18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nowoczesna Szwecja

Wiewór • 2018-08-31, 11:46
Prosty komiks wyjaśniający jak jeden z krajów będący kiedyś niemal rajem na Ziemi, przodujący nauką we wszystkich dziedzinach, zaawansowaną technologią, bezpieczeństwem i jakością życia wdrożył plan swojego upadku w dwa pokolenia.


Wiewór

2018-08-31, 15:05
krasnal_hałabała napisał/a:

Uwielbiam te wasze polityczne i religijne gównoburze, myślę że admini powinni założyć park rozrywki w którym byłby Bar pod p*zdą w którym siedzieliby Abraxus, Velture, Eturlev, Jaszczuro, TB303, Hal, janlew i poligon, piliby wódkę i kręciliby gównoburzę ku uciesze publiczności a admini sprzedawaliby bilety a Człowiek Skorupiak opowiadałby jak służył z nimi w Armii Napoleona (oczywiście tylko w swoim umyśle).


Jestem za a nawet przeciw jak powiedział wielki przywódca tego narodu. :-D
Od dłuższego czasu bardzo doskwiera mi brak porządnych gównoburz o podłożu polityczno religijnym. :cry:

Gdzie te piękne czasy gdy codziennie był tajfun z fekaliów i Sezamkowyrozpie**ol, który rzucał memami o papieżu. *wzdycha*

poligon6

2018-08-31, 15:11
komin321 napisał/a:

O tych niby uchodzcach mam takie samo zdanie jak ten abra costam, znaczy ze nie popieram tego.
pisze tutaj w wiekszosci o Turkach Niemeieckich, ale znam tez niemcow pochodzenia tunezyjsckiego czy marokanczykow. Wszyscy to obywatele Niemiec, obchodzili ramadan itp, no i maja te soja prace szkoly itp, ci w moim wieku urodzili sie w Niemczech, w ogole wiekszosc to od przynajmniej jednego pokolenia tu jest a sa normalnymi milymi ludzmi ktorych moge ustawic na rowni z Niemcami czy Polakami jakich znam. Poprostu jak by to byla jedna narodowsc polacy niemcy turcy... Napewno sa jakies ektremalne przypadki, wiem ze jest problem z imigrantami i niektorzy sa niebzepieczni, ale ja nie spotkalem jeszcze kogos podejrzanego.



Ci co mieszkaja od przynajmniej jednego pokolenia w Niemczech jak Turcy, tak jak pisałem to V kolumna Erdogana. Ich ojczyzna jest Turcja, w Niemczech tylko mieszkaja. Widac to było jak mniejszość Turecka wystapiła przeciw kanclerz jak ta słusznie oskarzyła Erdogana. Turcy sa silnie powiazani emocjanalnie ze swoja ojczyzna, nawet w drugim pokoleniu.

Nie jest tajemnica że turecki wywiad werbuje wsród nich agentów i moze liczyc na zorganizowane grupy ktore na razie protestuja, ale kto wie co beda robić w przyszłości. A to ze się do ciebie usmiechaja i sa mili, znaczy że nic o nich nie wiesz. W pewnym sesie Turków szanuje sa wierni swojemu panstwu(Turcji), nie zatracili tożsamości narodowej na obczyźnie i potrafia wykorzystać słabość gospodarza , ale wiekszej grupy nie chciałbym w Polsce.

komin321

2018-08-31, 15:28
poligon6 napisał/a:



Ci co mieszkaja od przynajmniej jednego pokolenia w Niemczech jak Turcy, tak jak pisałem to V kolumna Erdogana. Ich ojczyzna jest Turcja, w Niemczech tylko mieszkaja. Widac to było jak mniejszość Turecka wystapiła przeciw kanclerz jak ta słusznie oskarzyła Erdogana. Turcy sa silnie powiazani emocjanalnie ze swoja ojczyzna, nawet w drugim pokoleniu.

Nie jest tajemnica że turecki wywiad werbuje wsród nich agentów i moze liczyc na zorganizowane grupy ktore na razie protestuja, ale kto wie co beda robić w przyszłości. A to ze się do ciebie usmiechaja i sa mili, znaczy że nic o nich nie wiesz. W pewnym sesie Turków szanuje sa wierni swojemu panstwu(Turcji), nie zatracili tożsamości narodowej na obczyźnie i potrafia wykorzystać słabość gospodarza , ale wiekszej grupy nie chciałbym w Polsce.



To ze sie do mnie usmiechaja na pewno nie znaczy ze nic o nich nie wiem bo to dobrzy kumple... ci w moim wieku bardziej traktuja sie juz jakby niemcami byli, nawet kilku 30 latkow co jezdzi mercedesami, perfekt niemiecki i ze on jest niemiec.. ale takich calkiem turkow o jakich piszesz tez widac.. napewno nikt nikomu krzywdy nie zrobi
W sumie rodzac sie w niemczech maja prawo uwarzac sie za niemca, ale wiekszosc sie nie uwaza oczywiscie

poligon6

2018-08-31, 15:37
komin321 napisał/a:

To ze sie do mnie usmiechaja na pewno nie znaczy ze nic o nich nie wiem bo to dobrzy kumple... ci w moim wieku bardziej traktuja sie juz jakby niemcami byli, nawet kilku 30 latkow co jezdzi mercedesami, perfekt niemiecki i ze on jest niemiec.. ale takich calkiem turkow o jakich piszesz tez widac.. napewno nikt nikomu krzywdy nie zrobi
W sumie rodzac sie w niemczech maja prawo uwarzac sie za niemca, ale wiekszosc sie nie uwaza oczywiscie



No nic gratuluje samopoczucia i beztroski, ja w Polsce wole byc gospodarzem i jak ktos nie potrafi sie dostosowac to za wszasz i kop na drogę. Nie wyobrażam sobie sytuacji by Ukraincy protestowali przeciw posunieciom polskiego rzadu, tak jak Turcy, zwlaszcza ze akurat kanclerz wtedy miala racje.

komin321

2018-08-31, 15:43
poligon6 napisał/a:



No nic gratuluje samopoczucia i beztroski, ja w Polsce wole byc gospodarzem i jak ktos nie potrafi sie dostosowac to za wszasz i kop na drogę. Nie wyobrażam sobie sytuacji by Ukraincy protestowali przeciw posunieciom polskiego rzadu, tak jak Turcy, zwlaszcza ze akurat kanclerz wtedy miala racje.



No ale turcy w Niemczech juz bardzo dlugo sa, z jedenj strony gdy maja niemieckie obywatelstwa to czuja ze moga to co niemcy a z drugiej uwazaja sie za turkow.. Ukraincy chyba kilka lat dopiero

banerr

2018-08-31, 17:00
Ale wszyscy pie**olicie. Trzeba być tolerancyjnym i wszystkich równo traktować.
Ja nie jestem uprzedzony i wszystkich nienawidzę tak samo.

poligon6

2018-08-31, 22:03
Adminy jak widać zrobiły czystkę, widać trzeba pisać zamiast pustynne pastuchy, "lekarze i inrzynierzy".

Sosna84

2018-08-31, 23:05
Co za pie**olenie...
Po pierwsze to nasza kultura i natura nie pozwoli na to, żeby ciapate zaczynały się tutaj panoszyć. I to bez względu na to czy to sebix, czy ktoś po 40tce.
Takie "podręczniki" ni ch*ja nie uczą tolerancji, a raczej działają u nas w drugą stronę.

A jak czytam takie twoje pie**olenie o tolerancji i o tym że taki "porządek rzeczy" jest naturalny, to na szczęście k***o nie mam cię w zasięgu ręki...

U mojego syna w szkole (3 klasa) nauczycielka wyj***ła z pomysłem, że przecież na walentynki kartki może chłopak wysyłać chłopakowi, albo dziewczynka dziewczynce - bo miłość to miłość. Jak o mało z kilkoma ojcami nie roznieśliśmy pokoju nauczycielskiego - to p*zda wyleciała na zbity pysk z roboty. :) I tak ma być!

Machol

2018-08-31, 23:52
Do tego Kalima i Abdula bym się zbytnio nie przypie**alał, bo jeżeli pozwolić takim żyć bez wytykania palcami, to mają czyste tło, żeby się wykazać. Jeżeli trzeba by ich kiedyś wywalić za pasożytnictwo, to nie będzie pieprzenia że to otoczenie było złe, nietolerancyjne i tak dalej.

a2711817

2018-09-01, 00:36
Spokojnie, mają narodowego bohatera, on ich ocali



TB303

2018-09-01, 15:54
krasnal_hałabała napisał/a:

Uwielbiam te wasze polityczne i religijne gównoburze, myślę że admini powinni założyć park rozrywki w którym byłby Bar pod p*zdą w którym siedzieliby Abraxus, Velture, Eturlev, Jaszczuro, TB303, Hal, janlew i poligon, piliby wódkę i kręciliby gównoburzę ku uciesze publiczności a admini sprzedawaliby bilety a Człowiek Skorupiak opowiadałby jak służył z nimi w Armii Napoleona (oczywiście tylko w swoim umyśle).


No nie ukrywam, że poszedłbym na to. Gdyby mi dodatkowo jeszcze za to płacili... Raj na ziemi :amused:

marecky86

2018-09-01, 17:39
Mówcie co chcecie, ale za kilka/naście lat Breivik zostanie okrzyknięty prorokiem, wypuszczony z więzienia i zostanie wybrany na nowego króla Szwecji...

cuurniprime

2018-09-03, 00:36
I ja dodam swoje 3 grosze.
komin321 napisał/a:

No nie powiesz mi ze ten podrecznik to cos zlego... jezeli tak uwazasz to zaczy ze zyjesz czasami sredniowiecznymi.. dzieci od malego powinny uczyc sie tolerancji do obcych ras, narodow...


Z tego co napisałeś wychodzi klasyczna ameba nie widząca że podręcznik opisuję zwykłą k***ę. Tolerancja to jedno, robienie dzieciakom wody z mózgu to drugie. Nie żal mi cię.

dj...........op

2018-09-03, 22:06
@freaky ale my mamy ukraińców