Styczeń 2019
PNWTŚRCZPTSOND
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
Luty 2019
PNWTŚRCZPTSOND
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   
Marzec 2019
PNWTŚRCZPTSOND
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031


Taka sytuacja

SuchyHarry • 2019-02-11, 18:02
134
Przy barze siedzi strasznie zdołowany facet, który zamawia kolejkę za kolejką, w przerwach między wychylaniem kielonów chowając głowę w dłoniach. W końcu barman do niego:
-Co się stało?
-Przyłapałem żonę na zdradzie z moim najlepszym przyjacielem...
-k***a, masz ci los... Co jej powiedziałeś?
-Kazałem jej się spakować i wypie**alać...
-A co z twoim przyjacielem?
-Spojrzałem mu prosto w twarz i powiedziałem... "Niedobry pies!"

Tymczasem na siłowni

Sunday • 2019-02-11, 10:23
131


Tak się złożyło :ciasteczkowy:
~Beny • 2019-02-11, 10:29  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (40 piw)

Instalator klimatyzacji

T3RMINATOR • 2019-02-11, 22:25
118
Nie pykło,znaczy się pyło. :lol:

Wymiana argumentów na ulicy

Angel • 2019-02-11, 12:22
110
jego argumenty dosłownie powalają

~Velture • 2019-02-11, 12:56  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (21 piw)
Z podręcznika "jak być murzynem":
Rozdział 3 kultura i tradycja, strona 56, 3 akapit.
"I wtedy przypie**ol z partyzanta czymś w łeb swojej niespodziewajacej się ataku ofierze a potem idź po zasiłek dla bezrobotnych"

Kamień bez szańca

Velture • 2019-02-11, 17:38
109
Nie wiem co i jak więc czekam na sadolowych ekspertów czy to był materiał pirotechniczny jakiś czy coś innego.



woytasw • 2019-02-11, 17:42  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (35 piw)
Łupią kamień na mniejszy - szykują się na dinozaury

Sucharek

weltmajster • 2019-02-11, 14:45
106
Czego na pewno nie brakuje mieszkańcom Czarnobyla?



Rąk do pracy.


Tak wiem,ch*jowe. Ale przynajmniej własne.

wyłudzenie

nowynick • 2019-02-11, 08:53
105
nie wiem co miał na myśli kierowca umieszczając dowód wręczenia łapówki w sieci, ale z drugiej strony to było chamskie jej wymuszenie. Czeski patrol ma teraz ponoć dość ciepło...


Imnotnew • 2019-02-11, 13:02  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (58 piw)
boplex81 napisał/a:

Dla takich zawodników powinna być jedna kara za umieszczanie takich filmów.
Nie dziwcie się potem ze Policja nie jest elastyczna jak cos takiego sie dzieje.
Brak slów



Widzę że jeszcze komunistyczne ścierwo nie wyginęło. Dla Was łapówa to coś normalnego.
Bardzo dobrze, że to wrzucił! Przez urzędników biorących w łapę nasz piękny kraj dalej będzie w dupie.
Nazwijcie to jak chcecie ale moim zdaniem trzeba z tym k***a walczyć!!

W stylu George’a Millera

HAL9000/2 • 2019-02-11, 08:20
104

konkretny k***a konkret

Walentynkowe Serduszko

T3RMINATOR • 2019-02-11, 21:49
103
Zbliżają się walentynki i nie jesteś sobą? Jest sposób :D





Dziwnie się podnieciłem patrząc na ta tłusta laskę wpieprzającą surowe mięcho.