Maj 2017
PNWTŚRCZPTSOND
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Czerwiec 2017
PNWTŚRCZPTSOND
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Lipiec 2017
PNWTŚRCZPTSOND
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      


Beka z Polski i Polaków w Family Guy

MefjusKlefedronsky • 2017-06-20, 19:53
127
Wizerunek Polaków, Polski i jej historii w Family Guy. Oceńcie to sami.
    roboll • 2017-06-20, 20:52  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (48 piw)
    Do tego serialu trzeba podchodzić z dystansem - tak samo śmieją się z murzynów, kitajców i innego syfu. Mnie to bawi.

    Babka z piasku

    Ratoshi • 2017-06-20, 14:11
    121
    Myśli sobie białas mały:
    Ale czarni mają pały,
    a mój ku*as taki krótki.
    Co mam zrobić mój malutki?
    Wtem odpowiedź przyszła wnet:
    Zrobię sobie z piasku flet. :D

    ~LeweOkoSaurona • 2017-06-20, 14:23  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (70 piw)
    Chyba kroi się afera,
    ktoś robotę mi odbiera.
    Jakiś random wstawia ch*je
    i w opisie coś rymuje.

    Zj***łbym Cię bez pardonu,
    nawyzywał od kondonów,
    jednak będę kurturarny,
    bo choć wierszyk nieco marny,

    to doceniam taką sztukę
    i Cię k***a nie zatłukę!

    :amused:

    Pewnie piśiąt groszy leżało

    Angel • 2017-06-20, 13:18
    117
    Pieniądze leżą na ulicy, trzeba tylko się po nie schylić.

    ~Angel • 2017-06-20, 13:33  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (54 piw)

    Crash testy

    Dragonov • 2017-06-20, 00:46
    97
    w ciapakostanie ;-)

    #MoreThanARape

    napalmaster • 2017-06-20, 18:59 IGNORUJ TEMATY Z DZIAŁU "INNE CZARNOŚCI"  
    97
    Przeglądając Youtube'a @edit JewTube'a moje oczy dostrzegły taki oto widok :



    Po kliknięciu, wyskoczyło to :



    Sianie propagandy i strzelanie sobie w stopę ! Ale co tam, wincyj brudasów :roll:
    Maupajoke • 2017-06-20, 19:04  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (60 piw)
    Po tych pierwszych Hi Hello etc... to od razu mi przyszło do głowy -

    Ubogacenie kulturowe wersja upaińska

    LongDistanceTrip • 2017-06-20, 07:55
    93
    Nawet 12 lat więzienia grozi dwóm Ukraińcom, którzy przez ostatnie tygodnie napastowali mieszkanki warszawskiej Woli. Mężczyźni zaatakowali cztery kobiety.

    Poszkodowane kobiety zgłosiły się na komendę na Woli i opowiedziały funkcjonariuszom o napaściach. Dwie z nich zostały pobite i okradzione. W trzecim przypadku napastnicy przyłożyli nóż do gardła kobiety. Czwartą zgwałcili.

    Do pierwszego napadu doszło w połowie kwietnia. Do kolejnych pod koniec maja i na początku czerwca. Ukraińcy zawsze napadali późnym wieczorem. - Przytrzymywali za ręce, przyduszali, przewracali na ziemię, po czym żądali wydania wartościowych rzeczy, w tym pieniędzy - mówi podkom. Marta Sulowska z komendy policji na Woli. Mężczyźni kradli pieniądze, telefony komórkowe i biżuterię.

    Funkcjonariusze ustalili tożsamość podejrzanych i zatrzymali ich na terenie Śródmieścia. 25 i 29-letni obywatele Ukrainy usłyszeli pięć zarzutów. Grozi im do 12 lat więzienia.

    źródło: http://wawalove.pl/Dwaj-Ukraincy-zatrzymani-Atakowali-kobiety-na-Woli-przyduszali-je-gwalcili-i-grozili-nozem-a26517

    No, już wprowadzają u nas upaińskie prawo szariatu "maczetą i ortalionem". Żeby nie było, "a nie mówiłem".
    ProVVe • 2017-06-20, 10:02  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (51 piw)
    12 lat to śmiech na sali... 25lat powinno być minimalnym wyrokiem z kastracja... Koniec k***a kropka. Żadnej taryfy ulgowej dla gwałcącego ścierwa

    Płacz nad sarniną

    majores • 2017-06-20, 20:14
    84
    Na profilu facebookowym "Ośrodek Rehabilitacji "Mysikrólik" Na Pomoc Dzikim Zwierzętom" wrzucono zdjęcie sarny przejechanej kosiarką do trawy,
    szkoda stwora. Gorąco polecam komentarze rolnicy kontra obrońcy przyrody. :kawa:







    Jakby kto śmiał wątpliwości mowa o takiej kosiarce:

    nwonigers • 2017-06-20, 20:19  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (60 piw)
    dobrze ze pokazales zdjecie tej kosiarki bo myslalem ze ktos tym zwyklym p*zdzikiem tak rozharatal ja;d

    Chyba mu przykro

    TT4 • 2017-06-20, 03:58
    83
    Motocyklista swoim błyskotliwym manewrem doprowadza do makabrycznego wypadku, w którym ginie jego żona. Rosja.

    Zdrada

    Ratoshi • 2017-06-20, 14:17
    83
    Rozmawiają koledzy:
    – Co powiedziała twoja żona, gdy zobaczyła, że całujesz się z sąsiadką?
    – Nic nie powiedziała. A dwa przednie zęby i tak były do wyrwania.