18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Wrzesień 2016
PNWTŚRCZPTSOND
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Październik 2016
PNWTŚRCZPTSOND
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Listopad 2016
PNWTŚRCZPTSOND
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    


Gotowi... do startu...

krzyks • 2016-10-05, 14:18
180
Start!



Coś nie pykło.... 8-)

Motocyklista popie**alał.....

krzyks • 2016-10-05, 00:12
175
... czy baba wymusiła? :roll:

mareczex093 • 2016-10-05, 06:59  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (44 piw)
Speedballwtf napisał/a:

@up
jesteś zj***ny?

co by tutaj pomogło patrzenie w lusterka?



W tym wypadku to ty wyszedłeś na zj***nego. Przecież nawet 6 letnie dziecko by zauważyło, że ten komentarz jest naśmiewczy. :shock: :-/

Broda

lysout • 2016-10-05, 21:13
170
To, że masz brodę nie czyni cię bardziej męskim.






Na p*zdach też rosną włosy.

Obywatelskie zatrzymanie małżeństwa

wawol • 2016-10-05, 19:10
168
Janusz "Szeryf" Taksówkarz zatrzymuje... a, sami zobaczcie!



Znalezione na YT.
Magik2501 • 2016-10-05, 20:23  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (137 piw)
Uber nieuczciwy! Uber KRADNIE!!
KRADNIE, bo jest tańszy! KRADNIE, bo te pieniądze powinny być MOJE!
Nie ma licencji, a można jeździć tylko z licencją!
ZŁO-DZIE-JE! ZŁO-DZIE-JE!



Złotowy krzyczą, że to nieuczciwe, bo bez licencji. No tak, ale ja, jako pasażer, wiem, że oni licencji nie mają. I że kierowca może być dałnem. Ale DOBROWOLNIE się na to godzę.
Cejrowski fajnie opowiadał jak jest w Ameryce Południowej. Jest sobie knajpa, która ma certyfikat sanepidu i obok jest taka bez tego certyfikatu. W pierwszej danie A kosztuje np. 15 dolarów, a w tej drugiej 4,50 dolara. Twój wybór. I to jest wolność!

Rogaty seba niszczy przytanek

Viperal • 2016-10-05, 00:37
162
Nie wiem z czego wynika zachowanie na filmiku, ale sami zobaczcie. Na szczęście historia z happy endem

mateuszsadoltzr • 2016-10-05, 00:54  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (52 piw)
a potem matka takiego niedoj***nego głąba czeka w deszczu czy sniegu na drugi dzien o 5 rano na tym przystanku na autobus żeby synuś miał na nowe dresy.

Mokro...

TT4 • 2016-10-05, 02:17
141
...to i ślisko.
Kierowca zmarł na miejscu. Od 0:20.

Guz-00 • 2016-10-05, 06:24  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (23 piw)
hellbwoi napisał/a:

Auto styka się z asfaltem powierzchnią mniej wiecej 4 kartek A4,


Chyba mówisz o ciągniku razem z naczepą... Standardowy samochód ma powierzchnie styku nie większą jak jedna kartka A4 i to taki większy samochód jak passat, bo clio ze swoimi małymi oponkami to będzie miało z pół takiej kartki.

Jakość opon to jedno, aquaplaning drugie, a zakładanie na przód lepszych opon to trzecie. Jeśli jeździcie samochodem z większymi prędkościami jak 80km/h zawsze zakładajcie lepsze opony na tył. Właśnie po to żeby wam samochodu któregoś razu nie obróciło. Z nadsterownością - zgubieniem przyczepności przedniej osi większość kierowców sobie poradzi. Z podsterownością nie, dlatego o ile nie jesteś kierowcą z umiejętnościami lepsze oponki na tył, żeby mieć samochód nadsterowny a nie podsterowny. A najlepiej to kupić nowe oponki na obie osie i mieć wyj***ne na mądralińskich z sadola.

Eksperyment. Lepsze opony na przód czy tył?

valdziu • 2016-10-05, 20:57
70


Lepsze na przód czy tył? W tym materiale przedstawiamy eksperyment, w którym sprawdzaliśmy 3 rodzaje napędów z różnymi konfiguracjami opon.
mygyry • 2016-10-05, 21:02  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (58 piw)
Dołożyć parę złotych i kupić dobre na przód i tył, to takie moje zdanie bez głupich testów...

Ops... chyba go zabiłem

mateusos • 2016-10-05, 16:13
58
Właśnie go zabiłem "Centrala pomocy, shoot fire" :idzwch*j: