18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

,,Nowinka techniczna"

Macx83wwww • 2020-12-03, 08:08
Kamerun



:amused:

aaaaaaaaaaaaaa

2020-12-03, 17:16
lucxxx napisał/a:

eeee...... poręcz był...... po jakiemu to jest?



Po literowskiemu...

Szparas

2020-12-03, 18:36
Śmiejcie się, ale oni 50 lat temu mieszkali w lepiankach. Za 50 lat to oni się będą śmiali z "nowoczesnych" Europejczyków.

Wiewór

2020-12-03, 19:05
Zamiast schodów mogli ustawić drzewo albo chociaż linę powiesić.

Twoja_matka

2020-12-03, 20:18
Ja pie**ole. Moja półtora roczna córka ogarnęła to za pierwszym razem bez najmniejszego problemu...

Go...........Fr

2020-12-03, 21:15
Bo tam mają ruchome piaski :D

piterzaut

2020-12-03, 22:42
Misiek_KRK napisał/a:

oj pamiętam jak jechało się do Warszawy, żeby przejechać się schodami ruchomymi na dworcu centralnym i windą na ostatnie piętro Pałacu Kultury. To były kolonie
A potem kolonia w NRD - market z wózkami na monety, Cola z automatu (2 Marki niemieckich) i papierosy z automatu (5 Marek za 19 sztuk).
Czułem się jak murzyn w Europie . Też ukradłem buty w sklepie samoobsługowym u niemców i wrzucałem do automatu zamiast 5 marek monety 20zł z nowotką. Kto pamięta :



To jest nic. Jak weszły pierwsze Mc Donaldy , to weszłem w takim do kibla za potrzebą. No a potem trzeba umyć ręce. I szok!!! Bateria wodna na fotokomórkę ( podczerwień). Miałem minę pewnie jak homo erektus jak zobaczył ogień. Żadnych pokrętełek , dźwigienek. Jak tu puścić wodę? Zacząłem szarpać wylewkę na wszystkie strony jak jakiś neandertal. I przez przypadek podłożyłem łapy i nagle cud! Woda leci !!! Ja pie**olę!!! Wtedy właśnie się czułem jak gość ubrany w futro z maczugą nabitą krzemieniem. Tak, że ten tego...

Manii

2020-12-03, 22:43
Szparas napisał/a:

Śmiejcie się, ale oni 50 lat temu mieszkali w lepiankach. Za 50 lat to oni się będą śmiali z "nowoczesnych" Europejczyków.



Co Ty sugerujesz? Ze za 50 lat przescigna Europe z postepem?

FunkyKoval5

2020-12-04, 12:58
Firma G4S była kiedyś w Polsce(pracowałem)...po wielu perypetiach z naszymi specami od ochrony, politykami i rynkiem ochrony ogólnie, dali spokój i wycofali się z Polski...a tu widać że dogadali się z czarnymi...co to świadczy o nas jako o narodzie, pracownikach i ogólnie o ludziach...strach pomyśleć :mrgreen:

kur2rarny2

2020-12-04, 20:23
Jeden ogarnięty powinien reszcie debili bilety jeszcze na to cudo sprzedawać.

Szparas

2020-12-04, 22:16
Manii napisał/a:

Co Ty sugerujesz? Ze za 50 lat przescigna Europe z postepem?



Za 50 lat w Europie biali wykształceni ludzie będą mieli średnio 60 lat, a fala uchodźców niespotykana od tysiąca lat przewali się przez Europę z powodu ocieplenia Bliskiego Wschodu i Afryki. Tak, jestem pewien że Afrykanie przy pomocy chińskich inwestycji za kilkadziesiąt lat będą mieli normalny poziom życia. Przy okazji przyjmą też część chińskiej kultury kolonizatorów (to znaczy zamordyzmu państwowego).