Grudzień 2015
PNWTŚRCZPTSOND
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
Styczeń 2016
PNWTŚRCZPTSOND
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Luty 2016
PNWTŚRCZPTSOND
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
29      


Koledzy

sylwusiex • 2016-01-23, 19:30
192
Kto nie ma chociaż jednego takiego (oprócz rudego...)



kevin2000 • 2016-01-23, 19:35  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (74 piw)
Bulterier- Multipla wsród psów!

Muhammad Simulator 2015 - gameplay

dwroland • 2016-01-23, 02:52
189
Gameplay, a raczej jego fragment z dosyć interesującego symulatora z poprzedniego roku.
Trzeba przyznać, że autorowi udało się wiernie przedstawić obraz kultury zachodniej .



No i jeszcze rarytas dla koneserów:
spoiler

Cwaniaczki vs policja

uszatok • 2016-01-23, 14:32
183
Niedawno widziałem tutaj filmik z gościem, który źle zaparkował i kłócił się ze strażą miejską. Oto kompilacja takich sytuacji z udziałem amerykańskich policjantów. Jak widać inaczej tam sobie radzą z niesfornymi obywatelami. Wymagający angielski na poziomie wystarczającym do zrozumienia filmiku :D
GoldRoger777 • 2016-01-23, 19:12  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (30 piw)
"help help help, call the police! - We are police"

Nokaut w hokeju

ka...........ly • 2016-01-23, 17:28
180
Hokeista Kim Karlsson wylądował w szpitalu po brutalnym ataku przeciwnika w meczu drugiej ligi szwedzkiej. Drużyna Bjorkloven w trzeciej tercji spotkania z Leksand wychodziła z kontrą. Karlsson przyjął krążek nogą, ale za moment został powalony z ogromną siłą na lód. Stracił przytomność. Nokaut "zafundował" mu Robin Jacobsson. Zawodnik Leksand za ten atak dostał karę meczu. Karetka zabrała Karlssona do szpitala. Okazało się, że nic mu nie jest. Doznał tylko wstrząśnienia mózgu.

Akcja od samego początku. Są powtórki od 1:35 nawet zwolnione tempo.
kamil1234563maly • 2016-01-23, 17:55  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (31 piw)
Co jak co ale na tym portalu, wstrząśnienie mózgu czy złamana kończyna nie powinna być brana jako "Coś mu się stało".

Gruba dupa

Szkaruatny_Leon • 2016-01-23, 14:47
176
Nie, wcale nie mówię że jesteś gruba ale powiedzmy że gdybyś umarła to twoje ciało rozdziobałyby raczej nie kruki a sikorki...

Fotokomórka rasistka

nieubezpieczony • 2016-01-23, 23:12
176
Historia własna, z wczoraj, od razu pomyślałem o Sadolu.

Szpital, czekam w poczekalni znudzony, na wprost drzwi wejściowych - automatycznych, z fotokomórką. Co chwilę ktoś wchodzi i wychodzi, drzwi się otwierają i zamykają.
Nagle przed drzwiami staje murzyn o kulach, z gipsem na nodze i o zgrozo... drzwi się nie otwierają. Nie wiem ile to trwało, kilkanaście, kikadziesiąt sekund kiedy miotał się szukając klamki czy czego tam oni używają, aż ktoś z sali się zlitował i podbiegł by mu pomóc.

Specjaliści pewnie wyjasnią ten fenomen.
Mietek_Krawężnik • 2016-01-23, 23:16  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (93 piw)
Bo miejsce rannego murzyna nie jest w szpitalu tylko u szamana.

Toi toi w sosnowcu

Xardas132 • 2016-01-23, 10:52
159
Wiecie co jest najgorsze w Sosnowcu? Toi toie. Ten wszechogarniający smród, te przyprawiające o mdłości widoki i syf wprawiający w zażenowanie...





A jak się wejdzie do środka jest jeszcze gorzej :lol:

Spotkanie po latach

MichaU • 2016-01-23, 10:54
152
Wychowywałem się w sierocińcu. Dzisiaj, po latach, pierwszy raz odwiedziłem swoją biologiczną matkę. Pokazywała mi wszystko:
– Tutaj mieszkałeś, tutaj jadłeś posiłki…
– k***a, ubierz się kobieto!

 

To nie jest kraj naszych snów...

general_torebka • 2016-01-23, 04:10
151
Syryjska rodzina odmówiła przyjazdu do Polski

Sześcioosobowa syryjska rodzina, weryfikowana w Grecji przez polskich urzędników, odmówiła przyjazdu do Polski.

Polska wysyła do Grecji kilkudziesięciu pograniczników. Syryjczycy są weryfikowani w ramach przygotowań do relokacji uchodźców - informuje RMF FM. Obecnie potwierdzana jest tożsamość osób wytypowanych przez Grecję i Włochy do przyjazdu do Polski. Kolejnym etapem będzie ich skontrolowanie pod kątem bezpieczeństwa.
Na miejsce sześcioosobowej rodziny wytypowane zostały inne osoby, które miałyby dostać azyl w Polsce. Zdaniem RMF FM, świadczy to o tym, że osoby zakwalifikowane do osiedlania się w poszczególnych krajach EU nie są dostatecznie wcześnie informowane o tym, do którego z nich mają trafić.
Pierwsza grupa uchodźców, którzy mają trafić do Polski, będzie liczyć 65 osób z obozów w Grecji i 4 z Włoch.

Źródło: rzeczpospolita

Może popełniliśmy błąd? Może powinniśmy przyjąć wszystkich? U nas zasmakowali by w schabie... U nas zaznali by co to ciężka praca... U nas by się cywilizowali... U nas dostali by NAPRAWDĘ po mordzie... Czy nie jest napisane: "Polska mesjaszem europy"? Oni to wiedzą... ;-)

Rudy się doigrał.

man_of_steel • 2016-01-23, 16:31
141
Rudy ściemnia że go boli, i tak nie ma duszy.