Listopad 2018
PNWTŚRCZPTSOND
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Grudzień 2018
PNWTŚRCZPTSOND
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Styczeń 2019
PNWTŚRCZPTSOND
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   


Szczęśliwa Sophie

Anonymous • 2018-12-28, 09:29
202
Sophie jest zdecydowanie szczęśliwa że udało jej się przeżyć kolejne święta.

agoth • 2018-12-28, 10:07  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (69 piw)
Salieri16000 napisał/a:

Nie bardzo rozumiem po co wstawiłeś ten film tutaj... Co chciałeś nam pokazać/udowodnić? Śmieszy Cię nieszczęście i choroba tego dziecka? Jak długo jeszcze ludzka tragedia będzie obiektem żartów, kpin i docinek? Świat zszedł na psy, a razem z nim Ty...



To jest tragedia dla osoby i jej rodziny, nie powiem że nie. Śmieszy mnie robienie szumu wokół tego i nagrywanie takich bzdur jak "o, cieszę się że mogę być twoim przyjacielem". To nie jest nagrywane dla tej osoby, tylko dla podreperowania ego nagrywających, czyli w sumie żerowanie na ludzkiej tragedii. Jako że żerowanie na ludzkiej tragedii zawsze wyzwala skrajne emocje, to o ile filmik ukazuje tą fałszywą troskliwość, czytaj "pozytywną" skrajność, to przeróbka filmiku i dorobienie do niej ryku jakiegoś potwora z otchłani będzie tą negatywną skrajnością. Reasumując, śmieszą mnie obie skrajności i wk***ia mnie żerowanie na krzywdzie dziecka.

Otwieranie szampana

Crazy_Edek • 2018-12-28, 12:52
195
Toastu nie będzie

Wypadek na autostradzie

Anonymous • 2018-12-28, 17:38
158
Pod prąd na pełnej k***ie.

Pokaz siły natury

SoullessWalker • 2018-12-28, 01:13
136
Kompilacja katastrof naturalnych polecona na wieczòr przez youtube.
Rownież polecam.
Miłego oglądania.

Zmiana gipsu i bandaża po zabiegu

Enbo94 • 2018-12-28, 22:18
134
Materiał własny :kaleka:

Zastosowane leczenie:

Operacyjne: rekonstrukcja przyczepu więzadła właściwego rzepki z przeniesieniem przyśrodkowym przyczepu metodą Hausera. Fiksacja przeszczepów 4 śrubami korowymi o średnicy 4,5 mm.



W skrócie jakby ktoś pytał czy wypadek czy co:

Po urodzeniu zostałem zainfekowany gronkowcem złocistym (przecinanie pępowiny brudnym narzędziem i przez pępek do krwi), w wyniku czego doszło do ogólnego zakażenia krwi gronkowcem złocistym. Potem była sepsa, zapalenie stawów, obu kolanowych i prawego stawu biodrowego (w wieku 4 tygodni groziła mi amputacja obydwóch nóg), poważna deformacja główki kości udowej, późniejsze pojawienie się jądra kostnienia (główka kości udowej - prawego uda - wygląda jak siekierka - zrosła się po swojemu), blokada chrząstki wzrostowej w "zdrowej", lewej nodze, w celu zminimalizowania różnicy w długości między kończynami (różnica wynosiła 9,5cm, aktualnie ok. 5cm). Brak terminu zakończenia leczenia. Czekam na endoprotezę prawego stawu biodrowego. Co do kolana za 2 tygodnie do zdjęcia gipsu i będę latał w ortezie.

spoiler


Parę fotek:





Obiad na bogato... 8-)



Pozdrawiam kolegów z pokoju
Ronin69 • 2018-12-28, 22:30  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (57 piw)
W przeciwieństwie do innych, żarty typu "dzielny pacjent itp" sobie daruję, życzę po prostu powrotu do zdrowia.

To tylko Adrian

TT4 • 2018-12-28, 02:32
128
W sumie spoko.

~TT4 • 2018-12-28, 02:43  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (37 piw)
agoth napisał/a:

Najwięksi wodzowie zawsze mieli armie sobowtórów.



Rodeo

Anonymous • 2018-12-28, 09:26
98
Wypadek z 26.12. To były były czyjeś ostatnie święta.

Wypadek na zawodach

Salieri16000 • 2018-12-28, 17:11
97
Bormio, Włochy - słoweński narciarz Klemen Kosi pod koniec trudnego zjazdu stracił kontrolę i uderzył w siatkę bezpieczeństwa przy prędkości 120-130 km / h.



Stracił przytomność, ale teraz znów reaguje.

Wielki Zderzacz Baranów

Sunday • 2018-12-28, 18:58
94


Młodzi fanatycy fizyki przeprowadzają krótki eksperyment :ciasteczkowy:

Bójka na Indyjskiej imprezie