18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nowa torebka prosto z Paryża

~Sunday • 2019-05-06, 09:43

Louis Vuitton 110% oryginal za sto milionów złotych monet.

~Velture

2019-05-06, 09:50
Zauważyliście, że bogaci ludzie nigdy się nie chwalą w necie takimi pierdołami?
Tylko gołodupcy z biedoty mają takie ciśnienie. Zwykle baby co złapały bogatego faceta.

Co to kogo obchodzi czy kupiła sobie nową torebkę firmy X czy tam Y.
One chyba tylko to robią aby wzbudzić zachwyt u innych bab...

Pytanie do męskiej części publiczności:
Czy kiedykolwiek zwróciliście uwagę na nową torebkę, buty czy inne pierdoły u swoich koleżanek? (nie wliczając w to bielizny 8-) )

de_Sade

2019-05-06, 10:50
~Velture napisał/a:


Pytanie do męskiej części publiczności:
Czy kiedykolwiek zwróciliście uwagę na nową torebkę, buty czy inne pierdoły u swoich koleżanek? (nie wliczając w to bielizny )



Jasne, że tak. Podobnie jak Ty byś zwrócił uwagę na skórzaną tapicerkę uszytą przy wykorzystaniu pięciu rodzajów ściegu w tuningowanym samochodzie...

kickyourheadoff

2019-05-06, 10:51
@Velture

nie znam się na torebkach ale widuję często dziewczyny z wywalonym napisem Prada czy inne takie, bo to wielki prestiż mieć coś takiego

przypomina mi to lata 90te i znajomego chłopaka, który chodził całe przerwy z ręką w tylnej kieszeni żeby każdy widział jego wranglery
juz wtedy wszyscy gnili z metkowego szejka z parą wranglerów

Halman

2019-05-06, 11:43
bo baba sie chwali? a te kilka milionów unboxingów na you tube to co?

Wełzew

2019-05-06, 12:18
~Velture napisał/a:

Zauważyliście, że bogaci ludzie nigdy się nie chwalą w necie takimi pierdołami?
Tylko gołodupcy z biedoty mają takie ciśnienie. Zwykle baby co złapały bogatego faceta.
Co to kogo obchodzi czy kupiła sobie nową torebkę firmy X czy tam Y.
One chyba tylko to robią aby wzbudzić zachwyt u innych bab...
Pytanie do męskiej części publiczności:
Czy kiedykolwiek zwróciliście uwagę na nową torebkę, buty czy inne pierdoły u swoich koleżanek? (nie wliczając w to bielizny )



Bogaci ludzie nie potrzebują do szczęścia youtube ani innych pierdół tylko +500 jakiś handel ropą czy złotem.

willoo

2019-05-06, 14:36
Kiedy widzę taką babę całą odj***ną w LV ; DG ; MK l HWDP i inne tego typu gówna to już wiem ze to nic więcej jak kosztowny pojemnik na spermę

HAL-9000

2019-05-06, 15:06
HAL9000/2 napisał/a:

bo baba sie chwali? a te kilka milionów unboxingów na you tube to co?



Jakby się zastanowić , to to jest takie rdzenne, prymitywne zachowanie, niemalże odzwierzęce. Wiele gatunków ptaków dla przykładu wkłada sobie w kuper jakieś kolorowe piórka a nawet śmieci aby się uatrakcyjnić wizualnie, po czym zaczynają drzeć p*zde wszem i wobec aby wszystko w lesie na nie Paczyło. Zatem schemat postępowania się zgadza.

Pysiaczek95

2019-05-06, 17:05
~Velture napisał/a:


Czy kiedykolwiek zwróciliście uwagę na nową torebkę, buty czy inne pierdoły u swoich koleżanek? (nie wliczając w to bielizny )



W sumie mi się zdarza zauważać marki ubrań czy telefonów i dlatego mnie to śmieszy jak ktoś lata z nowym iphonem x, jakimiś streetwear'owymi butami za kilkaset zł a jeździ rozpadającą się corsą b i nigdy nie ma na gaz do niej.

Xs...........33

2019-05-06, 17:14
Dlatego psy trzyma się na podwórku, a jak mieszkasz w bloku to trzeba się zadowolić kotem.

siwybis

2019-05-06, 18:39
@up

Kot to przesada, chomik owinięty taśmą też daje rade.

Takafura

2019-05-06, 21:03
~Velture napisał/a:


Czy kiedykolwiek zwróciliście uwagę na nową torebkę, buty czy inne pierdoły u swoich koleżanek? (nie wliczając w to bielizny )


Pochwaliłem kolczyki u sympatycznej ( i 10 lat młodszej) koleżanki z roku - okazało się że sama je zrobiła. Powiadam wam - warto było :)


LB...........BZ

2019-05-06, 21:42
Cytat:

Zauważyliście, że bogaci ludzie nigdy się nie chwalą w necie takimi pierdołami?
Tylko gołodupcy z biedoty mają takie ciśnienie. Zwykle baby co złapały bogatego faceta.

Co to kogo obchodzi czy kupiła sobie nową torebkę firmy X czy tam Y.
One chyba tylko to robią aby wzbudzić zachwyt u innych bab...

Pytanie do męskiej części publiczności:
Czy kiedykolwiek zwróciliście uwagę na nową torebkę, buty czy inne pierdoły u swoich koleżanek? (nie wliczając w to bielizny )



Jak dla mnie ludzie którzy się chwalą w necie różnymi rzeczami są niedowartościowani. Pokazują tylko szczęśliwe momenty ze swojego życia i czekają tylko na lajki bo daje im to chwilowe szczęście. Inni z kolei widząc to też nie chcą być gorsi i też wrzucają jakieś super zdjęcia i spirala się nakręca. Miałem fejsa przez parę dobrych lat a i miałem poczucie, ze moje życie jest ch*jowe bo inni mają dużo lepiej. Na szczęście zdałęm sobie sprawę, że tam wszyscy robią dobrą minę do złej gry i mimo, że przykładowo mąż napie**ala żonę krzesłem to i tak ta wrzuci zdjęcia kwiatów na fejsa bo jest dzień kobiet. Jebią mnie ci ludzie tam. Nie mam fejsa od 3 lat i każdemu to polecam. Myśli nie krążą wtedy w okół głupot i nie traci się na to ch*jostwo tyle czasu. Jak chcę z kimś pogadać to po prostu do niego dzwonię i tyle. Nie potrzebuję setki znajomych i nie muszę być we wszystkim najlepszy. Dzisiaj możemy mieć bardzo dużo ale czy to wszystko jest nam potrzebne?

St...........on

2019-05-06, 22:28
~Velture napisał/a:

Zauważyliście, że bogaci ludzie nigdy się nie chwalą w necie takimi pierdołami?
Tylko gołodupcy z biedoty mają takie ciśnienie. Zwykle baby co złapały bogatego faceta.
Co to kogo obchodzi czy kupiła sobie nową torebkę firmy X czy tam Y.
One chyba tylko to robią aby wzbudzić zachwyt u innych bab...
Pytanie do męskiej części publiczności:
Czy kiedykolwiek zwróciliście uwagę na nową torebkę, buty czy inne pierdoły u swoich koleżanek? (nie wliczając w to bielizny )



Jest jeden wyjątek wśród facetów- taka jedna kuhwa, co ciśnie po Polakach, ale dawno nic nie wrzucał, obstawiam soczysty wpie**ol od Polonii w juesej