Wrzesień 2018
PNWTŚRCZPTSOND
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Październik 2018
PNWTŚRCZPTSOND
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Listopad 2018
PNWTŚRCZPTSOND
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  


Zawody na łyżworolkach

Pantilion • 2018-10-05, 05:28
221
To chyba jakieś zawody dla upośledzonych :amused:

Ratowanie otrutego psa

Pantilion • 2018-10-05, 08:37
191
Pomoc zatrutemu psu za pomocą surowych jaj i wody

Pantilion • 2018-10-05, 09:48  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (139 piw)
poligon6 napisał/a:

Pies pewnie został otruty pestycydami, lub podobnym srodkiem o działaniu paralizujacym dostepnym w chemi domowej(trutka na szczury). Osobiscie polecam nowe pestycydy, nie jebia tak jak kiedyś, cięzko je wykryć. Wystarczy aromatyczna makrela, lub kawał wędzonego boczku a pchlarz nie wyczuje co go czeka.

Nie polecam kiełbasy nadziewanej szkłem i tym podobnymi wynalazkami, ani starego sprawdzonego sposobu czyli gabki nasaczonej tłuszczem, która blokuje układ pokarmowy. W obecnym stanie weterynarii, kiedy dostępne sa przeswietlenia pchlarza idzie odratowac i problem pozostanie.


W ostatnim czasie nastapiło niesamowite rozmnożenie pchlarzy, nie ma domku jednorodzinnego bez ujadajacego zza ogrodzenia kundla i kazdy spacer zamienia sie w ferie ujadania. Starsze pokolenie kiedys truło ujadajace kundle, ktore im przeszkadzały jak szli do koscioła, teraz widze tradycja zanika i w nocy w sroku miasta słychac ujadanie i wycie jak na jakiejs zapadłej wsi.



Żeby ciebie ktoś otruł ty popaprańcu j***ny

Mechanik-amator

jednoręki-ujeżdżacz • 2018-10-05, 13:13
188
Witam, takie tam z dzisiejszego poranka. Odpalam autko chcąc się dostać do pracy a tu nagle, łup! Coś strzeliło, kontrolka od ładowania się zapaliła i pytanie: co jest k***a?! Do pracy mam chwile, zajechałem, potem do mechanika i co się okazało? Szczur-mechanik-amator nie zdążył sp***olić spod maski i dał się wkręcić. Peszek.


Więcej zdjęć:
spoiler
mygyry • 2018-10-05, 13:36  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (68 piw)
O k***a wydrylowany szczur :D
Będziesz miał fajną pacynkę na ku*asa :amused:

Chip i Dale...

DMT • 2018-10-05, 16:44
128
Czarna wiewiórka, brązowa wiewiórka
skacze wesoło z drzewa na drzewo.
Z chwiejnej gałązki w zieleń da nurka,
machnie ku*asem w prawo i w lewo.

saves • 2018-10-05, 17:44  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (38 piw)
Ależ te wiewiórki nowoczesne i postępowe...

Facet i kucyk

Pantilion • 2018-10-05, 10:58
128
Kucyk i zabawa z panem

Jaki ładny delfinek

Pantilion • 2018-10-05, 06:03
126
Śliczny jesteś... Gdzie z tą łapą mała pindo :D

mygyry • 2018-10-05, 08:24  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (21 piw)
@up Może dlatego, że robią to kijem :amused:
105

tak wygląda oficjalny pokaz zejścia z orbity przygotowany przez isro
a poniżej przypominamy film z pierwszej próby ochotników na kuponautów


Policjant reaguje na kradzieży próbę

fantastico • 2018-10-05, 13:07
99
Dwóch gagatków postanowiło dokonać kradzieży motocykla, jednakże trafili ponoć na policjanta po służbie, który to pierwej ucieczką się salwował, jednakże zmienił zdanie i uczynił zastrzelenie rzezimieszka z zimną krwią. W międzyczasie przejeżdża obok wóz drabiniasty.



Amsterdam i próba samobójcza

Pantilion • 2018-10-05, 17:31
75
W Amsterdamie gość planuje zakończyć swój żywot...

TB303 • 2018-10-05, 18:49  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (27 piw)
poligon6 napisał/a:



Nie doceniasz neomarksistów z zachodu.

http://wyborcza.pl/1,75399,18293308,Belgia_przyznala_prawo_do_eutanazji_24_latce_z_depresja.html?disableRedirects=true

Swoja drogą zrobiono raz akcje wsród ludzi nieuleczalnie chorych, którzy chcieli poddać się eutanazji, okazało się ze w wielu przypadkch chodziło im o zwykła atencje, zeby ktos ich zabrał z zapierdziałego wyra na spacer. Ale to droższe niz leczenie wiec siup do piachu jak Hitler to robił z chorymi psychicznie.


No k***a, jak ona śmiała dokonać własnego wyboru? Ludzi powinno się trzymać na smyczach i za nich decydować!
Na serio: Atencja czy nie, to był jej wybór i nikt nie powinien mieć prawa jej tego zabraniać.
Poza tym, selekcja naturalna - jednostki słabe i głupie same się eliminują :amused:

Ogólny rozpie**ol

Pantilion • 2018-10-05, 05:41
72
Zadyma przed klubem czy ch*j wie czym i ch*j wie o co, ale latało wszytko co było dostępne