18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nosił wilk razy kilka...

Andre1945 • 2017-12-18, 02:37
Sprawa z RPA sprzed kilku miesięcy. Aktywistka Amnesty International, 27-letnia Amber Amour przyjechała do RPA prowadząc kampanię społeczną skierowaną przeciw gwałcicielom.

Nie spodziewała się chyba, że sama padnie ofiarą gwałtu.

Zaczęło się od tego, że pani Amour po przyjeździe do hotelu... poszła ze swoim przyszłym oprawcą (kolor skóry nieistotny, aczkolwiek wszyscy się domyślamy, jaki :mrgreen: ) pod prysznic. Jak sama mętnie tłumaczyła, w jego pokoju była ciepła woda, a u niej nie, więc chciała skorzystać i się umyć.

Jeszcze nie spadliście z krzesła? To czekajcie dalej.

Pani Amour się z nim pocałowała, po czym jej... hmm... przyjaciel? ją zgwałcił, a ona straciła przytomność, następnie... zostawił ją w łazience. Co zrobiła ofiara gwałtu?

Relację na instagramie, gdzie zamieściła swoje łzawe zdjęcie i opisała sytuację.

A, zapomniałbym. Tak wygląda wspomniana piękność (przed i po):



http://www.polishexpress.co.uk/kobieta-umiescila-w-sieci-dramatyczna-relacje-z-gwaltu-jednak-pod-prysznic-weszla-ze-swoim-oprawca-dobrowolnie

Ja pie**olę. Co z tym światem się odczynia... :samoboj:

~Velture

2017-12-18, 02:41
I tak nie przebije tej p*zdy co była za tolerancją i multikulti a potem ją zabili i zgwałcili... albo na odwrót.
Któryś z użytkowników ma ją w awatarze.

TB303

2017-12-18, 02:46
Velture napisał/a:

I tak nie przebije tej p*zdy co była za tolerancją i multikulti a potem ją zabili i zgwałcili... albo na odwrót.
Któryś z użytkowników ma ją w awatarze.


Elin Krantz - zagościła kiedyś zagościła na hardzie. Dokładnie tutaj.

~Velture

2017-12-18, 02:58
@up
No właśnie, ta.

A co do baby z tematu to jakim trzeba być kompletnym niedojebem aby iść z gościem którego zna się kilka minut do jego pokoju aby wziąć z nim wspólny prysznic a potem pierwsze co zrobiła po gwałcie to fotkę i doj***ła ją w necie... NO k***A MAĆ!

Cytat:

Dlatego pierwszą rzeczą, jaką zrobiłam, było umieszczenie w sieci zdjęcia i napisanie posta z opisem tego, co się stało. To było bardzo intuicyjne. Wciąż byłam w łazience – na miejscu przestępstwa. Nawet nie wiedziałam, czy uda mi się stanąć na nogi. Zaczęłam po prostu pisać i pisać – opowiedziała później na łamach „Marie Claire” Amerykanka. 


:homer:

No a w źródle jak zobaczycie ilość tekstu jaki napisała na facebooku zaraz po gwałcie to ręce opadają.
Doj***ła pie**olony esej zamiast uciec i iść na policję.

Jebie mi marną prowokacją aby zrobić szum wokół siebie.

garota

2017-12-18, 07:22
Zwykła atencyjna k***a co nawet włosy pod pachami hoduje dla jakiegoś "stylu bycia". Na ch*j drążyć temat?

Goldi85

2017-12-18, 07:37
I dziwi sie z ejej dupa strzeliła :P

furandi

2017-12-18, 10:15
Czy jesli dobrowolnie by mu sie oddala, ale nie pozwolilaby sie zalac, a on by to zrobil wbrew jej woli, to tez jest to gwaltem?

Nutzz

2017-12-18, 10:20
O k***a, graty, wrzucać newsa sprzed kilku lat i liczyć że na sadolu nie został już skonsumowany, wysrany i skonsumowany jeszcze raz.

Wiewór

2017-12-18, 10:24
Te wszystkie aktywistki robią tak popie**olone rzeczy :-D
Prowokują a później płacz. Chociaż moim zdaniem one chcą być gwałcone po to, żeby zwrócić na siebie uwagę. Podejrzewam, że nawet sam gwałciciel nie wiedział, że ją zgwałcił.
Np. jakby mu sama wzięła do dzioba i nagle w trakcie przerwała i powiedziała, że jest chorym pojebem, który ją właśnie zgwałcił i dlaczego przyszło mu do głowy, że właśnie uprawiają seks i jakim prawem się spuścił skoro to było robienie loda bez podtekstu seksualnego :mrgreen: I płacz bo ją zgwałcił :D

nowynick

2017-12-18, 14:53
Poszła z murzynem pod prysznic i uznała że została zgwałcona?

parafrazując: "jak można k***ę zgwałcić?"

TB303

2017-12-18, 15:56
Cytat:

zagościła kiedyś zagościła na hardzie.


O ja pie**ole, co ja odj***łem :amused:

Pa...........or

2017-12-18, 19:12
Takie k***a pachy, musiał ją jakiś dzikus z dżungli puknąć. Mi by nie stanął.

StaryIdiota

2017-12-18, 19:38
Skoro pachy takie, to co dopiero z cipą się dzieje, matuchno...

Tunczyk91

2017-12-18, 19:48
Pewnie jej zaj***ł jak zobaczył takie paszki

poprostudamian

2017-12-18, 19:59
Nie no jeśli normalnie nie jestem z tych co mówią "bo go sprowokowała" to tutaj się zapytam: Czego ona się spodziewała? Lezie z gościem pod prysznic, całują się i co dalej? Rozmowy kutwa o tolerancji i antyglobaliźmie? Nie chciała nagłośnić problemu gwałtów a się wypromować, dlatego wlazła gościowi na ku*asa. Czy się mylę?