚRCZPTSOND
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Czerwiec 2019
PNWTŚRCZPTSOND
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930


Owoce morza.

de_Sade • 2019-05-27, 23:52
157
Nowe kulki gejszy w japońskiej restauracji...

Wyścigi na longboardzie

CrAzy_Edek • 2019-05-27, 20:12
137
Taka tam podcinka

Kasacja motop*zdeczki

phrontch • 2019-05-27, 08:53
133
Policja aktywnie walczy z piratami drogowymi





Stare, ale tu nie znalazłem

Brazylijska sztafeta

phrontch • 2019-05-27, 20:43
124
Brazylijski sprint, w którym nie wiadomo, gdzie jest meta



Wlazł kotek...

de_Sade • 2019-05-27, 22:52
114
...na płotek, czyli agresywny sierściuch spotyka chłopca.

Musashi_Miyamoto • 2019-05-27, 23:04  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (91 piw)
No i tu na odruchu bezwarunkowym gdybym był świadkiem i jak Boga Kocham a Kocham i na wszystko co w życiu było dla mnie ważne i co jest P R Z Y S I Ę G A M... Ale tu nie ma co przysięgać... O D R U C H BEZ W A R U N K O W Y... Ja tego bym nawet nie zatrzymał zamieniam się JOKERA i WYpie**alAM MU W CYMBAŁ ALE... na tym nie koniec... Jedną ręką go trzymam i to trochę potrwa... Trochę porozmawiam a trochę momentami gdy nie będzie czujny będzie dostawał blomby w różne części... Nie wiem jak to się rozkręci może w którymś momencie padnie i mu jeszcze na kolano naskoczę by się złamało a jak będzie w tym momencie darł mordę to low kika w nos i kichawę by zamknął mordę... i tak bym się długo bawił ale że Policja w drodze to może jeszcze na paluszki u rączki naskoczę by się trochę powybijały....

...k***A JAK NA TO PATRZĘ CO ZROBIŁ TO POTRZEBUJĘ TEGO JAK HEROINY... Potrzebuję mu to zrobić i wtedy się uspokoję.

Marszutnik.

_Yarko_ • 2019-05-27, 00:16
108


Jawach*je - brak wyrazu w słowniku ;-)

Była ładniejsza i została pobita

Musashi_Miyamoto • 2019-05-27, 22:44
107
Była ładniejsza od innych dziewczyn w okolicy i chroniła ją jedynie litość Da Silvów romantycznych kochanków z Faveli... Chronili oni dziewczynę przed grubymi brazylijkami ale do czasu... Gdy zrozumieli że dziewczyna nie docenia ich serca i czas mija a się nie r*cha przytulona z miłości do dwóch da silvów w Duble Penetration ich cierpliwość się skończyła a dziewczna no cóż sama sobie jest winna bo przeginała od dawna... Zresztą sama to czuła bo często przechodziła i koło grubych świń coraz bardziej cicho bo wiedziała że je wk***ia i koło miłych da silwów którzy pokazywali jej że na prawdę ją chcą chronić a prawdę widziała po pały im stały aż na twarzach grymas bólu mieli... Miarka się przebrała... Włosy obcięte i co jej z tego a na kopy też została wzięta... Jeżeli ona niema szacunku i poczucia jakiegoś zadość uczynienia dla kogoś kto się stara i czeka te parę dni a jaja bolą to jaki napiszcie można mieć szacunek dla takiej wywłoki co się ubierze jak jakaś taka i patrzy z góry jak by była nie wiadomo kim bo ma wszystkie zęby i rosną one wewnątrz jamy ustnej a nie tak jak grubym brazylijskim lochom na zewnątrz jamy ustnej... Ehhh Życie.

r061071 • 2019-05-27, 23:05  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (34 piw)
co za kultura mogli zrobic wszystko a im w glowach futbol

Rajdowy przejazd

phrontch • 2019-05-27, 09:33
94
Takie atrakcje mają mieszkańcy Rio de Janeiro. Dzielnica Fluminense



Wypadek na Donnington Park

phrontch • 2019-05-27, 10:48
89
Podczas wyścigu Superbike na torze Donnington Park Keith Farmer zaliczył taki oto wypadek



Murzynki psiapsiółki.

de_Sade • 2019-05-27, 23:34
79
Podobno nie poszło o nic konkretnego. Po prostu jedna chciała poczuć atmosferę ringu na dywanie.