18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Marzec 2017
PNWTŚRCZPTSOND
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Kwiecień 2017
PNWTŚRCZPTSOND
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Maj 2017
PNWTŚRCZPTSOND
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    


Poranny przegląd internetowej prasy.

Halman • 2017-04-23, 08:53
117


czy to tylko kumulacja czy już dzień powszedni europy? :-/
Piridais • 2017-04-23, 09:08  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (47 piw)
Cytat:

czy to tylko kumulacja czy już dzień powszedni europy? :-/



To jej upadek...

Niedzielny akrobata na pałąku lata

fantastico • 2017-04-23, 11:35
110
Akrobacje uliczne kończą się spadnięciem z wysokości,
w kierunku asfaltu, aż do połamania kości i krwi upuszczenia,
przyciągnęła jego artyzm ziemia,
jak magnes opiłki żelaza rzucone na blat,
tak ten akrobata spadł.

Garbate LPG

mokushiroku • 2017-04-23, 00:34
109
Dlaczego żydzi mają takie duże nosy?
-
-
-
-
-Żeby szybciej wdychali różne gazy. :kupa: :hitler: :amused:
dziaad • 2017-04-23, 00:36  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (50 piw)
bo powietrze jest za darmo

kompilacja z warszawskich ulic

warszafkapostolicy • 2017-04-23, 10:37
104
Nie ma takiego miasta "Warszafka". Na miasto Warszawa mówi się Warszawa.
Czytaj naszą nazwę ze zrozumieniem.

Szokujący moment wypadku z impetem

fantastico • 2017-04-23, 00:25
98
Peugeot 308 uczestniczy w wypadku samochodowym.A w środku był pies.

Sezon grilowy w Palestynie został otwarty.

Ba...........yk • 2017-04-23, 18:59
90
Zwierzaki wymyśliły jak powk***iać głodujących Palestyńczyków.

:idzwch*j:
spoiler
PanKukuruźnik82 • 2017-04-23, 20:43  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (40 piw)
Ciekawe czy w Auschwitz-Birkenau SSmani robili grila obok baraków obozowych...

Naród wybrany...

Na wyspie Catalina pies gryzie psa

fantastico • 2017-04-23, 00:20
84
Koło wybrzeża Kalifornii umiejscowiona jest sobie wyspa Catalina, na której zbudowany jest pomost. Na tym pomoście dochodzi do gryzienia psa przez psa przy wtórze krzyku kobiety. A to był pitbull. W koło była woda.

razak • 2017-04-23, 01:20  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (60 piw)
Maupajoke, " Jestem głuchy Jestem ślepy Jestem daltonistą " masz idealne podsumowanie samego siebie pod twoim komentarzem tylko dałbym edit z ideał na debil :) jak nie masz o czymś pojęcia to błagam Cie nie zarażaj swoją głupotą innych. Ta rasa nie została stworzona do walk na arenach między sobą tylko popie**oleni ludzie tworzyli areny by tam tą rase wykorzystywać gdyż mają kilku tonowy uścisk szczęki. Dam Ci inny przykład. Yorki te małe pimpki od blondyneczek z bujnymi cyckami były STWORZONE do tropienia szczurów, ale ludzie woleli zrobić sobie z nich maskotki i teraz co 2gi ma downa i zdycha po 6 latach bo zaczeli dopuszczać rodzeństwa by wyszły "zajebiste". Wiesz co mam na myśli ?? odpowiednie WYCHOWANIE to słowo klucz. To my ludzie jesteśmy popie**oleni. Nie mówie wszyscy, ale napewno Ci którzy kupują takie psy, a nie mają zielonego pojęcia o metodach wychowawczych. To są swego rodzaju bestie bo mają niewyobrażalną moc i wrodzony instynkt łowiecki, ale dając mu jeść, opiekując sie nim, zaprzyjaźniając się z nim... jesteś wstanie nad nim panować w 100 % Bo znam takie przypadki (nie znam innych... chyba że z mediów). Możecie mnie linczować i pisać co ja pie**ole ten pies to morderca itd... nawet nie będe dalej polemizował, ale dalej będe twierdził, że to człowiek jest winny takich zachowań i tylko człowiek.

Migrujące kraby vs ośmiornica

UkrytaPodNickiem • 2017-04-23, 22:59
81
Ośmiornica trafiła na bardzo złe osiedle.

ZmianaNicka • 2017-04-24, 00:21  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (37 piw)
gdzie jest bongman? dlaczego zaginął? tak wiele pytań pozostaje bez odpowiedzi, jak żyć?

Prawie z pustymi rękami z giełdy.

gabriel0 • 2017-04-23, 08:30
66
Wracając z giełdy ze słomczyna,
trafiła mi się taka ptaszyna.
Lotem swobotnym sobie leciała,
Lecz nie przewidziała że dostanie strzała.
Sk***ysyn rozmazał się na całej szybie, teraz ciekawe kto to zeskrzybie.

Idąca kobieta przyjmuje w plecy auto

fantastico • 2017-04-23, 00:28
64
Idące sobie kobiety nie spodziewają się oddechu śmierci na plecach, który zmroziłby im żyły gdyby wiedziały co je czeka. Kierowca dokonywał w tym czasie rozmawiania przez telefon. Dwie kobiety były w czerwonych płaszczach, a szły szpalerem drzew.