Styczeń 2018
PNWTŚRCZPTSOND
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Luty 2018
PNWTŚRCZPTSOND
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728    
Marzec 2018
PNWTŚRCZPTSOND
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 


Staruszka

romek1506 • 2018-02-20, 20:01
151
Dożyć sędziwego wieku i być w formie...

Atak łosia

GlassEdi • 2018-02-20, 23:36
128
Agresywny sk***ol.
Piotru70 • 2018-02-21, 00:35  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (53 piw)
Loaloa napisał/a:

Ten większy kundel był z Młodzieży Weszpolskiej - od razu uciekł. Ten mniejszy był z hejlującego ONRu - musiał przyjąć parę kopyt na pysk, żeby uznać swoją przegraną.



Tyle że strzegł mienia swojego właściciela, takie miał zadanie. Tak wiec idź już na ten zmywak. Mam nadzieję ze właściciel psów odstrzelił tego łosia.

Uwaga na przejsciu

RideTheLightning • 2018-02-20, 17:28
115
Dziewczyna za bardzo zapatrzyła się w telefon. Niestety jej nie przejechałem, ale śmiesznie ucieka z ulicy :mrgreen:



Trzeba się trochę przyjrzeć, polecam pełen ekran.

Mała ryska

Ve...........ek • 2018-02-20, 07:59
113
Bo samochód był zły, prędkość była zła, ulica była zła i koła... koła też były złe... :homer:

Rzut pokarmem

pogromcababilonu • 2018-02-20, 23:05
113
Kiedy mały sk***iel po raz pierwszy naszcza ci do butów.
chujec • 2018-02-20, 23:07  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (85 piw)
Ten piesek ma większą wartość od tej kędzierzawej kupy gówna.

wyprzedzaczPL #10

Polskie_Drogi • 2018-02-20, 10:39
101
Poniżej instrukcja, jak NIE WYPRZEDZAĆ, aby nie pozabijać siebie i innych.

1. Przed rozpoczęciem manewru należy koniecznie zawisnąć jak najbliżej pojazdu, który chcemy wyprzedzić – wiadomo, że im bliżej i im większy jest to pojazd, tym lepiej dla nas – mniejsza widoczność = więcej adrenaliny!
2. Manewr wyprzedzania najlepiej rozpocząć z zerową różnicą prędkości. To ważne, ponieważ dzięki temu wszystko będzie trwało maksymalnie długo, czyli dłuższa frajda z faktu wyprzedzania i jeszcze więcej adrenaliny! Ułatwi nam to na pewno wyprzedzanie w stylu EKO – czyli wyprzedzanie bez redukcji, na najwyższym możliwym biegu.
3. Ważne jest również, aby nie patrzeć w lusterka i nie sygnalizować manewru. Każdy przedszkolak wie, że lusterka są dla tępaków, którzy nie potrafią jeździć, a kierunkowskazów używają tylko idioci lub niedołęgi drogowe.
4. Jeżeli wszystko idzie zgodnie z planem, manewr trwa już około dwóch minut, a na horyzoncie prawdopodobnie pojawiają się pojazdy, które bezczelnie jadą w naszą stronę. Jeżeli tak się dzieje, pamiętajcie, niiiiigdy… przenigdy nie należy rezygnować z dokończenia manewru! Po co mamy psuć sobie zabawę, nie to jest naszym celem, poza tym – powiedzmy sobie szczerze – nie jesteśmy leszczami!
5. Kiedy wszystkie barany zjadą już nam z drogi, wyprzedzanie należy obowiązkowo zakończyć mocnym hamowaniem. Dlaczego? Proste, nawigacja wesoło oznajmiła nam właśnie, że “jesteś u celu, prowadził cię Krzysztof Hołowczyc”.

Uj***ł go pies

GlassEdi • 2018-02-20, 23:33
87
Trzyma nóżkę, nie chce puścić.
Velturek • 2018-02-20, 23:45  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (53 piw)
Jeśli miał powód to spoko ale jeśli po prostu zaatakował bo poj***ny to zaj***ć go na miejscu razem z właścicielem.

Rudy ucieka

GlassEdi • 2018-02-20, 23:35
85
Rudy oswobodził się z kajdan niewoli.
Lecz i tak do końca życia będzie więźniem rudości.
chujec • 2018-02-21, 00:32  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (38 piw)
Pewni użył mocy natychmiastowej rdzy.

Zabawa na placu zabaw

Crazy_Edek • 2018-02-20, 18:20
78
Zresztą przednia... :amused:

Szafa jak marzenie.

riskone7 • 2018-02-20, 15:00
76
Tylko teraz!
Wyjątkowa oferta!
Przetestowana wielokrotnie, przez naszych zadowolonych klientów, na różne sposoby!

Zmieścisz w niej wszystko co tylko zapragniesz!

Będziesz bohaterem w oczach swojej żony!
Będziesz bohaterem w swoim domu!
A nie... Poczekaj..

Jednak nie w oczach żony...

Znalezione w Irlandzkiej gazecie.