Styczeń 2018
PNWTŚRCZPTSOND
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Luty 2018
PNWTŚRCZPTSOND
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728    
Marzec 2018
PNWTŚRCZPTSOND
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 


Niby odważny...

TT4 • 2018-02-02, 15:17
124
...ale gacie pełne :-D
Od 01:00



Na wszelki:
spoiler

Jazda na luzie

pakicito • 2018-02-02, 16:50
114
Moje miasto, takie piękne - blachy z Olecka :D

28 stycznia hiszpańska policja opublikowała zdjęcie rozbitego Renault Master na polskich rejestracjach. Prawy słupek oraz drzwi były dosłownie zwinięte, a do tego brakowało reflektora, błotnika oraz części szyby. Nie przeszkodziło to jednak kierowcy w kontynuowaniu jazdy, i to jazdy na naprawdę długim dystansie!

Jak stwierdził kierujący, miał on wypadek w okolicach Madrytu, lecz nie chciał naprawiać pojazdu na terenie Hiszpanii. Podjął więc decyzję o przejechaniu na kołach do Polski, a nawet zdołał przejechać pierwsze pół tysiąca kilometrów. Zatrzymano go dopiero w Arre, nieopodal hiszpańsko-francuskiej granicy.

Policja oczywiście zabroniła kontynuowania jazdy i wypisała kierowcy 500 euro mandatu. Pozostałe szczegóły pozostają nieznane – nie wiadomo, czy kierowca był też właścicielem samochodu, a także jakiej był narodowości.

Jako że ciężko w tę historię uwierzyć, zdjęcie zamieszczam w formie wpisu z Twittera Policía Foral de Navarra. Służba ta jest policją z autonomicznego terytorium Navarry, położonego na północy Hiszpanii.

źródło: http://40ton.net/rozbite-renault-master-jechalo-z-madrytu-do-polski-wrak-zatrzymano-pod-francuska-granica/
chocho • 2018-02-02, 21:48  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (23 piw)
Ale o co chodzi? Jak jechał w dzień i nie padał deszcz to po co mu światło, błotnik i wycieraczki? Że drzwi zwinięte? Przecież w Hiszpanii gorąco to i przewiew miał lepszy. Pewnie mszczą się na Polakach - teraz też Hiszpanie.

W Sydney wypadek

GlassEdi • 2018-02-02, 23:58
106
Zajechał mu drogę, więc wjechał mu w dupę.

Kradzież paliwa

S.T.U_Cummins • 2018-02-02, 21:42
101
BMW i wszystko jasne, a mówią że to auto dla bogatych.
Obywatel z nagrania poszukiwany!



Kto poznaje siebie lub swojego kolegę? :banany:

[ Komentarz dodany przez: LegendarnyZiom: 2018-02-02, 22:51 ]
Kriski napisał/a:

Nie za ma co

poligon6 • 2018-02-02, 22:27  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (58 piw)
Podwoił wartość auta

Krówka

T3RMINATOR • 2018-02-02, 11:33
92
Krasula vs oblodzona droga ...


Mały Pożar Na Pokładzie Samolotu (Wołgograd)

T3RMINATOR • 2018-02-02, 10:58
75
Pasażerowie na pokładzie samolotu Aeroflot z Moskwy do Wołgogradu 31 stycznia 2018 zostali zmuszeni do ewakuacji samolotu po tym, jak przenośna ładowarka do telefonu spowodowała mały pożar krótko po wylądowaniu. W incydencie nie zgłoszono żadnych obrażeń.


zwierzak30 • 2018-02-02, 11:54  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (28 piw)
Załatwili to jakoś tak dziwnie.
Bez wrzasków,paniki,bez skakanie,próśb boga o pomoc,nie skakali jak małpy.
Ależ te ruskie to poj***ni jacyś. :)

Pobił się inżynier z lekarzem....

Halman • 2018-02-02, 04:46
72
Cytat:

Imigranci z Erytrei, podczas rozdawania darmowych posiłków pod jednym ze szpitali w Calais, zaatakowali przybyszy z Afganistanu metalowymi prętami i kamieniami. Starcia wybuchły także w innych punktach miasta. Doszło do strzelaniny. Jest wielu rannych

Starcia rozpoczęły się ok. godz. 15.30 w pobliżu szpitala w Calais na północy Francji. Gdy policji udało się rozdzielić walczących w jednym miejscu, bijatyka przenosiła się w kolejne miejsce. Imigranci z Erytrei i Afganistanu - jak informuje portal lavoixdunord.fr - bawili się przez kilka godzin w "kotka i myszkę" z policjantami.

W starciach brało udział kilkuset imigrantów. Do ich spacyfikowania użyto szturmowych oddziałów policji.



Źródło info

Jak im pozabierają zasiłki to francuzów wyrżną w pień... :-D
~TT4 • 2018-02-02, 05:22  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (59 piw)
Zaczęło się od tego, że w kolejkę po zupę 12-letni Ahmad
spoiler
wepchnął się 13-letniemu Simbie
spoiler
no i jak to dzieci zaczęli sobie dokuczać
spoiler

2 zdjęć więcej, kliknij tutaj aby je zobaczyć...

Eliminacja Szkodnika

T3RMINATOR • 2018-02-02, 16:59
62
Trzy psy rozszarpują (borsuka tak wiem były cztery) ale szpadel jest przyczyną zgonu :dead:





P.S właścicielom tych psów życzę podobnego losu, jak mieli go wyeliminować to powinni już dawno szpadlem go ubić a te mendy ludzkie się śmieją jak się zwierzak meczy :idzwch*j:


A jak z mocne tutaj to proszę wcisnąć do harda choć widziałem to już jakieś nagrania jak giną szkodniki.
~T3RMINATOR • 2018-02-02, 17:15  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (26 piw)
poligon6 napisał/a:

Ojojoj biedny borsuczek, w naturze wilki zabijaja humanitarnie strzałem w głowę, czasami nawet wpie**alają jelenia żywcem.



Polowanie żeby przeżyć to co innego, tutaj typowo się znęcają dla rozrywki.

Kolejny Adept Indyjskiego Programu Kosmicznego

T3RMINATOR • 2018-02-02, 10:12
58
Samodzielnie nie udaje mu się spionizowanie rakiety nośnej co skutkuje niepowodzeniem misji, na szczęście nie ucierpiała żadna krowa :-D