Sierpień 2016
PNWTŚRCZPTSOND
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Wrzesień 2016
PNWTŚRCZPTSOND
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Październik 2016
PNWTŚRCZPTSOND
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      


Poznała Ola czekoladkę

bli3 • 2016-09-21, 15:56
267
tekst zaj***łem z piekielnych:


Zacznę od pochwalenia się-mam koleżankę z Francji.
Koleżanka po studiach, ładna, mądra i do pewnego czasu myślałem że inteligentna.
Koleżanka poznała będąc na stażu w Berlinie pewnego...hmmm... czekoladowoskórego jegomościa.

Zaraz powiecie: "A co ci do tego, Scorpion? Ich związek, ich sprawa!".
Zgoda, jak najbardziej. Jeszcze jak.
Ale zaczynam uważać ich sprawy jako swoje, jeśli w mojej obecności jej nutellowoskóry wybranek serca zdziela jej srogiego liścia tylko dlatego, że zamiast siedzieć po przeciwnych stronach stołu, siedzimy po tej samej oglądając telewizję i pijąc kawę, gdy ten wraca do domu(kremusiowy jegomość wraca, nie telewizor ani stolik), a mojej osoby wyraźnie się boi, bo po moim krzyknięciu słów kilka na temat traktowania białogłów i mojej osobistej opinii względem niego, znika jak kamfora.

Krótka pogadanka z koleżanką o biciu, o tym co pomimo szanowania kultur wszelkich męski przedstawiciel homo sapiens powinien zrobić a czego nie i zbieram się do domu.

Dwa dni później, dowiaduję się od wspólnych znajomych że jestem... rasistą! Bo "terroryzuję" koleżance chłopaka, tylko dlatego że ją... "klepnął lekko po twarzy"(drogie panie, żeby was nigdy tak żaden nie klepał) i w ogóle wpierniczam się w ich związek, szukam dziury w całym tylko dlatego, że jej facet jest czarny!
Jeśli lubi być "klepana" ok, trudno-jedną znajomą mniej.
nowynick • 2016-09-21, 16:02  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (55 piw)
koleżanka przyjęła religię chłopaka , zgodnie z nowym dla niej zwyczajem i kulturą jak zarobi w pysk to grzecznie milczy, bo może zarobić kamieniem (albo kilkoma) za awanturnictwo, a ktoś się bezczelnie wpie**ala...


Zero k***a tolerancji...

Konie Matki Boskiej Wniebowziętej

wolfik990 • 2016-09-21, 12:56
241
Piękna modlitwa po inspekcji
Wiewór • 2016-09-21, 13:36  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (96 piw)
Każda religia jest zła a jej wyznawcy są pozbawieni moralności, skrupułów, uczuć i empatii. Są przepełnieni nienawiścią do wszystkiego. To są osoby upośledzone emocjonalnie. Oni mają zaburzenia postrzegania dobra i zła. Potrzebują czarownika w sukience, który mówi im jaką mają kierować swoim zj***nym życiem.

Jezus nazywał zwierzęta braćmi. Franciszek z Asyżu je kochał a kościół polsko katolicki każe je nienawidzić.
Zaprawdę ludzie wierzący to są zwykłe bydlęta bez duszy.

Z ortografią na Ty

Necrobutcherr • 2016-09-21, 23:03
194
Jak się piszę postkomunizm?

spoiler
Tassadar • 2016-09-21, 23:57  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (144 piw)
Panie WilhelmStrasse, błyskotliwość i nonszalancja z jaką napisał Pan swój komentarz jest własnie tym z czego tak Pan szydzi. Szybka dedukcja wskazuje, że okręt tonie razem z Panem na pokładzie.

Złodziejaszek dostaje oklep

BurakCebulak • 2016-09-21, 23:14
186
I to zasłużony.

Insekcik

mateusos • 2016-09-21, 16:00
153
Akcja ok 1:18.
I co jeszcze, no debil.
Hose88 • 2016-09-21, 17:18  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (65 piw)
#neced - Uj***ła misia pszczoła, o Ty k***o, misiu woła. Za me męki, za me bóle, rozpie**olę wszystkie ule. Cały brzmi lepiej ;)

BMW gotowe do walki

krzyks • 2016-09-21, 13:42
131
Dzieło inżynierów tureckich z R&D Company Letrons.

Fejsbuki.

Moby_Dick • 2016-09-21, 15:57
120
- Założyłam mojemu nienarodzonemu dziecku profil na fejsie.
- Powinnaś usunąć.

Goliwąs z siekierą

GlassEdi • 2016-09-21, 23:59
87
Nie ma to jak golić wąsa siekierą :)
Jod123 • 2016-09-22, 01:15  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (20 piw)
Tak bez rozmachu się nie liczy.

Plan

mateusos • 2016-09-21, 15:42
84
Mój plan to nigdy nie mieć planu!


Zawsze idzie zgodnie z planem. 8-)

Brawurowa akcja policji w Katowicach

patrykw17 • 2016-09-21, 01:05
82


Opis sytuacji w opisie filmu na youtubie, nie wiadomo jednak co dokładnie się wydarzyło :)