Styczeń 2017
PNWTŚRCZPTSOND
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Luty 2017
PNWTŚRCZPTSOND
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
Marzec 2017
PNWTŚRCZPTSOND
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  


Lekarz

Ratoshi • 2017-02-03, 10:41
166
- Panie doktorze, dzięki wielkie. To lekarstwo, co mi Pan przepisał okazało się idealne. Jest Pan geniuszem!
- Tak między Bogiem a prawdą, geniuszem jest aptekarz. Omyłkowo dałem panu karteczkę na której rozpisywałem długopis.

Piękna reklama o koniu

Jerad • 2017-02-03, 07:23
142
Piękna reklama, idealna na sadolka. :ok***a:
nowynick • 2017-02-03, 10:46  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (20 piw)
janlew napisał/a:

Klej się robi z koni? Nie wiedziałem nawet.



dawniej (XIX wiek) robiło się z padliny, chyba już dawno zapomniana metoda. Ostatni raz spotkałem się z takim opisem czytając "folwark zwierzęcy" Orwella - Boxer miał jechać na leczenie a się okazało że świnie go na klej sprzedały...

Louis CK o pracujących 20-latkach (napisy PL)

Polnischefuhrer • 2017-02-03, 15:41
93
Według mnie Louis CK wszystko wyjaśnił :lol:
HalfGod • 2017-02-03, 16:59  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (28 piw)
Życie polega na tym, że rodzice mają uczyć dzieci co mogą, a czego nie mogą robić, aby przeżyć i niech realizują swoje pasje jak chcą, a nie te jakie rodzice sobie zaplanowali dla nich. Dziś każdy każdego ma w dupie, wyścigi szczurów itp. Jak taki 20 latek ma znaleźć sens swojego życia jak rodzice go przez 20 lat wyręczali we wszystkim i podkładali wszystko pod mordę. Nikt nie chce być rolnikiem, za to każdy chce być bogaty jak Trump. Pieniądz, pieniądz każdy za tym goni bo jakiś chciwy ku*as dając ci pracę chce cię wyzyskiwać na ile tylko pozwolisz sobie i to jest ta wolność, równość, inteligencja XXI wieku? OD urodzenia zostałeś przypisany do konkretnego ugrupowania: narodowości, religii i ekonomii. Jedyny wolny wybór jakim masz to i :orgazm:

Dwóch typów walczy w domu starców.

DoubleTapMaster • 2017-02-03, 17:44
89
No nic, niech chociaż jeden post będzie miał normalny opis.
Dwójka postarzałych osób postanowiła rozwiązać spór w dosyć agresywny sposób. Wszystko miało miejsce w domu starców, prawdopodobnie znajdującym się w USA. Więcej informacji na dany temat nie podano, tak samo nie wiadomo o co poszedł dany spór.
:kjujik:

Ktoś chętny?

Angel • 2017-02-03, 17:59
87
taka mała a już gotuje :krejzi:

~Angel • 2017-02-03, 18:26  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (40 piw)
Cytat:

ten kto da piwo to j***ny pedofil :-)



Widocznie masz sam masz jakiś problem jeżeli dziecko chcące poczęstować kogoś pierogiem którego sama ulepiła z przepisu babci kojarzy się tobie z pedofilią.

Może pan który chce pokazać kotki w piwnicy też jest pedofilem?

Dziewczyna rozjechana przez autobus.

DoubleTapMaster • 2017-02-03, 11:32
66
Gdzieś tam daleko za górami za lasami prawdopodobnie w Chinlandi albo Japonii żyła sobie mała dziewczyna, no, żyła. Dziewczyna chorowała na pewien syndrom przy którym automatycznie musiała iść się wysrać na środku ulicy. Niestety to nie był jej szczęśliwy dzień, nawet nie zdążyła się wypróżnić a przejechał ją autobusik. Z tego co wiem kierowca autobusiku został aresztowany.
:kjujik:

Porywająca fala

beednarr • 2017-02-03, 23:16
62
zgarnia ludzi :lol:

Autobus i pociąg.

DoubleTapMaster • 2017-02-03, 01:15
56
Na tym dziwacznym filmiku możemy zaobserwować kierowcę który ze zmęczenia swoją pracą postanowił położyć się spać. Niestety kierowca zapomniał że prowadzi autobus. Jak informacje podają autobus nie mógł wytrzymać presji wożenia czegoś tak ciężkiego jak wieloryba w środku, tak więc postanowił że jebnie w pociąg. Jak podają informacje wieloryba tak rzuciło że natychmiastowo schudł 5 kilo. Pani z tyłu uderzyła płatem czołowym w siedzenie, co nastąpiło natychmiastowym złamaniem jelita grubego.
:kjujik:

Gizmolka • 2017-02-03, 01:42  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (34 piw)
Chciałbym umrzeć jak mój dziadek- we śnie. a nie krzycząc w przerażeniu, jak jego pasażerowie.

Dwójka złodziejaszków.

DoubleTapMaster • 2017-02-03, 12:31
43
Jak sami pewnie zauważycie na filmiku możemy podziwiać pięknie zaprezentowane manewry przez dwójkę złodziejaszków, bandziorów, rzezimieszków którzy przez niedopatrzenie uderzyli w samochód. Po owym uderzeniu pierwszy osobnik postanowił wstać, gdy zauważył swojego najdroższego przyjaciela ze złamaną nogą uświadomił sobie że ten bardzo dobrze się bawi, a więc zrobił to co powinien każdy przyjaciel zrobić, uciec. Drugi także miał zamiar pójść z przyjacielem, wstał i niestety uderzył znów w ziemie ze zmęczenia wykonywaną pracą. Praca złodziejaszka, rzezimieszka, bandziora jest trudna i męcząca! Pamiętajcie!
:kjujik: