Marzec 2017
PNWTŚRCZPTSOND
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Kwiecień 2017
PNWTŚRCZPTSOND
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Maj 2017
PNWTŚRCZPTSOND
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    


Porównanie samochodów

Ve...........ek • 2017-04-18, 12:13
358
Nie wiem czemu ale uznałem, że pasuje idealnie na sadola.



Zaczynamy gównoburzę za 3...2...1...
józekdeluxe • 2017-04-18, 14:50  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (150 piw)
I znowu nie ma nic na volvo

Indyjski Pele

Mercury001 • 2017-04-18, 15:21
270
Podobno jest to wschodząca gwiazda indyjskiej piłki nożnej nagrana podczas treningu :-)

Tatuś zrobi karuzelę

TT4 • 2017-04-18, 20:35
270
...ale fajnie.

Słowacy się zorientowali

nowynick • 2017-04-18, 12:08
258


Wy nie petru, bo to mozgovo porażku!
janlew • 2017-04-18, 12:25  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (27 piw)
pazuzu napisał/a:

Wole Petru niż Kaczku :)


Chciałbyś żeby piesek banksterów i różnych podobnych Sorosów, sprowadzał tu imigrantów i wprowadzał unijny homobolszewizm? Świetny wybór! ...ale nie łatwiej zamieszkać w Marsylii, Sztokholmie czy Paryżu?

Czy łapią tu gdzieś kierowców?

S.T.U_Cummins • 2017-04-18, 19:31
249
Jak by to było w Sosnowcu to nic dziwnego.

Do kuriozalnej sytuacji doszło w miejscowości Wola Korycka Dolna. 43-letni mężczyzna, jadący subaru zatrzymał się obok stojącego na poboczu, nieoznakowanego radiowozu i zapytał się będących w środku mężczyzn, „czy może nie wiedzą, czy gdzieś dalej nie stoją policjanci, którzy łapią kierowców, bo trochę wypił i nie chciałby na nich trafić?".

Ogromne było zaskoczenie kierowcy, gdy mężczyźni w aucie wyjęli policyjne legitymacje. Funkcjonariusze zbadali mężczyznę pod kątem trzeźwości. Rzeczywiście nie kłamał. W jego organizmie stwierdzono 1,4 promila alkoholu.
43-latek stracił prawo jazdy i stanie przed sądem. Grozi mu kara dwóch lat więzienia.

Źródło: http://www.tygodniksiedlecki.com/t39271-czy.lapia.tu.gdzies.kierowcow.htm

Smingus dyngus.

Kosmodysk • 2017-04-18, 18:17
211
Sytuacja z wczoraj. Siedzę przy wigilijnym stole u teściów. Atmosfera ciężka, bo oczywiście musi być ta jedna osoba, która to rozpie**ala całą atmosferę, że nawet wódka ciężko wchodzi- mianowicie szwagra żona Marlenka. pie**oli jak nakręcona, by tylko pie**olić i jak zwykle nie zauważa, że nikt nie chce jej słuchać.
Po paru głębszych wyszedłem z pokoju, ale myślę- teścia nie zostawię.
Kuchnia, garnek wody i wychodzę sobie do pokoju. Siedzi sobie Marlenka tyłem do mnie, tak więc podchodzę i leję garnek wody na głowę.
Nagle Marlenka zapowietrzyła się, nie wie co zrobić i przechodzi do ataku słownego, że jak mogłem, że zniszczyłem jej fryzurę itd.
Na co rzekłem: " Teściowa mówiła mi, że po tobie spływa jak po kaczce", ale jednak nie....
radek225 • 2017-04-18, 19:15  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (36 piw)
Jakim k***a WIGILIJNYM stole?

Grażyna, co tak jebło?

Zadi_ • 2017-04-18, 13:34
136
A nic, chyba jakaś motop*zda się rozj***ła :idzwch*j:
Ok. 30 sek.

jedrzej152 • 2017-04-18, 16:53  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (26 piw)
Motop*zda czy nie, w osobówce frajer, który powinien być odj***ny za taki manewr. Dla niecierpliwych od 33s

Maserati w Moskwie

TT4 • 2017-04-18, 21:55
135
Wypadek:



Reakcja ojca na miejscu zdarzenia:



Zdjęcia:

spoiler
Lee225 • 2017-04-18, 22:14  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (49 piw)
Jak by mój syn rozbił takie maserati to też bym płakał za takim pięknym autkiem. :krejzi:

Przyszłość! Kobieta złamała swojego penisa podczas...

Ve...........ek • 2017-04-18, 10:53
131
Witam. Zanim wam wrzucę jeden z największych debilizmów świata to chciałbym wam tylko przypomnieć jak 50 lat temu wyobrażali sobie ludzie przyszłość i lata 2000:


Także tego... Zapinamy pasy i startujemy:

Transpłciowa kobieta, która złamała swojego penisa w trakcie gdy jej kochanek miał zawał serca i ZMARŁ podczas seksu, pozywa jego żonę za straty.



Jennifer, która jest transformatorem i nadal ma swoje męskie genitalia zarzuca, że Sylvia zatrudniła ją aby przespała się z jej mężem, Miguelem, na jego 60 urodziny.
Jednak podczas rypania go w kakao, Miguel dostał zawału i zmarł.
Jennifer pozwała Sylvię na 16tyś funtów twierdząc, że Miguel złamał jej penisa kiedy umarł.
Powiedziała, że nadal była w nim kiedy się osunął i zmarł.


Widownię programu zamurowało kiedy dowiedzieli się czemu 'kobieta' pozywa żonę zmarłego kochanka.

Podczas jednego z odcinków Caso Corrado - co oznacza "Sprawa zamknięta" -Jennifer, która jest transformersem z pozostawionymi jajami i parówą, twierdzi, że mąż pozwanej Sylvii, Miguel, złamał jej penisa kiedy zmarł na zawał podczas r*chania go w czekoladowego pana.

Cytat:

Jego prawdziwą fantazją było abym spenetrowała mu dupsko. Więc się r*chaliśmy a jemu się podobało. Myślę, że to nie był jego pierwszy raz



Powiedziała, że myślała iż Miguel dobrze się bawi ale okazało się, że miał zawał serca i zmarł kiedy miała swojego penisa w jego odbycie.

Anna Maria (prowadząca program) zapytała: Czemu nie wstałaś i nie odeszłaś?
Jennifer odpowiedziała: Ponieważ utknęłam w jego dupie swoim penisem.

Koniec końców obie panie, czy tam państwo, doszli do ugody i żona zapłaciła 5tyś tej pani/panu.


Tłumaczone jak zawsze na luzie. Więcej info w źródle.
Źródło: http://www.dailymail.co.uk/news/article-4416074/Transgender-woman-sues-dead-lover-s-wife-broken-penis.html

Jak kogoś interesuje filmik: