18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Listopad 2018
PNWTŚRCZPTSOND
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Grudzień 2018
PNWTŚRCZPTSOND
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Styczeń 2019
PNWTŚRCZPTSOND
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   


Szczęśliwa Sophie

ag...........th • 2018-12-28, 09:29
205
Sophie jest zdecydowanie szczęśliwa że udało jej się przeżyć kolejne święta.

agoth • 2018-12-28, 10:07  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (69 piw)
Salieri16000 napisał/a:

Nie bardzo rozumiem po co wstawiłeś ten film tutaj... Co chciałeś nam pokazać/udowodnić? Śmieszy Cię nieszczęście i choroba tego dziecka? Jak długo jeszcze ludzka tragedia będzie obiektem żartów, kpin i docinek? Świat zszedł na psy, a razem z nim Ty...



To jest tragedia dla osoby i jej rodziny, nie powiem że nie. Śmieszy mnie robienie szumu wokół tego i nagrywanie takich bzdur jak "o, cieszę się że mogę być twoim przyjacielem". To nie jest nagrywane dla tej osoby, tylko dla podreperowania ego nagrywających, czyli w sumie żerowanie na ludzkiej tragedii. Jako że żerowanie na ludzkiej tragedii zawsze wyzwala skrajne emocje, to o ile filmik ukazuje tą fałszywą troskliwość, czytaj "pozytywną" skrajność, to przeróbka filmiku i dorobienie do niej ryku jakiegoś potwora z otchłani będzie tą negatywną skrajnością. Reasumując, śmieszą mnie obie skrajności i wk***ia mnie żerowanie na krzywdzie dziecka.

Otwieranie szampana

CrazyEdek • 2018-12-28, 12:52
196
Toastu nie będzie

Wypadek na autostradzie

ag...........th • 2018-12-28, 17:38
158
Pod prąd na pełnej k***ie.

Zmiana gipsu i bandaża po zabiegu

En...........94 • 2018-12-28, 22:18
137
Materiał własny :kaleka:

Zastosowane leczenie:

Operacyjne: rekonstrukcja przyczepu więzadła właściwego rzepki z przeniesieniem przyśrodkowym przyczepu metodą Hausera. Fiksacja przeszczepów 4 śrubami korowymi o średnicy 4,5 mm.



W skrócie jakby ktoś pytał czy wypadek czy co:

Po urodzeniu zostałem zainfekowany gronkowcem złocistym (przecinanie pępowiny brudnym narzędziem i przez pępek do krwi), w wyniku czego doszło do ogólnego zakażenia krwi gronkowcem złocistym. Potem była sepsa, zapalenie stawów, obu kolanowych i prawego stawu biodrowego (w wieku 4 tygodni groziła mi amputacja obydwóch nóg), poważna deformacja główki kości udowej, późniejsze pojawienie się jądra kostnienia (główka kości udowej - prawego uda - wygląda jak siekierka - zrosła się po swojemu), blokada chrząstki wzrostowej w "zdrowej", lewej nodze, w celu zminimalizowania różnicy w długości między kończynami (różnica wynosiła 9,5cm, aktualnie ok. 5cm). Brak terminu zakończenia leczenia. Czekam na endoprotezę prawego stawu biodrowego. Co do kolana za 2 tygodnie do zdjęcia gipsu i będę latał w ortezie.

spoiler


Parę fotek:





Obiad na bogato... 8-)



Pozdrawiam kolegów z pokoju
Ronin69 • 2018-12-28, 22:30  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (59 piw)
W przeciwieństwie do innych, żarty typu "dzielny pacjent itp" sobie daruję, życzę po prostu powrotu do zdrowia.

To tylko Adrian

TT4 • 2018-12-28, 02:32
128
W sumie spoko.

~TT4 • 2018-12-28, 02:43  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (37 piw)
agoth napisał/a:

Najwięksi wodzowie zawsze mieli armie sobowtórów.



Rodeo

ag...........th • 2018-12-28, 09:26
98
Wypadek z 26.12. To były były czyjeś ostatnie święta.

Wypadek na zawodach

Salieri16000 • 2018-12-28, 17:11
97
Bormio, Włochy - słoweński narciarz Klemen Kosi pod koniec trudnego zjazdu stracił kontrolę i uderzył w siatkę bezpieczeństwa przy prędkości 120-130 km / h.



Stracił przytomność, ale teraz znów reaguje.

Bójka na Indyjskiej imprezie

Salieri16000 • 2018-12-28, 10:20
94
Bójka Shemale z niechcianym adoratorem, a na pierwszym planie kręci się pogo! Tylko muza jakaś nie taka...

Wielki Zderzacz Baranów

Sunday • 2018-12-28, 18:58
94


Młodzi fanatycy fizyki przeprowadzają krótki eksperyment :ciasteczkowy:

My jesteśmy kiblarze

ag...........th • 2018-12-28, 01:02
91
Bo my jesteśmy kiblarze i nas znak STOP nie obowiązuje!