18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nowa karuzela

~Velture • 2017-11-18, 08:28
Otwarcie wesołego miasteczka :amused:


Halman

2017-11-18, 10:17
śmieją się z nazistów a więc nazizm w Niemczech istnieje, jest realny i zaprząta niemieckie głowy

DużyKutas

2017-11-18, 11:25
I bardzo dobrze. Ktoś musi trzymać twardą ręką za mordy ludzi. Niemcy powinni rządzić w Europie. Potrafią dbać o interes, trzepać kapuchę, budować drogi, opracowywać technologie, w razie czego rozj***ć kraj, jeden drugi czy trzeci, mordować miliony ludzi a reszta plebsu który nic nie potrafi osiągnąć nawet ch*ja może im zrobić. Najwięksi zbrodniarze II wojny światowej tj. Hitler czy Bormann, nie ponieśli nawet konsekwencji swoich osiągnięć a co mało. Bormann był sekretarzem Hitlera i w 43 jak zaczęli przegrywać w Rosji, to wiedzieli że wojnę przegrają, opracowali wtedy "strategię wyjścia" czyli plan podbicia Europy gospodarcza po przegranej wojnie i to już drugiej. Koncepcję nazwali "Begriffsklärung". Zwołali przedsiębiorców i bankierów, kazali wycofać majątki i fundusze za ocean. A po wojnie odbudowali kraj za kasę którą zrabowali Polakom których przy okazji wyrżnęli. Niemcy od 1945 roku do 1957 czyli zaledwie po 12 latach byli znowu potencjalnym hegemonem w Europie, w roku powstania EWG, Europejskiej Wspólnoty Gospodarczej. Czyli UE. W tłumaczeniu na niemiecki "Begriffsklärung". Tak więc Niemcy pomimo że przegrali to i tak wygrali. A tak na serio to ch*j im w dupe, j***nym naziolom. Ale szacunek się należy bo pięknie rozegrali pół świata i do tego jeszcze co drugi wisi na ich kieszeni. Trzeba przyznać że strategicznie i taktycznie to mają rozmach sk***ysyny.

bleblebator1

2017-11-18, 11:30
Transport publiczny też już mają przygotowany


b0r000

2017-11-18, 12:07
Dużyku*as napisał/a:

I bardzo dobrze. Ktoś musi trzymać twardą ręką za mordy ludzi. Niemcy powinni rządzić w Europie. Potrafią dbać o interes, trzepać kapuchę, budować drogi, opracowywać technologie, w razie czego rozj***ć kraj,



Ta ostatnie lata świetnie pokazały że potrafią rozj***ć kraj... swój.
Robić kapuchę też potrafią na socjal dla nierobów.
Z trzymaniem ludzi za mordy też już jakoś im to nie wychodzi

Dużyku*as napisał/a:

Zwołali przedsiębiorców i bankierów, kazali wycofać majątki i fundusze za ocean. A po wojnie odbudowali kraj za kasę którą zrabowali Polakom których przy okazji wyrżnęli. Niemcy od 1945 roku do 1957 czyli zaledwie po 12 latach byli znowu potencjalnym hegemonem w Europie, w roku powstania EWG, Europejskiej Wspólnoty Gospodarczej.



Dodajmy do tego że "kochani" rosjanie zabronili nam przyjąć reparacje po wojenne więc to też im trochę uratowało dupska.

Acerad

2017-11-18, 13:59
JAJA ADOLF!


DużyKutas

2017-11-18, 14:11
b0r000 napisał/a:



Ta ostatnie lata świetnie pokazały że potrafią rozj***ć kraj... swój.
Robić kapuchę też potrafią na socjal dla nierobów.
Z trzymaniem ludzi za mordy też już jakoś im to nie wychodzi



Dodajmy do tego że "kochani" rosjanie zabronili nam przyjąć reparacje po wojenne więc to też im trochę uratowało dupska.



Myślisz że oni wpuszczają brudasów do kraju z głupoty czy w jakimś interesie? Myślę że ludzie którzy potrafią manipulować 500mln ludzi w Europie nie są idiotami. Jak wierzysz w to że oni są głupi to jesteś naiwny jak ci którzy im ufają. A co do reparacji, to mamy prawo ich się domagać ale nic nie dostaniemy bo większość sklepów w Polsce należy do spółek unijnych, Niemcy, Francja, UK, Dania, Szwecja, Portugalia. Te kraje mają interes w tym aby UE się utrzymała, a reparacje dla Polski to jest sąd międzynarodowy w którym Polska ma niewiele szans na cokolwiek. Jedynie USA może widzieć interes w stłamszeniu niemieckiej gospodarki, ale Chiny już niekoniecznie. Chiny liczą na stołek hegemonem na którym jest USA więc ograniczanie potencjału Europy która rzuciła rękawicę stanom jest ruchem wprost głupim. Polska niema sojuszników, Polska aktualnie to jest już nic. Tylko kraina z 40mln ludzi. Zobaczysz jak UE się sfederalizuje za ileś lat, wtedy to Niemiec już nie będzie i ch*ja będziemy mieć z roszczeń. Taki jest właśnie świat. Z resztą jakby Niemcy miałyby płacić Polsce reparacje to nie wiadomo czy by płacili. To dość podejrzane że tylu krajom mieli płacić odszkodowania i tylu ludziom, do tego ich gospodarka tak szybko się rozwijała i była w stanie nawet dawać pożyczki krajom takim jak np. Grecja. Przecież to jest do ch*ja logiczne że Niemcy w końcu osiągną cel. To nie jest banda kretynów, lecz grupa ludzi o ogromnych możliwościach i przerażających ambicjach.

krecikprecik

2017-11-18, 14:31
@Dużyku*as

Loda Merkel już robiłeś? Myślę że to nie tylko Niemcy mają łeb na miejscu, ale inni rządzący również.

komin321

2017-11-18, 14:38
czlowiek napisze cos sensownego i juztaki typ typu krecikprecik musi szczekac... przeciez nue ma w europie wiekszego kraju pod praiw kazdym wzgledem od niemiec i nie bedzie

Profx5015

2017-11-18, 14:51
Prawdziwa karuzela śmiechu, gratuluję Velture

locco

2017-11-18, 14:52
głupia p*zda r*chałbym ją

elfis

2017-11-18, 15:53
Dużyku*as
ksywka zobowiązuje,
ja jednak myślę dalej o nich jako odwiecznych okupantach Polski a teraz też jak o ciotach

saves

2017-11-18, 16:00
@Dużyku*as
Niemcy się sfederalizują? Chyba z Francją i Beneluksem tworząc Wielki Kalifat Europejski.

DużyKutas

2017-11-19, 10:22
krecikprecik napisał/a:

@Dużyku*as

Loda Merkel już robiłeś? Myślę że to nie tylko Niemcy mają łeb na miejscu, ale inni rządzący również.



Merkel nie, ale robiłem twojej starej.