18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Nowa technologia w służbie polskim pracodawcom

Wiewór • 2018-06-08, 09:45
Przedstawiam nową technologię motywowania pracowników.
Stoper mierzy ile wyciągany z biedy niewdzięczny sk***ysyn pracownik jebie wydajność tracąc czas na sranie w pracy.
Już wkrótce w każdym polskim zakładzie pracy!
Podobno polscy "managerowie" kończą już sprzęgać system z programami kadrowymi, także za każda sekundę srania będzie potrącane z pensji.


krzyks_10.0

2018-06-08, 09:55
"kończą już sprzężać system z programami kadrowymi"

Co kończą? Można się sprężyć do roboty (rozumiałbym literówkę), a w twoim zdaniu chyba powinno być sprzęgać. :roll:

Wiewór

2018-06-08, 10:10
@up masz rajcę. Poprawione.
Drugie zdanie.
Trzecie zdanie co by znowu jakiś służbista admin nie miał bólu zwieracza.

mygyry

2018-06-08, 10:18
Sprężenie a sprzężenie to 2 różne rzeczy.
A według PWN: sprzężenie «wzajemne oddziaływanie między dwoma układami»
Więc raczej było ok :D

~Velture

2018-06-08, 10:24
Jakby w niektórych miejscach pracy policzyć ile czasu niektorzy przepie**alaja na kawke, papieroska, ploteczki albo k***a 10min w sraczu to pensję powinno się takiemu o 20% zmniejszyć.

W pierwszej swojej takiej prawdziwej pracy mieliśmy takiego lesera j***nego ch*ja pie**olonego.
Zawsze jak było na 2gą zmianę 16-24 a szefostwo o 17 wychodziło to pie**olony nierób co chwilę wychodził pogadać przez telefonik sobie i to tak ok 10min za każdym razem do tego fajeczka co godzinkę nieśpiesznie 5min i do tego czekoladę z automatu też k***a kilka razy na zmianę brał z puli wspólnych żetonów. Do klopa jak szedł panicz to tż mu schodziło 10-15min a w klopie j***ło jak sk***ysyn zielskiem po nim. Spokojnie w ciągu zmiany potrafił 2h się opie**alać a często i dłużej a cała reszta siedziała zaj***na papierami i k***a nawet jak na fajkę szliśmy to się paliło na prędkości, że z fajków marchewy się robiły.
No ale wtedy nie byłem jeszcze rudy więc go nie podpie**oliłem a z perspektywy czasu chyba powinienem.

nowynick

2018-06-08, 10:55
Erutlev napisał/a:

Jakby w niektórych miejscach pracy policzyć ile czasu niektorzy przepie**alaja na kawke, papieroska, ploteczki albo k***a 10min w sraczu to pensję powinno się takiemu o 20% zmniejszyć.

W pierwszej swojej takiej prawdziwej pracy mieliśmy takiego lesera j***nego ch*ja pie**olonego.
Zawsze jak było na 2gą zmianę 16-24 a szefostwo o 17 wychodziło to pie**olony nierób co chwilę wychodził pogadać przez telefonik sobie i to tak ok 10min za każdym razem do tego fajeczka co godzinkę nieśpiesznie 5min i do tego czekoladę z automatu też k***a kilka razy na zmianę brał z puli wspólnych żetonów. Do klopa jak szedł panicz to tż mu schodziło 10-15min a w klopie j***ło jak sk***ysyn zielskiem po nim. Spokojnie w ciągu zmiany potrafił 2h się opie**alać a często i dłużej a cała reszta siedziała zaj***na papierami i k***a nawet jak na fajkę szliśmy to się paliło na prędkości, że z fajków marchewy się robiły.
No ale wtedy nie byłem jeszcze rudy więc go nie podpie**oliłem a z perspektywy czasu chyba powinienem.



Ile czasu w pracy poświęciłeś na pisanie tego posta?

Wiewór

2018-06-08, 10:58
mygyry napisał/a:

Sprężenie a sprzężenie to 2 różne rzeczy.
A według PWN: sprzężenie «wzajemne oddziaływanie między dwoma układami»
Więc raczej było ok :D


Niby tak ale z ciekawości zacząłem szukać i nie znalazłem w odmianie słowa "sprzężać".

SirMajkel

2018-06-08, 10:59
co jak co, ale jak słyszę w firmie jak ktoś siedzi w kabinie 40 min i bawi się telefonikiem kiedy mi chce się srać to mam mu ochotę otworzyć te drzwi i wyj***ć kopa na ryj.

eaz

2018-06-08, 12:23
Kiedyś czekałem w urzędzie jakieś pół godziny pod gabinetem i słuchałem jak w pokoju obok baby przez te pół godziny plotkują o nowym chłopaku jakiejś tam innej zochy. Po tych 30 minutach czekania dwie wyszły i przeszły do pokoju przed którym czekałem stwierdzając mi, że mają teraz przerwę. k***a mać.

EvilDog

2018-06-08, 12:55
Pracuje w dość dużej korpo i ten opis do filmiku jest po prostu ... z dupy :D
Masz minimum 30 min przerwy i możesz z nią robić co chcesz , srać , walić konia, pracować daje. Ja na swoja marnuje na fajki i na PlayStation która firma specjalnie kupiła dla takich rzeczy.

Wiewór

2018-06-08, 14:12
@up pracownicy fizyczni 99% firm mogli by się z tobą nie zgodzić.

Indyferentny

2018-06-08, 15:54
A ja powiem, że pie**olenie i zdarzają się takie przypadki, gdzie dzięki ściemnianiu w robocie ratujesz sobie dupę. Zanim przeniosłem się do małego prywaciarza to zaliczyłem 2 lata w korpo. W dziale miałem 3 śmieci z polskiego trójkąta bermudzkiego (radom, sosnowiec, łódź), dystalencia jakich mało. Ogarniam płynnie ansysa, inventora i cad'a, moi ex-pracownicy ledwo cad'a. To co ja robiłem w cad'zie godzinę/dwie oni robili cały dzień, a czasem i kończyli po godzinach. Jak się z czasem okazało, że zapie**alam z robotą to mnie przyj***li zleceniami tak, że niemalże ja musiałem na nadgodziny zostawać, a ci kretyni dalej dłubali tyle samo. Pensja? ch*j się zmieniło. Więc chcąc nie chcąc musiałem w robocie większość czasu ściemniać, że coś robię i jakie to trudne, bo inaczej bym zapie**alał za 4 idiotów i ch*ja z tego miał. Przeniosłem się do małej 10 osobowej firmy, bierzemy teraz od tych mośków podwykonawstwo na co drugim projekcie, bo oni się nie wyrabiają z niczym a nie chcą płacić kar. Opie**alanie się w robocie nie jest wielkim problemem, niekompetencja pracowników jest i to nie tylko u nas w Polsce. Na zachodzie ilość jałowej pracy i przepłacanie za projekty jest na znacznie wyższym poziomie niż u nas.

krzyks_10.0

2018-06-08, 16:56
mygyry

"Sprężenie a sprzężenie to 2 różne rzeczy.
A według PWN: sprzężenie «wzajemne oddziaływanie między dwoma układami»
Więc raczej było ok :D "

Owszem, dwie różne. Dlatego napisałem, że do literówki bym się nie czepiał. Niemniej nie było ok. Mamy sprzęgło, czy sprzężło? Sprzęgamy, nie sprzężamy, choć sprężamy ;-)

Essent

2018-06-08, 17:02
U mnie nikt mi srania nie wylicza.Nie wiem dlaczego, może że jestem prezesem ? :kawa: