Styczeń 2018
PNWTŚRCZPTSOND
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Luty 2018
PNWTŚRCZPTSOND
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728    
Marzec 2018
PNWTŚRCZPTSOND
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 


Co jest w worku?

TT4 • 2018-02-01, 04:52
120
Syn.



Normalnie komediant roku z tego Mikołaja.
poligon6 • 2018-02-01, 11:43  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (56 piw)
"Piesek albo kotek nasra na grób twojej matki cwe*u. Przez takie ścierwa jak ty zgodziłbym się na całkowite zniesienie anonimowości w internecie. Ogólnie to szkoda ,że żyjesz."

Ja pie**ole po co takie grzbiety tu zagladają, zapisz się na kółko różańcowe i idź buldupic gdzie indziej. Czego ty tu szukasz, ze ktoś tu popisze się wspólczuciem czy zrozumieniem? Buhahahahahaha, skad ty się urwałeś i co robiłes tu tyle lat? Szukałes filmów o zabawnych kotkach?

Nieproszony gość

Crazy_Edek • 2018-02-01, 21:45
111
Panu już podziękujemy.

Garaż z dupy [p r a w i e]

Sunday • 2018-02-01, 09:48
110
Fakt! Oh my goat!

Velturek • 2018-02-01, 09:52  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (22 piw)

Liczył Że Ich Zastrzeli

T3RMINATOR • 2018-02-01, 19:20
100
Ale się przeliczył :homer:


Śmierć na stacji benzynowej

TT4 • 2018-02-01, 03:53
93
Kto by pomyślał, że akurat w ten sposób. :dead:
W sumie wiek starczy to buk stwierdził, że mu starczy. Pewnie buk jest żółwiem albo ślimakiem a najpewniej leniwcem skoro mu tak wszystko wolno. Buk tak chciał a nie inaczej no i co zrobisz? Nic nie zrobisz. Co wolno wojewodzie to ty musisz szybciej...






Być może facet jest młodszy niz sugeruje jego łysy łeb ale fiknął jak dziadzio.
poxin • 2018-02-01, 04:02  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (22 piw)
ale poryty opis. masz niezle nasrane.

Miguel, złaź stamtąd!

TT4 • 2018-02-01, 03:35
91
k***a mać ale nie tak szybko ty latynoski, martwy głupcze.
*Wskazane jest przewinąć materiał filmowy do 45 sekundy.

ch*jowe te tańce

TT4 • 2018-02-01, 04:23
86
Trzeba z tym skończyć. W stylu euroPEJSKIM. 0:55


Cytat:


The incident took place at Bheloghat where the picnickers were walking in the spot. Suddenly, a speeding bus came and rammed into the group of people who came from a tea garden since the driver was believed to have lost control over the vehicle. One died on the spot while another succumbed to his injuries in the hospital. Another is struggling with life in the hospital. Police came to the spot and arrested the accused driver along with his associate in this connection. “The driver, in fact, lacked experience which was why he had no control over the bus. Stern action should be taken against him,” said an eyewitness. Another picknicker said,”the main reason behind this tragic incident is rash driving by half experienced driver. This could have been averted.”

Ojciec sadysta

kwasix • 2018-02-01, 17:06
86
Jakiś poj***ny czalendż z pikantnymi czipsami. Dorosłym ludziom wykręca ryje po 2 min.A tatuś dał to dzieciom.Papryczka użyta do doprawienia czipsa to carolina reaper.



ToPrzeciezJa • 2018-02-01, 18:19  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (58 piw)
Hoofner napisał/a:

TO już mocniejsze by był flips nasączony sosem tabasco. ten chrupek to jest gówno


Tabasko to gówno, wcale nie takie ostre i do tego w ch*j nie smaczne przynajmniej dla mnie. Myśle, że jakbyś takiego czipsika oj***ł to byś zmienił zdanie. Carolina Reaper wjeżdza powoli,a potem jest pie**olnięcie nie do wytrzymania. Wiem, bo nie jadłem

Mała Strzelanina

T3RMINATOR • 2018-02-01, 19:47
77
Efekt taki że jeden kolo zastrzelony strzałem z pistoletu w głowe ,drugi postrzelony z shotgun-a niestety żadnych info nie ma o co poszło :dead:




Na harda raczej za słabe.

KFC Na Kółkach

T3RMINATOR • 2018-02-01, 20:51
74
Widać że już wystarczająco wypieczone :mrgreen: a co do faktów : to w listopadzie 2015 doszło do pożaru na pace ciężarówki kierowcy widząc to szybko opuścili ciężarówke którą transportowano ok 2 tyś kaczek, kierowcy jeszcze próbowali uwolnić uwiezione w klatkach kaczki ale nie udało się im z powodu dużej ilości dymu, tak więc przetrwało 30 kaczek które nawdychały się dymu a reszta jak widać na zdjęciach. 30 tyś funtów poszło z dymem, a dwóch kierowców uciekło bez szwanku po tym, jak porzucili samochód, który jechali z prowincji Guangdong do Fujian w Chinach










strona z kurej zajumałem