18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nowa kampania rekrutacyjna ISIS

Iridion • 2015-02-17, 14:17
Chyba najsensowniejsze wideo promocyjne ciapków z ISIS jak dotąd :mrgreen: :banany:


brudny

2015-02-17, 14:31
Kiedyś słyszałem fajny komentarz a'prop wojen z kebabami. I brzmiał jakoś tak: Czy opłaca się strzelać rakietą za 2mln $ do namiotu ze szmat. Stany mają profity z ropy. Nie jestem pewien czy Polska zarobiła coś na tych misjach. Poprawiły się stosunki z USiA ktoś powie- wizy dalej nas obowiązują. Umocniliśmy pozycje w NATO. I nasi żołnierze nabrali doświadczenia. Co z tego jak po 13 latach służby są masowo zwalniani by nie wypłacać im emerytur. Zresztą emerytura po 15 latach to też patologia.

EasyLife

2015-02-17, 15:01
@brudny
Skoro już mowa o woju, to chciałbym napisać o planowanej redukcji żołnierzy liniowych w naszym kraju o ponad 70%. Biorąc pod uwagę około 50 k sztabowych i po reformie około 10 k zwykłych wojaków to normalnie rozbrajanie naszego kraju.. j***ne knury w naszym Polskim rządzie chyba celowo to robią - bo inaczej tego nie widzę. k***a sztabowcy w razie wojny to co ? Długopisami będą napie**alać we wroga ? Widziałem co te pipy po szkołach oficerskich robią.. Salutować nawet porządnie nie potrafią, a o trzymaniu karabinu nie wspomnę.

saves

2015-02-17, 15:16
up
A dlaczego zniesiono służbę wojskową? Żeby Polacy byli małymi p*zdusiami, którzy rozpaczają nad ryską w srajfonie. Mamy być potulni jak stado owiec. Dla mnie to długofalowy plan osłabienia i anektowania Polski. Tylko nie mam pojęcia komu może na tym zależeć? Rosjanom? Niemcom? Żydom? Kosmitom?
PS. Jesteśmy najbardziej zdemilitaryzowanym krajem w Europie. Ilu z was strzelało z prawdziwej broni?

brudny

2015-02-17, 15:27
EasyLife napisał/a:

Długopisami będą napie**alać we wroga


Pióro podobno ostrzejsze od miecza.

Prywatnie w rodzinie mam sporo wojskowych i znam troszkę patologii z tym związanych. Szkoda nerwów.
Co do ISIS to jeszcze powiem, że każda idea poparta przez jakąś religię w moich oczach nie będzie mądra. Wiem, że na sadisticu jest sporo ludzi ,,kościoła", nie chce ich w żaden sposób obrażać czy wdawać się w tak oklepaną polemikę, ale to bardzo obiektywna opinia z którą nie sposób się nie zgodzić. Chcę też uprzedzić tezy. Nie nie jestem lewakiem.

saves napisał/a:

A dlaczego zniesiono służbę wojskową? Żeby Polacy byli małymi p*zdusiami,


Na dzisiejszym polu bitwy najważniejsza jest specjalizacja. I w czasach pokoju ZSW to raczej spory wydatek dla zadłużonego państwa. Argument, że ZSW uczy bycia mężczyzną jest też słaby. W wojsku też były cioty tylko, że były gnojone. To wcale nie robiło z nikogo mężczyzn- tylko zwiększało współczynnik samobójstw. Problem obronności kraju rozwiązałbym wolnym dostępem do broni. I jakąś inicjatywą obywatelską oraz prywatne szkolenia.

Herhard

2015-02-17, 16:50
Zastanawiało mnie zawsze,na ch*j szmatogłowi noszą te brody? To jakiś hołd w stronę kozich matek?

saves

2015-02-17, 16:57
@brudny
Jeśli Twój wiek jest prawdziwy, to o wojsku nie wiesz nic. Ja swoje odbębniłem. Wojsko uczy odpowiedzialności, zaufania, samodzielności i innych naprawdę przydatnych rzeczy. Jako kot niemalże płakałem, gdy byłem męczony pompkami, sprzecznymi rozkazami czy sprzątaniem kibla szczoteczką do zębów. Dzisiaj patrzę na to z innej perspektywy. Moja żona twierdzi, że wojsko zmieniło mnie na gorsze ponieważ: nie jestem już taki milusi, łagodny, mięciutki itp. Zrobiłem się zaś szorstki, hardy, nieustępliwy itd... Uważam, że to nie był tak do końca stracony czas. Jestem dużo lepiej przygotowany do czasów, w których żyję niż wypuszczane dzisiaj ze szkół pokolenia.
Ps. Typowa służba była za długa (moja trwała 18 miesięcy), ale każdy chłopak po osiągnięciu 19 roku życia, powinien przejść ostre, kwartalne przysposobienie wojskowe. Musztra, poligon, broń i męska przyjaźń (ale nie taka o jakiej myślą użytkownicy tego portalu) naprawdę potrafią zrobić mężczyznę z każdej p*zdy.

pi...........ja

2015-02-17, 17:48
Tworzą Ochotnicze Tęczowe Brygady Allacha.

Pierkaczyn

2015-02-17, 18:41
Za nabijanie się z h*ja allaha i jego h*jków ,zawsze piwko :amused:

spinaczel

2015-02-17, 18:50
Ciapaty już zrobią porządek z waszymi komentarzami i tym kto wrzucił ten filmik :D

JPablo

2015-02-17, 18:56
O k***a konie osiodłali... trzeba uważać bo niedługo maczugi na miecze zamienią