Lipiec 2018
PNWTŚRCZPTSOND
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Sierpień 2018
PNWTŚRCZPTSOND
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Wrzesień 2018
PNWTŚRCZPTSOND
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930


1 września

nowynick • 2018-08-28, 12:57
276
dzieci entuzjastycznie rozpoczynają nowy rok szkolny
TB303 • 2018-08-28, 13:24  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (34 piw)
Musisz przypominać tym 70% użytkowników, że niedługo do szkoły? Serca nie masz :amused:

Napatrzyli się na mnie?

Velturałkę • 2018-08-28, 10:18
261
No to ja sp***alam :krejzi:

Chińska cementownia

TT4 • 2018-08-28, 04:58
251
Coś chyba zwieracze puściły

.
Heydash • 2018-08-28, 07:54  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (20 piw)
kolo w czarnym stwierdził że najpierw zatańczy gangnam style, a potem da nogę :smiechzula:

Lecię ci pomóc

Velturałkę • 2018-08-28, 10:50
236
Bo wozy strażackie są dla pedałów :amused:

kickyourheadoff • 2018-08-28, 11:41  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (22 piw)
dziwny ten napalm

Billboard w Tychach

Creaters • 2018-08-28, 08:13
234
:kupa: akcja :ok:

Wiewór • 2018-08-28, 09:47  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (58 piw)
garota napisał/a:

Ale to są żałosne czasy. Psy zawsze srały na trawnikach, tylko oczywiście po 2000 roku gdzie p*zda za p*zdą zaczęła wyrastać, okazuje się że te gówna są takim ogromnym problemem i niektórym idiotom spędzają sen z powiek. Mamusie pie**olą o pasożytach, o zarazkach, o biednych dzieciach którym odpadają kończyny po zabawie na trawniku. A za moich czasów jak wj***łeś się w gówno to jedyny problem jaki miałeś to że koledzy się z ciebie brechtali i że matka może dać po łbie bo ma gówniane pranie.

I tak jest ze wszyskim, ekologiczne samochody, gluten, veganie, fitness p*zdki, pedalstwo...takie czasy sp***olone mamy.



Ty jesteś zdrowy na umyśle?

Jak chcesz mieć pod oknem zasrany trawnik pełen stołujących się upasionych much to się wyprowadź na wieś. Kup sobie stado kur, krów, psów, kotów i niech ci wszystkie srają tak, że zrobią kopiec na wysokość pierwszego piętra.

Zapraszam do Krakowa po zimie zobaczyć jak wyglądają trawniki pełne "krakowskich przebiśniegów". Rzygać się chce.

Publiczny trawnik to nie latryna, paśnik dla much i gnojownik.
Do szału mnie doprowadza jak pies się wysra a właściciel udaje, że nie widzi.

Szeryf drogowy

xiro • 2018-08-28, 12:43
234
Kolejny szeryf na polskich drogach :-)
~Velturałkę • 2018-08-28, 13:12  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (52 piw)
Powtórzę po raz kolejny to samo co zwykle.

Póki te j***ne dinozaury nie wyginą i na nauce jazdy nie zaczną mówić o jeździe na suwak to ch*j z tego będzie.

Zamiast 2km korka może być 1km korek ale nieeeeeeeeee bo k***a każdy na 10km przed zwężką prawym napie**ala i żaden cfaniak nie ma prawa lewym do końca dojechać....

Kierowca Doblo wymusza

TT4 • 2018-08-28, 05:16
225
...pasów też nie zapiął choć przy takim bocznym to i tak niewielka róznica.

~Velturałkę • 2018-08-28, 12:35  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (336 piw)
@maja
Jakby faceci nie patrzyli na dupy to by twojej starej nikt nie wyr*chal, bys sie nie urodzila i nie pie**olila tutaj.
Tak dziala natura.

Do tego ze do fizycznej pracy sie nadają faceci to fakt. Tak samo jak do tworzenia wynalazków z ktorych korzystasz pisząc te poj***ne swoje pie**olenie.

To mężczyźni stworzyli cały ten świat. Walczyli, zabijali, zdobywali jedzenie, budowali domy i tworzyli technologię, naukę oraz inne rzeczy kiedy baby byly tylko materacem do spania i kuchnią do gotowania.

Więc zanim coś znów pie**olniesz z p*zdy to rusz łbem opierając się na faktach a nie swoich feminozj***nych poglądach.

Kocham kobiety i je uwielbiam ale ty musisz byc wyjątkowo nieszczęśliwym bazylem który nigdy nie miał faceta a wszystkie koleżanki co miały to pewnie dla ciebie dz**ki bo sie r*chaly i byly szczesliwe.

Siedzisz sobie spokojnie na balkonie...

Velturałkę • 2018-08-28, 22:09
211
i nagle ci ch*j wypie**ala z półkravmagi w ryja :amused:

Dla osób ze sraczką >0:35
190
Cytat:

Makabrycznego samobójstwa dokonała 24-letnia kobieta z niewielkiej wsi pod Siedlcami. Okoliczni mieszkańcy są zaszokowani tragedią, jaka się tam wydarzyła.
Krew była wszędzie – na ścianach, na podłodze, na suficie. Jakby ktoś specjalnie rozbryzgał ją po całym pomieszczeniu. Spływała z mebli i z elektrycznej piły do strzyżenia żywopłotów, którą denatka podcięła sobie żyły u rąk, a potem, dla pewności, przyłożyła szyję do stalowych zębów urządzenia. – To był horror – kwitują śledczy, których wezwano na miejsce samobójczej śmierci Pauliny D. (†24 l.), mieszkanki małej wioski pod Siedlcami na Mazowszu.
Niewielka wieś pod Siedlcami aż huczy od plotek na temat przyczyn samobójstwa młodej kobiety. Niektórzy twierdzą, że powodem dramatycznej decyzji była nieudana operacja powiększenia piersi.