18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Marzec 2017
PNWTŚRCZPTSOND
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Kwiecień 2017
PNWTŚRCZPTSOND
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Maj 2017
PNWTŚRCZPTSOND
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    


Wydrukawana felga ekstremalny test

Smagus • 2017-04-11, 18:35
139
Chłopaki testują felgę samochodową. Całkiem nieźle im to wyszło.



Oglądać można od 3:45
gambiterv • 2017-04-11, 19:34  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (25 piw)
@tranzystor
Rozumiem że nie potrafisz ogarnac jakiejś pasji wykraczającej poza hejtowaniem na sadolu.


Ode mnie piwko za to że im sie chce.

Przemiana...

krzyks • 2017-04-11, 15:57
138
Tak, to "płeć piękna"... :kawa:



Cytat:


Zubaida Hasan z Afganistanu w 2001 roku cudem przeżyła bardzo groźny wypadek. Kiedy gotowała w kuchni przez przypadek wylała naftę na włączony palnik kuchenki. W kilka sekund substancja zapaliła się, wybuchła, a ogień zajął ciało dziewczynki, powodując rozległe rany i głębokie uszkodzenie ciała. W wyniku wypadku, z powodu wysokiej temperatury, skóra na twarzy Zubaidy stopiła się z jej szyją oraz klatką piersiową.
Po 20 dniach dziewczynkę wypisano ze szpitala i przekazano ojcu, że najprawdopodobniej umrze z powodu ogromnego bólu. Rok później ojciec Zubaidy opowiedział historię dziewczynki w amerykańskiej bazie wojskowej, ci zaś przekazali ją dalej, aż dotarła do doktora Petera Grossmana. Chirug, którego specjalnością są ciężkie przypadki oparzeń postanowił pomóc dziewczynce w klinice w Los Angeles.

Leczenie było długie ale owocne! Teraz Zubaida wygląda naprawdę pięknie!



spoiler
JezusCytrus • 2017-04-11, 15:58  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (107 piw)
Na pierwszym zdjęciu trochę jak Sylvester Stalonne :D

Hyena-Man

józekdeluxe • 2017-04-11, 13:13
116
Nowy afrykański superbohater
Tajna moc: wk***ianie hien

TB303 • 2017-04-11, 13:44  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (75 piw)
jebiewaszematki napisał/a:

na ch*j to tu ?
jak by go zjadły to był by materiał....


Cytat:

Dołączył: 27 Mar 2017


Te świeżak, nie pucuj się :amused:

Uważaj z kim latasz.

hellbwoi • 2017-04-11, 15:20
105
W skrócie: przed odolotem samolotu United Airlines z Chicago do Louisville 9 kwietnia okazało się, że mają mały overbooking a ponieważ tym samolotem miało również polecieć 4 pracowników United Airlines postanowiono, że z samolotu musi wysiąść czterech pasażerów. Z początku pytano o ochotników i oferowano rekompensatę, nikt się nie zgodził. Zaczęto typować pasażerów (na chybił trafił zda się), kilku podobno opuściło samolot, kiedy padło na chińczyka, ten nie miał ochoty wysiadać tłumacząc się, że jest lekarzem, który musi rano odwiedzić pacjentów. Ponieważ przekonywania załogi nie przyniosły rezultatu poproszono o pomoc policję. No i wspaniali dzielni funkcjonariusze uporali się z marudnym azjątą (film 1). Azjata nie dał za wygraną i wrócił tak jak go zostawili panowie z policji czyli z zakrwawioną twarzą powtarzając jak mantrę że on jednak do domu musi. (Film 2) P tym podobno częśc pasażerów opusciła samolot, resztę wyproszono aby go uprzątnąc w końcu samolot wystartował z 3 godzinnym opoźnieniem.







Źródełka:

http://edition.cnn.com/2017/04/10/travel/passenger-removed-united-flight-trnd/

http://www.abc.net.au/news/2017-04-11/united-airlines-passenger-dragged-off-overbooked-flight/8433104
ozarimielin • 2017-04-11, 15:30  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (73 piw)
i takie trzy j***ne gówna Cię siłą wynoszą, a Ty nic nie możesz zrobić

kalkulator na maturę

nowynick • 2017-04-11, 11:39
102


wejście na kartę sim, możliwość łączenia z internetem, wystarczy mieć siano (999 zł) i można oszukiwać na tak prostym egzaminie jak nowa matura. :homer:

PS Niby zawyżając ocenę z matematyki zwiększa się szansę na dostanie się np. na Polibudę tylko najprawdopodobniej taki oszust będzie tam przez pół roku wdychał niepotrzebnie tlen, bo wyleci z hukiem przy pierwszej sesji :ok:
nowynick • 2017-04-11, 12:41  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (43 piw)
:roll:

nie wiem, bo za moich czasów zdawało to się na maturę wchodziło z dwoma długopisami, a nie z kalkulatorem, słownikiem, podręcznym łączem internetowym i co tam jeszcze ułatwia debilom zaliczenie egzaminu. Jeśli jest jak mówisz to tym niedorozwojom, którzy to zakupią i tak świstek maturalny do niczego nie będzie potrzebny, bo nikt niczego bardziej odpowiedzialnego od kija od szczotki im nie powierzy.

Oszukać przeznaczenie

krzyks • 2017-04-11, 14:21
96


A nie, jednak nie :mrgreen:

Pijany za klubem

W............R. • 2017-04-11, 06:34
94
Z klubu wytacza się pijany klient. Ostatkiem sił idzie za lokal, żeby się odlać i widzi, że z zaplecza wychodzi podstarzała diva, która przed chwilą skończyła koncert. W pijanym umyśle rodzi się pomysł gwałtu, który szybko przechodzi w czyn. Podbiega od tyłu, łapie w pasie i za usta, unosi, zaciąga za śmietnik i kładzie się na ofierze na workach ze śmieciami. Zadziera jej sukienkę estradową, zrywa jednym ruchem majtki i wyciągnąwszy szybko interes, wbija go między pośladki. Wycie ofiary przechodzi w szloch, jednak po chwili dołącza do niego diaboliczny chichot.

- Czemu płaczesz? - pyta gwałciciel.
- Bo mnie dupa boli.
- A czemu się śmiejesz?
- Bo jednak na starą Conchitę Wurst jeszcze ktoś ma ochotę...

Rozpal grilla

Nei • 2017-04-11, 17:31
92
Robi się 8-)

Trening strzelecki...

krzyks • 2017-04-11, 12:11
79
...ciapatego na pustyni 8-)

55
Jak w temacie - czeczenia otwiera pierwszy na świecie od czasów hitlera obóz koncentracyjny dla homosiów. Podobno pedzie są torturowani elektrowstrząsami, oraz poddawaniu biciu które kończy się śmiercią.

Całości nie będę tłumaczył - chętni sobie doczytają tutaj.

Jako ilustrację postanowiłem wybrać jeden z przejawów miłości polsko-muzułmańskiej z lat 90-tych: