Luty 2017
PNWTŚRCZPTSOND
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
Marzec 2017
PNWTŚRCZPTSOND
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Kwiecień 2017
PNWTŚRCZPTSOND
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930


Co masz do ukrycia

krz2 • 2017-03-16, 19:39
96
Że przeszkadza ci inwigilacja windows?



A co na to sadole?
~Velturałkę • 2017-03-17, 08:34  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (35 piw)
@up
Ale przyznać musisz, że wygodniej walić konia nie trzymając jedną ręką komórki.

Zagryzanie szczeniaczka psem

fantastico • 2017-03-16, 09:33
93
Biedny szczeniaczek zagryziony przez psa z premedytacją. I to mały pitbull.



Lobo24 • 2017-03-16, 10:08  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (51 piw)
Może i młody ten pitbull ale raczej nie szczeniak. Ten większy to kaukaz. Chyba półkrwi bo troch mikry.
Suma summarum w piekle jest specjalny kocioł dla ścierw które katują w ten sposób żywe istoty.

Japonia... piękny kraj

Anonymous • 2017-03-16, 10:12
88
Kolejny "show" z japońskiego telewizora...


Błotna baba

fantastico • 2017-03-16, 09:41
87
Kobieta porwana błotem walczy o wydostanie się, pokryta brunatną mazią trwa na skraju egzystencji miotana zawirowaniem.

RoboCat • 2017-03-16, 10:57  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (24 piw)
Krowie by pomogli... bardziej uzyteczne i tyle nie gada :D

Sprzeczka potulnych zwierzaczków

fantastico • 2017-03-16, 09:39
78
Dwa psy poszczute na siebie oddają się walce gryząc się w ferworze.

zwierzak30 • 2017-03-16, 09:59  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (25 piw)
Choć nie przepadam za psami ( a raczej nie lubię ich),to jaka sp***oliną umysłową trzeba być żeby coś takiego kogoś jarało.

Napijmy się kawy...

krzyks • 2017-03-16, 09:20
72
...to nas postawi na nogi 8-)

Postrzelony nieuzbrojony

TT4 • 2017-03-16, 04:16
71
To ciemne w ręku to prawdopodobnie telefon. Rutynowa kontrola drogowa w USA to stąpanie po cienkim lodzie. Trzeba naprawdę wysiadać w slow motion. Chyba, że jest się czarnym - wtedy nawet to nie wystarczy... i dobrze k***a jego gwałcicielska, złodziejska, osmolona afrykańska mać! Nie jestem rasistą bo rasista kojarzy mi się z kimś kto nienawidzi czarnego bo jest czarny. Ja nienawidzę tych czarnych, którzy kradną, gwałcą, śmiecą, śmierdzą i tak dalej czyli większości tego kału. Pomijam tych, którzy potrafią żyć koło białych nie robiąc syfu. Nie jest to ułamek bo jest ich wielu. Jednak... no właśnie.

sakosa • 2017-03-16, 12:55  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (30 piw)
O ile ja dobrze wiem, to trzymał on w ręce portfel. Został postrzelony, ale udało się go odratować. Potem okazało się, że był to jakiś pilot myśliwca, samolotu wojskowego, czy coś takiego. Pozwał grubasa, ale sprawę ostatecznie przegrał, bo niby policjant miał prawo do niego strzelić. ch*j z tym, że to była zwykła stłuczka, a ziomek sam zatrzymał się do kontroli, to na pewno oznacza, że chce kogoś odpie**olić. :roll:
Typowe hamburgery. Gościu, wojskowy, zasłużony dla kraju, ale ch*j grubas niewinny. Dla takiego wieloryba łatwiej jest kogoś odstrzelić i napisać raport, niż podejść i przeprowadzić kontrolę, bo by jeszcze za dużo kalorii spalił :roll:

Ucieczka z uczestniczenia w wypadku

fantastico • 2017-03-16, 02:11
55
Tuk tuk nieopatrznie wjeżdża przed ciężarówkę przez co zostaje wplątany w wypadek, a pasażer ciężarówki dokonuje ucieczki.

Araby biją polską parę na wyspach

zielak300 • 2017-03-16, 19:20
40
Polscy imprezowicze dostają po ryju od arabów. Karyna dostała prosto w morde - pewnie za tą spudniczkę :D

Cytat:

Brytyjska policja opublikowała nagranie, na którym widać jak trzech mężczyzn atakuje Polkę i jej partnera. Para została ciężko pobita. Jeden ze sprawców dobrowolnie oddał się w ręce policji.

Wczoraj policja z angielskiego hrabstwa West Midlands ujawniła nagranie z kamery przemysłowej. Widać na nim jak trzech mężczyzn napada kobietę i towarzyszącego jej partnera.

Poszkodowana kobieta ma 34-lata, zgodnie z obrażeniami, których doznała ona i jej partner, atak oficjalnie kwalifikuje się do ciężkiego pobicia. Polka ma złamany nos.