Sierpień 2017
PNWTŚRCZPTSOND
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
Wrzesień 2017
PNWTŚRCZPTSOND
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
Październik 2017
PNWTŚRCZPTSOND
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     


Zapracowany ojciec

Faper Noster • 2017-09-13, 23:54
102
Krótka historia Murzyna, który po ciężkiej pracy wraca do dzieci.

Łowca gołębi

TT4 • 2017-09-13, 20:10
96
Prawie go miał :amused:

W Brazylii jest popełnianych 60 tys. morderstw rocznie

WulgarnaLola • 2017-09-13, 12:47
82
To tyle ile łącznie we wszystkich krajach zaznaczonych na niebiesko.



A zabijani są wszyscy księża, geje, ludzie wracający z imprezy. Znajdziesz się w nieodpowiednim miejscu i Twój żywot skończon.

No cóż. Brazylia jest jak ten teledysk, czyli nie ma w niej nic co by mogło przyciągnąć zdrowego białego człowieka do odwiedzenia tego kraju. :)

82
Kierowca odmówił dmuchania w alkomat, bo alkomat był brudny. Policjanci skuli go kajdankami i zawieźli do szpitala. Sprawa znalazła finał w sądzie. Sprawę wygrał i dostał 3 tys. zł zadośćuczynienia oraz zwrot kosztów postępowania. Wyrok jest prawomocny.

Cytat:

Sprawa, którą opisuje katowicka "Gazeta Wyborcza", zaczęła się dwa lata temu. Wówczas mieszkający w Pajęcznie (woj. łódzkie) 64-letni Krzysztof Lis przyjechał na Śląsk na grób żony. Kiedy wracał z cmentarza, zatrzymał go patrol drogówki.

"Jestem odpowiedzialnym facetem"

W tym czasie trwała w Tarnowskich Górach akcja "Trzeźwość". Policjanci kazali kierowcy dmuchnąć w alkomat. Mężczyzna jednak odmówił.

Nie bałem się tej kontroli, bo jestem odpowiedzialnym facetem i nawet nie wącham alkoholu, kiedy mam zamiar jechać autem. Kiedy jednak zobaczyłem, że alkomat jest brudny i coś oślizłego jest przyklejone w okolicy ustnika, a dodatkowo policjant ma brud za paznokciami, to aż mnie otrzepało z obrzydzenia. Powiedziałem, że nie będę dmuchał, ale mogę poddać się badaniu krwi
– wyjaśnia mężczyzna. I dodaje, że kilkadziesiąt minut później na miejscu pojawiło się policyjne wsparcie. Mundurowi zakuli kierowcę w kajdanki i wsadzili do radiowozu.


Funkcjonariusze odwieźli mężczyznę do szpitala na badania krwi. Stwierdzili również, że muszą zabrać mu prawo jazdy. Dlaczego? "Bo na wyniki badania krwi trzeba poczekać kilka tygodni" - usłyszał. I rzeczywiście prawo jazdy mężczyzna odzyskał dopiero wtedy, gdy analiza wykazała, że był trzeźwy.

Zaraz potem złożył pozew przeciwko komendzie w Tarnowskich Górach.

W ocenie sądu funkcjonariusze nie mieli żadnych dowodów na to, że kierowca popełnił przestępstwo w postaci prowadzenia auta pod wpływem alkoholu. Jego styl jazdy nie był dziwny, nie było czuć od niego alkoholu, nie mówił też bełkotliwie
– wyjaśnia w rozmowie z "Wyborczą" sędzia Robert Kirejew, rzecznik Sądu Apelacyjnego w Katowicach.

Sąd przyznał Krzysztofowi Lisowi 3 tys. zł zadośćuczynienia oraz zwrot kosztów postępowania. Wyrok jest prawomocny.



A wy jak dalej dmuchacie w uj***ne alkomaty? :amused: :idzwch*j:

500+

Ve...........ek • 2017-09-13, 11:41
79
Pewnie takie widoki byśmy mieli w Polsce jakby ciapate nielegale mogły dostawać 500+ u nas :krejzi:

Kobieta z depresją oddaje się skokowi

fantastico • 2017-09-13, 10:33
78
Nasze rodzime podwórko bo Polska to ziemia, na której rozgrywa się dramat kobiecy. W depresji będąca niewiasta postanawia życie sobie odebrać skokiem ku ziemi by w cierpieniu nie dławić się więcej. Ginąc oddała światu swe smutki, a jestestwo swe zabrała na drugą stronę Charona łodzią przewieziona. Samochód rzewnie alarmem przygrywał jej melodię ostatnią, a kocia była to muzyka bo jękiem i piskiem okraszona.

Hipermarket

Ve...........ek • 2017-09-13, 11:14
77
Ponieważ w Szwecji pojawia się coraz więcej rodowitych 13 letnich obywateli, z nadmiarem melaniny w skórze oraz niedoborem podstaw higieny osobistej i niskim IQ, władze zarządziły aby w każdym sklepie był system obowiązkowych pryszniców dla wyznawców jedynej religii pokoju i przedpokoju.
Od tej pory idąc aby coś ukraść będą mogli się umyć zupełnie za darmo aby nie wydawać swoich zasłużonych zasiłków na wodę.

W planach jest aby każda kobieta w Szwecji dostała od rządu opaski z napisem "Jeśli chcesz mnie zgwałcić to przynajmniej nie bij mnie w twarz" aby podczas wywiadów w tv, kiedy będą zachwalały postępowe multikulti ładnie się prezentowały.

Gdzie mnie z tym reflektorem

Ve...........ek • 2017-09-13, 20:50
69
To czarne się tak rozpasało, że jak ma komórę odpaloną to policja się boi interweniować....

Zadyma

ObserwatorSadol • 2017-09-13, 15:38
68

Trach i Bach i temu i tamtemu w pysk i bangg 00:55 sekunda :idzwch*j:
janlew • 2017-09-13, 16:32  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (26 piw)
Abraxus napisał/a:

Chodzący stereotyp. Naj***ne polaczki w dresach klapkach i skarpetkach. ....słusznie jeszcze dodadzą, że ze złodziejstwem.


Wiesz o żydkach bolszewikach zdanie jest dużo gorsze. A z tym złodziejstwem przedstawicielu bolszewckiej hiołoty to nawet nie wyskakuj, bo na śmiech się podajesz.
A wogóle, to czy ktoś tu biegał z maczetą krzycząc Allah Akbar? Ktoś dzieciom gojów palestyńskich bomby na głowę spuścił? Ja tu widzę kilku chłopów co se pochlali, i skończyło się na dwóch plaskaczach i kupie śmiechu. Rano się obudzą będzie moralniak i przepraszanie wszystkich. Jak byś nie był lewakiem p*zdusiem to byś to wiedział.

Haj kingi!

Ve...........ek • 2017-09-13, 20:58
66
Był mistrz loł kingów a teraz pora na haj kingi.