Styczeń 2017
PNWTŚRCZPTSOND
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Luty 2017
PNWTŚRCZPTSOND
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
Marzec 2017
PNWTŚRCZPTSOND
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  


Polskie Drogi #71

Polskie_Drogi • 2017-02-05, 09:45
158
Mądry Polak przed szkodą...
tarcer123 • 2017-02-05, 10:50  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (20 piw)
Nr.1 niedźwiedzia przysługa. Chciał ostrzec światłami drogowymi-długimi a w rzeczywistości oślepił go w p*zdziet przez co zauważył stojącego debila bez świateł jeszcze później.

Mały gej

Hubertus999 • 2017-02-05, 21:21
143
-Tato, w szkole dokuczają mi i mówią że jestem gejem.
-Kto tak mówi?
-Taka banda całkiem przystojnych łobuzów. :oops:

Walka zająca z drapieżnikiem

fantastico • 2017-02-05, 01:46
139
Chytry królik

spoiler


JPablo • 2017-02-05, 02:12  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (22 piw)
Widziałem wszystko i teraz zająca walczącego łapkami :krejzi: mogę umierać

Btw gdzie ten lis kłamliwy ch*ju

Nazywajmy rzeczy po imieniu

greeck • 2017-02-05, 11:13
125
Redaktor Kowalski pyta kolegę po fachu:
- Jak pisze się słowo syjonista?
Kolega redaktor zastanawia się:
- Sam nie wiem..., przed wojną pisało się przez ż z kropką.

Amerykański żołnierz trafiony przez snajpera

SzklanaSzklanka07 • 2017-02-05, 16:39
112
Celny strzał talibańskiego snajpera.
Wiewór • 2017-02-05, 19:57  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (46 piw)
AleDlaczego napisał/a:

Oni uwierzyli w zielonego wujka Franklina. Za Franklina są gotowi świat podpalić.


Poczytaj debilu ile zarabia szeregowy trep w uesej armi. Także w ch*j pojechali za pieniędzmi. Po co pojechało USA to inna kwestia.

Cytat:

Ciekawi mnie czy oni autentycznie uwierzyli (te szeregowe pionki a nie wierchuszka) już w to, że jadą na 2gi koniec świata walczyć w obronie swojego kraju czy zwyczajnie są tak pok***ieni na bani, że jadą tam myśląc, że są w j***nej grze i chcą sobie postrzelać.


Uwierzyli, że jadą walczyć za dobro ojczyzny. Oni mają łby prane od dziecka. Jak zobaczysz statystycznego amerykaninia to jest bezzębny półanalfabeta mieszkający w przyczepie jebiący swoją siostrę z braku innych kobiet. Oni nic nie mają. Rząd nie daje im żadnej pomocy. Ich prawem jest tylko płacić podatki i poddawać się kontroli 37 spec służb do inwigilacji.
Za to jak widzą flagę amerykańską to stają na baczność z czapką na piersi i nucą hymn pod nosem.
Do takiego zdebilnienia ludzi dąży PIS. Pierwsze efekty już mamy. Na hasło żołnierze wyklęci łyse pały z patologi stają na baczność i wycierają łzy ze wzruszenia. Nie mają pojęcia kim byli ci "żołnierze". Większość z nich nie zna hymnu i historii Polski. Są patriotami bo to modne i tak wypada.

PS. Przy takiej pierwszej pomocy facet miał szczęście, że się nie wykrwawił przed jej udzieleniem. Do ran postrzałowych używa się dziś opatrunków hemostatycznych Tromboguard albo Celox lub inne tego typu a oni go okręcają jakąś j***ną gazą jak na IWŚ. Opatrunkiem hemostatycznym uciskasz ranę i po 3 minutach nie ma żadnego krwawienia. Można tym zatkać nawet urazy tętnic.

Mody pokaz

niddy1920 • 2017-02-05, 11:27
97
Mój komentarz jest zbędny, także zapraszam do oglądania i poszerzania swoich horyzontów w kwestii mody :amused:

Tak działają media

SzklanaSzklanka07 • 2017-02-05, 15:47
96
Ciężko to wytłumaczyć. Amerykańskie media na siłę chcą by facet powiedział, że istnieje rasizm wobec czarnych. Nie wiem jak wam ale mi wydaje się, że jest w tym wszystkim większy cel.


Wymagane podstawy angielskiego.
SirMajkel • 2017-02-05, 16:00  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (53 piw)
nono lil wayne jest nieco mądrzejszy niż na jakiego wygląda, ale jego głosu znieść nie mogę.
A rasizm jest tam najwyraźniej potrzebny tak jak i tutaj. Rząd napuszcza na siebie ludzi i robi co chce. U nas też masa ludzi jedzie po czarnych i żydach a często w życiu nie widzieli ani żyda ani murzyna a mimo wszystko jakaś nienawiść jest w nich zakotwiczona. Tak się właśnie manipuluje narodem.

Usuwanie jaj pchły piaskowej

percioziom • 2017-02-05, 22:26
94
Zarówno samiec jak i samica żywią się krwią. Samica jednak przedostaje się do warstwy ziarnistej, w której osiada na około 2 tygodnie, wystawiając jedynie tylną część ciała. U żywiciela w miejscu przebywania pchły pojawia się guzkowata opuchlizna. Po złożeniu około 100 jaj w skórze powstaje lezja. Larwy żywią się znalezionymi na skórze nieużytecznymi materiałami, zaś samica ginie