18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nosek połamany

Cyjanek • 2021-05-08, 10:16
Trochę wklęsło, ale dzięki temu nauczy się trzymać gardę :zielonakula:


spoiler

Halman

2021-05-08, 10:21
za tą kasę to powinni sobie tam łby urywać a tu nosek pękł - o jej... afera i materiał na sadola...

Scartabelli

2021-05-08, 10:34
Halman napisał/a:

za tą kasę to powinni sobie tam łby urywać a tu nosek pękł - o jej... afera i materiał na sadola...



Jaka kasę? Przeciętny zawodnik MMA zarabia ze 100x mniej niż średniej klasy piłkarz. To raczej piłkarze za taką kasę powinni po mieczu ablo buławie dostać i przynajmniej ze dwóch czy trzech na mecz odejbać

Jesse.Pinkman

2021-05-08, 11:41
Halman napisał/a:

za tą kasę to powinni sobie tam łby urywać a tu nosek pękł - o jej... afera i materiał na sadola...


Dobry materiał, lepszy niż twoje chomiki, weź się lepiej za astrobiologię zamiast pie**olić jak potłuczony w każdym temacie - najwięcej zawsze wiedzą dzieciaczki spędzające całe swoje życie przed komputerem. ,,Nosek pękł" a ciebie by z 2 miesiące wybudzali po takim luju ogłuszaczu :)

Cyjanek

2021-05-08, 12:50
Halman napisał/a:

za tą kasę to powinni sobie tam łby urywać a tu nosek pękł - o jej... afera i materiał na sadola...


Akurat ty to masz najmniej do powiedzenia, więc że tak napiszę - utkaj p*zdę i wracaj do oglądania chomików.

Halman

2021-05-08, 14:15
Cyjanek napisał/a:

Akurat ty to masz najmniej do powiedzenia, więc że tak napiszę - utkaj p*zdę i wracaj do oglądania chomików.



a ty kim jesteś ? ulaną małpą z najtańszym piwem w ręku przed telewizorem oglądający ten show dla ćwierć mózgów? sklej japę jak masz "chonor"

Cyjanek

2021-05-08, 14:26
Nie będę wdawał się w dyskusję z jakimś życiowym dzbanem, który musi dowartościować się w internetach. Zostawię tylko to...

Halman

2021-05-08, 14:35
Cyjanek napisał/a:

Nie będę wdawał się w dyskusję z jakimś życiowym dzbanem, który musi dowartościować się w internetach. Zostawię tylko to...


w czym rzecz? chciałeś to typa pojechałem... chciałem być dla ciebie w porządku a ale jesteś tym kim już napisałem

Kostor

2021-05-08, 16:40
Cyjanek napisał/a:

Nie będę wdawał się w dyskusję z jakimś życiowym dzbanem, który musi dowartościować się w internetach. Zostawię tylko to...




O k***a halman jak zebrze o wirtualne piwa. Gosc jest najwiekszym nieudacznikiem jakiego widzialem w necie. Tfu!

Teraz wiadomo, ze ten psychopata ma tutaj wiele kont i daje sobie nimi wirtualne piwa. Mniej niz zero

Scoo

2021-05-08, 21:21
Hailman, Gejman, Halman, Homar czy jak ci tam. Przestań się pogrążać. Typ wyjaśnił twoje nudne życie na jednym screenie hahaha

BARTEK19201

2021-05-08, 23:44
Dla niego żadna strata i tak każdy ze skosnookich rodzi się z płaską mordą

swampman

2021-05-09, 01:25
Halman napisał/a:

w czym rzecz? chciałeś to typa pojechałem... chciałem być dla ciebie w porządku a ale jesteś tym kim już napisałem



:lol: no to k***a ostatnie twoje samozaoranie to nic... ale ten screen? huhu az zrobie ci ta przyjemnosc i nic wiecej nie napisze bo z niepelnosprawnych sie nie smieje

:-/

Cyjanek napisał/a:

Nie będę wdawał się w dyskusję z jakimś życiowym dzbanem, który musi dowartościować się w internetach. Zostawię tylko to...



pochwal sie chociaz na kogo mieliscie zmowe? :lol:

Justynka99

2021-05-09, 10:50
Zastanawiam się, gdzie jest ten kantor, który wymienia sadolowe piwa na miliony dolarów, bo inaczej przecież nikomu aż tak by na nich nie zależało...

Cyjanek

2021-05-09, 11:41
swampman napisał/a:

pochwal sie chociaz na kogo mieliscie zmowe?


Żadnej zmowy nie było :ciasteczkowy: