18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nowe słuchawki apple srajfona.

~Velture • 2016-09-27, 18:50
Ja wiem, że pranki sranki i w ogóle ale można się pośmiać.

Jak wszyscy wiemy jabłko w nowym szajsfonie zaprezentowało bezprzewodowe słuchawki.
No więc czas na sranki:

(angielski na poziomie szkoły podstawowej wymagany)

djted

2016-09-27, 19:04
Amerykanie mają naprawdę niedoj***nie mózgowe....

bloodwar

2016-09-27, 19:06
To nie są chyba Amerykanie, akcent jakiś dziwny

uookie

2016-09-27, 19:49
australia albo nowa zelandia, prędzej australia

~Velture

2016-09-27, 19:52
Chyba brytole ale głowy bym nie dał.
Na pewno nie hamburgery ani Kanadyjczycy.

Australia niemożliwe bo oni mają teraz zimę a za zielono wszędzie i za ciepło.

godfather1982

2016-09-27, 20:06
Masakra swiat sie wali juz jak mozna byc tak silnie niedoj***nym mozgopwo

TytanowyRosomak

2016-09-27, 20:40
Fanboje jabłuszka znowu rozpie**alają system :) wsadzi taki w łeb dwie końcówki od szczoteczek do zębów i na pytanie jak się prezentują odpowiedź jedna kłaliti w ch*j :P

micran

2016-09-27, 20:54
Robienie z przeciętnych amerykanów debili to jak zabieranie dziecku cukierka, niby cieszy ale jakoś nie wypada

Loaloa

2016-09-27, 22:20
Koleś jest Brytyjczykiem z londyńskim akcentem, a gdzie i kogo wkręca, to nie ma większego znaczenia. Głupota nie ma narodowości.

goldroger1234

2016-09-27, 22:33
zacytuje L.S.Churchilla ,, Najlepszym argumentem przeciwko demokracji jest pięciominutowa rozmowa z przeciętnym wyborcą"

petru23

2016-09-28, 01:45
Velture napisał/a:

angielski na poziomie szkoły podstawowej wymagany



k***a, a ja miałem w podstawówce rosyjski :(

Mors_Nigra

2016-09-28, 04:11
Ludzie budzą we mnie coraz większe obrzydzenie. Dosłownie, zaczyna mi się robić niedobrze na sam ich widok. Nawet na widok pięknych lasek. Bo wiem, że jakkolwiek by piękna była w środku kisi się gówno. Jakkolwiek by mądra była, gdzieś w środku, może głęboko kisi się jakieś gówno. O facetach nie wspomnę. Śmierć ludzkiej rasie, WWIII welcome! Mam nadzieję, że Chiny będą się napie**alać ze USrańcami i rozjebią tą planetę w drobny mak!!!

~Velture

2016-09-28, 07:24
Mors_Nigra napisał/a:

Ludzie budzą we mnie coraz większe obrzydzenie. Dosłownie, zaczyna mi się robić niedobrze na sam ich widok. Nawet na widok pięknych lasek. Bo wiem, że jakkolwiek by piękna była w środku kisi się gówno. Jakkolwiek by mądra była, gdzieś w środku, może głęboko kisi się jakieś gówno. O facetach nie wspomnę. Śmierć ludzkiej rasie, WWIII welcome! Mam nadzieję, że Chiny będą się napie**alać ze USrańcami i rozjebią tą planetę w drobny mak!!!


Idź się może potnij żyletką albo coś...

Gziu

2016-09-28, 08:04
Apple mógłby nasrać do opakowania po paście do zębów, dorzucić swoje logo a fani marki i tak by tym szorowali ryje i się podniecali, że świetnie pachnie i w ogóle innowacja w myciu zębów

bollol_stern

2016-09-28, 08:47
Swojego czasu dawno, dawno kupiłem ipoda takiego z wyświetlaczem mono i kółkiem do nawigowania i powiem że to było dobre, jakość super w porównaniu z konkurencyjnymi odtwarzaczami jakie były dostępne na rynku. Następnie, już po latach , kupiłem kolejnego. To był model 4 chyba. I ten już na tle konkurencji, nie wyróżniał się już zupełnie niczym. Apple było nową jakością ale to już historia. Dzisiaj wg. mnie te wszystkie produkty, czy to apple, samsung są na zbliżonym poziomie.