18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Nowe metody wychowawcze nakrodilerów brazylijskich

phrontch • 2018-04-12, 13:59
Niektórzy mogą być rozczarowani, gdyż na poniższych filmikach, złapanym złodziejom nie przestrzelono dłoni, a metody edukacyjne wydają się być łagodniejsze, może nawet zbyt łagodne, by wrzucać na sadola :?:

Na pierwszym filmiku przymusowe policzkowanie




Poniżej bicie rekordu życiowego w biegu długodystansowym i głośna przysięga o zaniechaniu kradzieży






TB303

2018-04-12, 15:12
Liczę na kontynuację, na hardzie :D

kucharek

2018-04-12, 21:40
Te liście są niczym w porównaniu z wycięciem serca żywcem, oni to po prostu wiedzą :)

Hrabia Drapula

2018-04-12, 22:26
ha ha ale kabaret, najlepsza panienka jest

ChesterAmer

2018-04-12, 23:31
Amatorzy co dopiero wchodzą na rynek. Poczekajcie parę miesięcy.

stokrotka87

2018-04-12, 23:40
Ha ha, ma ktoś filmik z tego co było później?

Pigwaranek

2018-04-12, 23:58
Wystarczyło by zalegalizowac i zderegulować wszystkie narkotyki. Po prostu wyj***ć w p*zdu wszystkie ustawy antynarkotykowe. Mineło by 10-20 lat i problem narkomanii zniknąłby jak ręką odjął. Ehh fajnie sobie czasem pomarzyć.

Magnic

2018-04-13, 08:43
Mi tam się podoba. Dobra zabawa i ten kartel to wie. Jedni się nauczą, a drudzy mają rozrywkę.

luki211

2018-04-13, 09:47
Pigwaranek napisał/a:

Wystarczyło by zalegalizowac i zderegulować wszystkie narkotyki. Po prostu wyj***ć w p*zdu wszystkie ustawy antynarkotykowe. Mineło by 10-20 lat i problem narkomanii zniknąłby jak ręką odjął. Ehh fajnie sobie czasem pomarzyć.



Narkotyki są zakazane po to, aby były drogie. Przemysł narkotykowy to potężna branża z lobby wśród rządzących światem.
Gdyby narkotyki były legalne, można by było kupić za grosze i głupcy zażywający to gówno szybko by się wykończyli znikając z tego świata.

Psowaty

2018-04-13, 10:06
luki211 napisał/a:



Narkotyki są zakazane po to, aby były drogie. Przemysł narkotykowy to potężna branża z lobby wśród rządzących światem.
Gdyby narkotyki były legalne, można by było kupić za grosze i głupcy zażywający to gówno szybko by się wykończyli znikając z tego świata.



Takiego debilizmu jeszcze nie slyszałem. Wiesz co się dzieje, jak narkotyki są tanie? Zobacz sytuacje na filipinach, gdzie jeszcze 3-4 lata temu można było kupić działkę odpału za równowartość kilograma ziemniaków. Do czego to doprowadziło? Do tego, że prawie 30% społeczeństwa zaczęło ćpać na potęgę prowadząc gospodarkę małp filipińskich na skraj. Obecnie wprowadzone są takie restrykcje u małpiatych, że zamykają w ciupie nie tylko dealerów, ale też tych, którzy biorą.

Tym się kończy łatwy tani dostęp do tego gówna.
Jeżeli uważasz, że po zalegalizowaniu takiego uzależniającego gówna będzie lepiej, idź po łopatę, wykop sobie dół i się zajeb na miejscu, bo widać nie ma i nie będzie z Ciebie pożytku w społeczeństwie. A te teorie spiskowe możesz sobie poomawiać z płaskoziemcami.
Bez poważania.

luki211

2018-04-13, 12:04
@Psowaty

Nick zobowiązuje, więc zdaje sobie sprawę, że ciężko jest ci sobie wyobrazić jak by było mniej zakazów.
Znam kogoś kto był na filipinach i opowiedział mi to i owo. Nazywasz ich małpami, a razem z resztą towarzyszy z partii pis, nie masz więcej rozumu.

krasnal_hałabała

2018-04-13, 12:43
Łoo!!! już nie mordują za byle co? cywilizacja do nich zawitała? nieźle!

Psowaty

2018-04-13, 12:47
luki211 napisał/a:

@Psowaty

Nick zobowiązuje, więc zdaje sobie sprawę, że ciężko jest ci sobie wyobrazić jak by było mniej zakazów.
Znam kogoś kto był na filipinach i opowiedział mi to i owo. Nazywasz ich małpami, a razem z resztą towarzyszy z partii pis, nie masz więcej rozumu.



Zapominasz o jednej rzeczy. Ludzie to bydło. Jedyne co ich ogranicza to pieniądze i strach przed konsekwencjami. Bydło musi być kontrolowane inaczej będzie to samo co dzieje się teraz na zachodzie europy, gdzie ludzie utracili obawy przed konsekwencjami.
Znasz kogoś kto był na filipinach wow. Pracuje z filipińcami od ponad 20 lat. Nazywam ich małpami, bo są małpami. Z PiSem nie mam nic wspólnego, nie wciskaj polityki na siłę do swoich wypowiedzi.

Ukan1o

2018-04-13, 17:04
nawet służbowo nie pojadę do Brazylii...