topic

Nosił wilk razy kilka...

dyhayne • 2019-12-08, 15:18
...ponieśli i wilka. Panowie z radiowozu lubili bonuski od "przykładnych obywateli"

r061071

2019-12-08, 15:25
jaskółka wiosny nie czyni ale putinowskie media bedą teraz pie**olić jak putin wypala korupcje gorącym żelazem

~Velturek

2019-12-08, 15:35
Tam to nie mam pojęcia czy to jakieś służby specjalne, CBA czy zwyczajnie jakaś bandytka. Wszystkie wersje są u nich równie prawdopodobne.
Nawet jakby ktoś napisał, że to zwykła inicjacja w policji to też by wydało mi się możliwe w rosji.

HAL9000/2

2019-12-08, 15:37

zemdliło mnie...

willoo

2019-12-08, 16:20
@ up bo co, koleś wyłysiał ? To takie obrzydliwe dla Ciebie?

HAL9000/2

2019-12-08, 16:26
willoo napisał/a:

@ up bo co, koleś wyłysiał ? To takie obrzydliwe dla Ciebie?

o ch*j, mam honor się przyznać.. za szybko oglądałem :-D

Jerzy_Owsik

2019-12-08, 16:26
r061071 napisał/a:

jaskółka wiosny nie czyni ale putinowskie media bedą teraz pie**olić jak putin wypala korupcje gorącym żelazem

W Białorusi gliniarz podaje Ci na starcie dwie ceny mandatu pierwsza rządowa druga korupcyjna zazwyczaj 30/40 % mniej

jbone

2019-12-08, 17:20
k***a przez chwile łudziłem się że to polska.

Żyje 33 lata. Dlaczego nie słyszałem nigdy ani jednego j***nego razu o takim wjeździe na polskich policjantów?a zapłaciłem sk***ielom ze sto razy już.

~Velturek

2019-12-08, 17:47
jbone napisał/a:

Żyje 33 lata. Dlaczego nie słyszałem nigdy ani jednego j***nego razu o takim wjeździe na polskich policjantów?a zapłaciłem sk***ielom ze sto razy już.

No to po ch*j im dawałeś?
Skoro dajesz w łapę to znaczy, że wolisz taką karę niż mandat.

W każdym razie problemem nie jest sam fakt, że ktoś zapłaci 200zł bez punktów zamiast 500 i 10 tylko problem pojawia się kiedy gliniarz oczekuje łapówki. Jak kogoś złapie za jakąś pierdołę to powinna być zwykła opcja pouczenia bez smarowania. Mówię tutaj o drobnych wykroczeniach a nie zapie**alaniu po mieście.

Tam pewnie już tacy byli, że mieli własny cennik a jak ktoś nie chciał płacić to mu dopie**alali się do wszystkiego do czego dało się dopie**olić i w końcu ktoś się wk***ił i doniósł.

atomboy

2019-12-08, 20:48
w dowodzie rejestracyjnym zawsze woziłem ze stwókę-dwie jakbym zapomniał portfela co się zdarza mi często. Raz gdzieś gównianie zaparkowałem i było tylko dzień dobry panie kierowco :) . Prawko, dowód i czekam gość za chwile podchodzi i przez rękawiczkę trzyma 200zł no i się zaczęło, że to pewnie łąpówka. A trafiłem na jakiegoś gówniarza co ledwo mu naplet zlazł (k***a kogo oni teraz do policji przyjmują, pie**olone przedszkolaki przed mutacją, nie ma opcji żeby to nawet skończyło liceum XD) . Chyba z dwadzieścia minut tłukłem debilowi, że nie płaciłbym 200zł za pie**olone 50zł za złe parkowanie :D . Wrócił do samochodu i tak czekam, podjechał drugi patrol ja już ręce załamuję no 24h jak nic.
Wysiadł starszy gość chwile z nimi pogadał podchodzi i powiedział żebym tak nie woził kasy, do widzenia. No już nie wożę

edmund

2019-12-08, 22:30
jbone napisał/a:

k***a przez chwile łudziłem się że to polska.

fantazja cię poniosła chyba,
ja żyję dłużej i mam lepszą wiedzę na ten temat bo kiedyś to było, ale teraz jest teraz
i nie pierdziel

Smokw

2019-12-08, 22:40
~Velturałkę napisał/a:

No to po ch*j im dawałeś?
Skoro dajesz w łapę to znaczy, że wolisz taką karę niż mandat.
W każdym razie problemem nie jest sam fakt, że ktoś zapłaci 200zł bez punktów zamiast 500 i 10 tylko problem pojawia się kiedy gliniarz oczekuje łapówki. Jak kogoś złapie za jakąś pierdołę to powinna być zwykła opcja pouczenia bez smarowania. Mówię tutaj o drobnych wykroczeniach a nie zapie**alaniu po mieście.
Tam pewnie już tacy byli, że mieli własny cennik a jak ktoś nie chciał płacić to mu dopie**alali się do wszystkiego do czego dało się dopie**olić i w końcu ktoś się wk***ił i doniósł.

ale po co jak taki jbone uczy ich i wychowuję, że mają brać w łapę.
a tak serio to nie słuchajcie typa bo zmyśla, a za głupie 200 złotych co będziecie chcieli wcisnąć , dostaniecie zarzuty i będzie pozamiatane.

krzysztof3011

2019-12-08, 23:59
@HAL9000/2

Nie rozumiem. O co chodzi z tym zemdleniem?

arrgain

2019-12-09, 00:31
Takie małe ostrzeżenia jakby ktoś się na Ukrainę wybierał. Informacja od lokalnej ludności - jak policja zatrzyma nawet nie próbować przekupić :D teraz wszyscy mają kamery. Próba dogadania się = automatyczny areszt. Nie testowane, wierzę na słowo :) Osobiście nie miałem ani razu z nimi kontaktu bezpośredniego.

BTW, jak komentarze o gotówce w dokumentach. Na granicy PL - UA w prost jest napisane, że wszelkie pieniądze w odkumentach zostaną uznane za łapówkę :D

Edit: Bez docinków, że wielbię sąsiadów, kocham Lwów

Wiewór

2019-12-09, 12:50
A kto aresztuje tych zielonych bo chyba nikt nie wierzy, że w kacapowie jest jakaś uczciwa policja? :-D